buszos49 (37) 91.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható vevő! Mindenkinek alánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
509326.balloagi (162) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 18:30:04
83051219
Kedves megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
509326.balloagi (162) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 18:29:21
82609281
Kedves, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, villámygors, becsületes partner. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas,korrekt vaterás minden rendben ment,másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,kedves,korrekt partner!Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom! Köszönöm. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,jó kapcsolattartó,villámgyors partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást,viseljétek egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner!Mindenkinek AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bokorzsuzsa (207) (Eladó)
Negatív
2008.08.28. 17:06:26
81368374
A kocsis is tanulhatna tőle!Én még nem találkoztam ilyen tájékozatlan lénnyel!És ez nemcsak az én véleményem.Kár hogy a Vatera nem töltet ki semmilyen tesztet,biztos nem ütné az alsó határt semm!Most is leírom valótlanságokat állítt,játszik más becsületével.Eddig minden vevőm teljesen elégedett volt!Senkit nem néztem baleknak.Nézd meg az eddig kapott értékeléseidet,magukért beszélnek.Javasolnék egy intenzív illemtanórát!Kár hogy licitáltál!Ha ekkora marad ar arcod ki leszel tiltva megérdemled---
Másik fél: A modorod ugyan olyan amilyen a telefonba ,akár mit is irsz ide akkor se vonom vissza a negativokat .ja és megnéztem az értékeléseimet,és megfogom köszönni azoknak akikkel beszéltél ,hogy bunko parasztnak tartanak ... ehet hogy paraszt vagyok ,de e meg a parasztok királya
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bokorzsuzsa (207) (Eladó)
Negatív
2008.08.28. 16:49:18
81368437
Többszörös megkeresésre semm válaszolt nem lehetet ezzel felvenni a kapcsolatot, mások becsületével szórakozik-biztos nincs jobb dolga!!Valótlanságokat állít!És még neki áll feljebb! FLEGMA könnyen játszik a negatívokkal, nincs tisztában a vatera szabályaival, de mással semm!
A gyengébbek kedvéért-A vevő jelentkezik először
Ha hívják telefonon, felveszi.Ha írnak e-mailt neki,válaszol...bár ez az adott felhasználó esetében ezek a lehetőségek nem ismeretesek.Menjél a helyi piacra vásárolni------
Másik fél: ezzel? látom 2 negativ után csak sikerült ..
és akármit is irsz , fenyegetőzöl ..akkor is az igazat irtam és nyugodtan tovább adhatod a vateran hogy milyen bunko paraszt vagyok ,nyugodj meg ,te is az vagy..csak sokkal nagyobb..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nos, azt kaptad, ami a képen látszott. Ha kérdeztél volna vásárlás előtt a badyk állapotáról, nem kaptál volna szívrohamot. Ennyi pénzért ez jár. Egyébként nem volt olyan rossz minőségű. Azért adok negatívat, mert utólag arcoskodsz, szintén előzetes megbeszélés nélkül. Ha nem tetszik egy termékem, visszatérítem az árát!
Másik fél: tanulj meg számolni nem 1 terméked nem tetszik hanem 3 .... nem csak az arcod nagy hanem még flegma is vagy ....ja és akkor tőled vásárlásnál megkell kérdezni hogy mi az amit vásárol tőled az ember ,tudod ez kicsit szánalmas
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nos, azt kaptad, ami a képen látszott. Ha kérdeztél volna vásárlás előtt a badyk állapotáról, nem kaptál volna szívrohamot. Ennyi pénzért ez jár. Egyébként nem volt olyan rossz minőségű. Azért adok negatívat, mert utólag arcoskodsz, szintén előzetes megbeszélés nélkül. Ha nem tetszik egy termékem, visszatérítem az árát!
Másik fél: nagyon aranyos vagy ,mi az hogy ennyi pénzért ez jár ? nem neked kellett volna feltüntetned a minőségét véletlenül ? jó vastag bőr van az arcocskádon
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nos, azt kaptad, ami a képen látszott. Ha kérdeztél volna vásárlás előtt a badyk állapotáról, nem kaptál volna szívrohamot. Ennyi pénzért ez jár. Egyébként nem volt olyan rossz minőségű. Azért adok negatívat, mert utólag arcoskodsz, szintén előzetes megbeszélés nélkül. Ha nem tetszik egy termékem, visszatérítem az árát!
Másik fél: azt kaptam ami a képen látszott ? ! légyszives használj szemüveget de legalább 15 diopriást ,látom fáj az igazság
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nos, azt kaptad, ami a képen látszott. Ha kérdeztél volna vásárlás előtt a badyk állapotáról, nem kaptál volna szívrohamot. Ennyi pénzért ez jár. Egyébként nem volt olyan rossz minőségű. Azért adok negatívat, mert utólag arcoskodsz, szintén előzetes megbeszélés nélkül. Ha nem tetszik egy termékem, visszatérítem az árát!
Másik fél: Értem!az már arcoskodás ha az ember 1 mosogatórongyra nem mondja, azt hogy báliruha .
nem kel vissza téritened ,nem fogom a kukábol kiszedni ..látom nem vagy tisztába mi a minőség és nem tudom nálad mi a jó minőség ..nem az árával volt gond hanem a minőséggel és már bánom hogy nem negativot kaptál ...a kis pofikádért azt érdemeltél volna ...neked kellett volna feltüntetned hogy milyen minőségű a licitált termék ...ugy hogy ki is arcoskodik ?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2008.08.27. 22:38:49
83582321
Minden rendben ment! Szimpatikus, megbízható,korrekt partner! Köszönöm a vásárlást! :) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2008.08.27. 22:38:49
83581661
Minden rendben ment! Szimpatikus, megbízható,korrekt partner! Köszönöm a vásárlást! :) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2008.08.27. 22:38:49
82849653
Minden rendben ment! Szimpatikus, megbízható,korrekt partner! Köszönöm a vásárlást! :) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenelado215 (5957) (Eladó)
Pozitív
2008.08.27. 22:38:49
79632693
Minden rendben ment! Szimpatikus, megbízható,korrekt partner! Köszönöm a vásárlást! :) Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható partner, köszönöm! Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ugy ment ahogy kell, koszonom a vasarlast
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden ugy ment ahogy kell, koszonom a vasarlast
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner! Minden rendben zajlott, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner! Minden rendben zajlott, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner! Minden rendben zajlott, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves korrekt partner! Minden rendben zajlott, ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt vateras. Mindenkinek csak ajalom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt vateras. Mindenkinek csak ajalom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, korrekt vateras. Mindenkinek csak ajalom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17646158.mimi352 (1227) (Eladó)
Pozitív
2008.08.17. 15:01:47
82047957
Minden rendben zajlott,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KLEOPATRA9_a (461) (Eladó)
Pozitív
2008.08.16. 13:52:16
83193408
Köszönöm a vásárlást!Ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam neki, de semmi válasz nem érkezett. Azt gondolom bekrepált az internet szolgáltatása, ezért nem jelentkezett.
Másik fél: semmi gond ,ha ide érnek a kis badyk ,majd én is nyilatkozom .köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,AJÁNLOM!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozsagabriella (341) (Eladó)
Pozitív
2008.08.07. 21:41:33
81892722
megbízható korrekt vaterás mindenkinek szívből ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozsagabriella (341) (Eladó)
Pozitív
2008.08.07. 21:41:33
81896883
megbízható korrekt vaterás mindenkinek szívből ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
