munzhausen (193) 89.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 218 | 548 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 41 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 265 | 615 adásvétel |
| Az eladóként kapott 176 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:52:53
1598363882
Csomag megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:52:53
1598363885
Csomag megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:52:53
1598363879
Csomag megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:07:00
1591473563
Kicsit késve, de megérkezett:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:07:00
1591469219
Kicsit késve, de megérkezett:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeregnyi_v (94) (Vevő)
Pozitív
2012.07.09. 12:07:00
1591468181
Kicsit késve, de megérkezett:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm megjött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm megjött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kramarics63 (885) (Vevő)
Pozitív
2012.07.06. 18:54:48
1591693796
Minden rendben volt köszönöm és ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kramarics63 (885) (Vevő)
Pozitív
2012.07.06. 18:54:48
1591467770
Minden rendben volt köszönöm és ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kramarics63 (885) (Vevő)
Pozitív
2012.07.06. 18:54:48
1591682120
Minden rendben volt köszönöm és ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz kissé elhúzódott, de végül is megtörtént a tranzakció! Köszönet! Ha úgy veszem, mindössze csak a hosszú várakozási idő kifogásolható. Részemről -ezen kívül- nincs gond. sitti71
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Miniden rendben zajlott, szép bélyeget kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, szép bélyeg, csak sajnos a leírásból hiányzott, hogy FALCOS!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.silverisvat (1197) (Vevő)
Semleges
2012.07.05. 11:03:04
1598363981
2012.jún. 12-én zárult a nyertes aukcióm, ma július 5-e van. Azóta nem válaszol... Most láttam az értékeléseit és úgy látom, felesleges tovább várnom (a terméket éppúgy, mint a válaszát). Az alkalom is elmúlt, amire a ruhát vettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó egyszerűen egy CSALÓ! Többször is kerestem emailben, telefonon, üzenet formájában, de csak egyszer sikerült vele telefonon beszélnem, akkor megígérte a csomag küldését, majd azóta sem kaptam semmit,és ismét elérhetetlenné vált, sohasem jelentkezett többet! Az ilyen eladónak semmi keresnivalója a korrekt vaterások között!!!! Ezek után csak azt tudom elképzelni, hogy a postaköltségekre "utazik", és abból szedi meg magát!!!! Csak utánvétet ajánlok! A pozitívakat gondolom a haverok adják...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:19:04
1579847399
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:18:32
1579871507
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:18:05
1579883855
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:17:29
1580147747
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:16:53
1581234377
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
spidersilk (294) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 14:16:15
1583621618
Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás - vétel megtörtént. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás - vétel megtörtént. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FanniRozi (1134) (Vevő)
Pozitív
2012.07.04. 11:05:31
1582291097
Minden tökéletesen zajlott. Köszönöm és AJÁNLOM!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Faddi_Anett (85) (Vevő)
Semleges
2012.07.03. 18:37:17
1586911709
A csomagot 1 hónap után megkaptam.Negatívot érdemelne, de én is szoktam hibázni.... Na de ennyiszer (az értékeléseket megnézve)nem csak nekem voltak problémáim az eladóval.. Nem jó partner.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aniko110_v (172) (Vevő)
Pozitív
2012.07.03. 17:53:58
1580387147
próbára tette a türelmemet a várakozás, de végül csak összejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.senkinek nem ajánlom! amíg a számlaszámát kértem addig gyorsan tudott válaszolni,miután elküldtem neki a pénzt azóta eltűnt.. remélem segítettem 500 fttal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rugalmas, megbízható partner. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1580966852
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1583402030
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1581083738
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1583408744
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1579868789
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1579634651
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1579640738
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.amarillabl (635) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:24:13
1579882160
Jókora késéssel és az üzeneteimet válaszra nem méltatva uygan, de a csomag megérkezett és a ruhák szépek, a leírásnak megfelelőek. Ez végülis a lényeg. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisalma0623 (147) (Vevő)
Pozitív
2012.07.02. 14:14:58
1582244588
Kedves, türelmes, megbízható Partner, Mindenkinek ajánlom! Gyönyörű a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megvásárolt bélyeget a mai napig nem kaptam meg.Az eladóval kapcsolatba léptem több alkalommal,email-ben,telefonon de nem történt semmi,annak ellenére,hogy ígéretet kaptam a bélyeg elküldésére.A telefont a mai napon fel sem veszi.Tartok tőle,hogy kidobott pénz volt.Hát így jártam.A megfelelő lépéseket meg kell tennem.Sajnálom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szuroneTimi (676) (Vevő)
Semleges
2012.06.29. 11:57:39
1581229814
Azért semleges, mert majd 3 hónap utána kaptam meg a terméket. Amit csak azután postázott, hogy leadtam az első értékelésemet!!! Egyébként a felső szép! De nem ajánlom senkinek az eladót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baloghcsi_t (154) (Vevő)
Pozitív
2012.06.27. 11:58:19
1582310345
Minden a legnagyobb rendben zajlott, nagyon türelmes és kedves eladó, csak ajánlani tudom. Köszönöm szépen :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baloghcsi_t (154) (Vevő)
Pozitív
2012.06.27. 11:55:24
1582297541
+++Nagyon kedves türelmes eladó, minden rendben volt. köszönöm szépen ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket nehezen ugyan, de megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék pici késéssel ,de ide ért,minden rendben volt,a ruhák tetszenek ,köszönöm! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék pici késéssel ,de ide ért,minden rendben volt,a ruhák tetszenek ,köszönöm! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.