679917.zsoka72 (665) 97.98% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Volt egy pici fennakadás az adás-vételnél, de végül is megoldódott, és teljesen korrekt eladó volt. Ajánlhatom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.udvarias,korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt.A megadott időpontban megtörtént az adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Én minden tőlem telhetőt megtettem a sikeres vásárlás érdekében, de sajnálatos módon a nálunk felmerűlt problémák miatt nem jutottam az áruhoz 2szeri személyes találkozás, és töbszöri telefonálás, email küldés után sem. De amúgy kedvesek, meg minden tőlük telhetőt megtettek, de egyenlőre nem ajánlom amíg meg nem oldják.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.schaafbalazs (35) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 08:43:34
153646279
Rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Apró csúszás volt, de megkaptam a terméket kedves kapcsolattartás mellett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1178623.schumi81_a (41) (Vevő)
Pozitív
2010.01.01. 12:32:44
155676277
korrekt eladó az árut átvettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1178623.schumi81_a (41) (Vevő)
Pozitív
2010.01.01. 12:32:15
155909942
korrekt elado az árut átvettem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15993523.NYUFFANC (258) (Vevő)
Negatív
2009.12.31. 16:05:00
157037025
Többszöri egyeztetés és kapcsolatfelvétel után sem történt semmi!! Én elutaltam a pénzt,de árut még nem kaptam meg!! Így buktam a pénzt és az árut is!? Nem látom értelmét,hogy tovább várjak!!------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ő is Profi! Ahogy ez írva vagyon!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresés után sem tudtam elérni. A telefon egész nap foglaltat jelez, az e-mailemre csak egy automatikus sablon e-mail volt a válasz. Személyes átvételt akartam, de 2 hét alatt sem tudtam elérni. Nem várok tovább, nem ajánlom senkinek.-----------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komolyabb fennakadás nem volt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.437483.mattheww (127) (Vevő)
Pozitív
2009.12.30. 14:25:12
159386355
MIndenkinek ajánlom! Kiváló vaterás!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.581514.Robertyk_v (3) (Vevő)
Pozitív
2009.12.30. 12:22:37
153213745
Minden rendben ment. Gyorsan megérkezett az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos korrekt Vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos korrekt Vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos korrekt Vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt lemezeket időben megkaptam.Gyors pontos és megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt lemezeket időben megkaptam.Gyors pontos és megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az tranzakció nem jött létre. Ajándékot vásároltam volna. Dec.16.-án felvettem vele a kapcsolatot, amivel nem volt probléma. Többszöri időpontegyeztetés után dec. 23.-án délután felhívtam, hogy pontosítsuk a helyszínt, amikor jelezte, hogy megsérült az áru. ????? Még aznap üzentem, hogy átveszem sérülten is, egyezzünk meg az árban, de erre már nem is válaszolt! Vásároltunk mástól hasonló terméket még aznap!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.533038.egybriganti (339) (Vevő)
Pozitív
2009.12.28. 10:51:01
158415488
Kedves, korrekt, megbízható parter, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt adás vétel mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék az elvárásoknak megfelelően működik, az átvétellel minden simán ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható üzletfél. Mindenkinek szívből ajánlom! Csupa+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon Korrekt, pontos eladó!Kiváló vaterás!;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben és gyorsan ment minden. Az áruval elégedettek vagyunk. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naon ok. volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dadogott, de sikerült :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.875316.Vero85 (23) (Vevő)
Pozitív
2009.12.23. 13:47:13
159058282
Segítőkész,gyors eladó!Köszönöm a terméket!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner,ajánlom mindenkinek.Áldott Karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kamenarneera (124) (Vevő)
Semleges
2009.12.23. 10:46:57
158415199
A tranzakció létrejött, de a csomag megérkezésére az utalástól számítottan 13 napot vártam. CSak akkor rendeljen, ha van elegendő idő és türelem kivárni a megrendelt terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.680259.slt2hand (38) (Vevő)
Pozitív
2009.12.22. 20:20:21
156036254
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.carlosinho_a (29) (Vevő)
Pozitív
2009.12.22. 14:24:09
156999841
Ajánlani tudom. Kellemes ünnepeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom. Korrekt, nagyon jó vaterás. Kellemes Ünnepeket+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le, tökéletes terméket kaptam, csak ajánlani tudom. Kellemes ünnepeket és sikeres Boldog Új Évet Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez a termék a megbeszélt időben nem volt ott, amikor mentem érte. Ennek ellenére korrekt eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
