lacka30 (56) 98.28% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Rendkívül kedves, gyors vevő! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
helenaaa53 (113) (Eladó)
Negatív
2010.06.14. 11:19:33
169556912
NEGATÍV!SENKINEK NEM AJÁNLOM!!Szét szedte a hibátlan terméket,ki szerelte a motrot és ezt még el is mondja!Állítása szerint azért mert a termék rossz volt,ami aztán abszolút nem fedi a valóságot!Ezek ellenére felajánlottam neki hogy küldje vissza és meg javítatom!Neki ez nem volt megfelelő,minden áron ő akarta javítatni!Ebbe is bele mentem megbeszéltük hogy a javítás árát ki fizetem,de hívjanak fel a szak szervízből,hogy mennyi lesz a költség vagy küldjön számlát!Ez a mai napig sem történt meg!
Másik fél: Az értékelése előtt egy órával hívott, hogy 3 nap múlva a számlámon lesz a pénz, erre aztán így értékelt! Szétszedtem az ön utasítására, hisz azt mondta, hogy van benne egy kapcsoló, természetesen nincs benne!Felajánlotta, hogy egy ismerősével megjavíttatja. Mivel így se pénzem, se gépem nem lett volna, így mondtam, hogy felvállalom a szervízbe a szállítás (4-5.000 ft) az 1-3 hét javítási időt. Semmi szó nem esett sem a számláról, sem a telefonról. Természetesen mailen küldtem volna a javítási papírokat, mert én becsületes vagyok, ami nem mondható el önről. Nem baj Gyuri, Isten nem ver bottal! Szégyellje magát, másokat kihasznál!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mikie77_a (1652) (Eladó)
Pozitív
2010.05.19. 17:01:02
166429666
Minden rendben ment, gyors, rugalmas ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a vásárlást,rendes ember!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hubaipeter53 (280) (Eladó)
Pozitív
2010.02.27. 14:49:23
162747396
Megbízható partner,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
834354.lengyelzoltan90 (1781) (Eladó)
Pozitív
2010.01.20. 21:04:42
160106392
korrekt és pontos vevő++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jo vaterás. csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,pontos,és nagyon humoros Vaterás:) Csak ajánlni tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,szavahihető,megbízható.Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turbomag_a (296) (Eladó)
Pozitív
2009.05.28. 06:59:48
147377160
köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
560141.mreman_v (52) (Eladó)
Pozitív
2008.06.05. 12:59:18
71998753
Egy kis egyeztetéssel minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
