bocs69 (854) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 863 | 1099 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 907 | 1146 adásvétel |
| Az eladóként kapott 718 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden úgy ment ahogy kell.köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, nem volt semmi gond! Remek partner, az eladót csak ajánlani tudom! 5+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Profi eladó! Minden gyorsan és gördülékenyen ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, remek áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++ MAXIMÁLISAN POZITÍV+++++++++ TÖKÉLETES TERMÉK, KORREKT, MEGBÍZHATÓ ELADÓ!!!! MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rugalmas ,segítőkész udvarias partner a termék kiváló ! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kártyát vettem tőle,hibátlan állapotú volt egy karcolás nem volt rajta. A csomagolás biztos volt és tökéletes. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék visszaküldésre került, mivel a leírással ellentétben nem lehetett felszerelni a tetőcsomagtartóra. Csak BMW tipusú csomagtartóra szerelhető fel. A visszaküldés után sajnos igénybe kellett vennem az Ügyfélszolgálat segítségét (BVP), hogy visszakapjam a pénzemet. Az eladóval a kommunikáció akadozva működött, aterméket lassan küldte, a visszatérítés szintén ilyen volt.
Másik fél: Az aukció tárgya:BMW gyári,Új,originál,kerékpártartó. (eredeti ár kb.60 ezer Ft) 5700-ért sikerült megnyernie. Csak neki nem sikerült felszerelni, másnak igen. A megbeszéltek szerint visszaküldte a terméket, a számlaszámot nem. A vatera helyett, velem kellett volna felvennie a kapcsolatot. Telefonos megkeresésemre küldte aszámlaszámot.(márc. 19, péntek) Az ezt követő első munkanap reggelén a számláján volt a pénz(márc. 22.-én, reggel 8-kor) Ezt a szuper adás-vételt MÍNUSZ 5000 Ft-tal zártam (csomagköltség oda-vissza), míg Ő PLUSSZ 720-al, a visszautalt kerekítés miatt! A csomag feladása valóban késett(nem részletezem az okát), amiért elnézést is kértem. ÍGY MÁRIS MÁSKÉPP FEST EZ A NEGATÍV!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csalódtam, amikor megkerdeztem az ora meretét agt a valaszt kaptam, hogy 35mm, viszont amikor megerkezett megdöbbentem, mert egy pici: 31.5mm órat kaptam. Ha pontos infót kaptam volna, akkor fele összeget ígértem volna. Maskor körültekíntőbb leszek A csomagolás ragyogó volt ( bar fordítva lett volna)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben megtörtént. Ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A postázás 1 hétig tartott, de végül megérkezett a csomag hibátlanul. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt. Ajánlott partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan, kommunikatív Eladó. A termék a leírásnak megfelelő, a postázás gyors, a kapcsolattartás kiváló! Őszintén ajánlom, nagyszerű Eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN SZUPER. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM. KIVÁLÓ VATERÁS, AJÁNLOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben. köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves , megbízható partner ! Csakis +++++ Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves , megbízható partner ! Csakis +++++ Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:35527010 (39) (Vevő)
Pozitív
2020.12.09. 22:50:06
2979386237
tÖKÁLETESEN MEGVAGYOK ELÉGEDVE AZ ÁRUVAL kEDVES ELADÓ CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon rendes eladó sokkal szebb élőben a termék mint a fotón 100% elégedett vagyok remélem többször is üzletelünk még!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laszlobagarus (28) (Vevő)
Pozitív
2020.11.10. 20:34:47
2959805924
Korrekt eladó. Mint a termék mint a szállítás rendben volt. Ajánklom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A 05.19-én, a megrendelés után azonnal felvettem a kapcsolatot az Eladóval, a termék ellenértékét 05.20-án átutaltam, - számos e-mailem, SMS-em és telefonhívásom után - végül 06.10-én adta fel az Eladó, másnap megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.suzukibonto (4987) (Eladó)
Pozitív
2020.05.22. 07:17:35
2898350639
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam,ami a képen volt,sértetlenül,gyári dobozban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.diagonal088 (145) (Vevő)
Pozitív
2019.09.25. 20:02:05
2786539973
Minden rendben! Köszönjük szépen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Wartburg353s_a (232) (Vevő)
Pozitív
2019.09.12. 20:27:11
2801810582
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel rendben zajlott Köszönettel : M Péter
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm. Minden rendben. Megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm. Minden rendben. Megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt tisztességes eladó.Minden részlet megfelelt a hírdetésben leírtaknak! Az üzlet sajnos nem jött létre a termék színe miatt amit a képek nem tudnak teljesen visszaadni. Az elmaradt üzlet ellenére az eladó kedves és megértő volt.Mindekinek ajánlani tudom!Kedves türelmes volt.Csak pozitív véleményt tudok r?la mondani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
teopityiri (709) (Vevő)
Pozitív
2019.01.28. 19:09:35
2713933535
Minden rendben történt ,probléma nélkül , a partnert csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek. Maximálisan elégedet vagyok. Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.phoenixsoul13 (565) (Vevő)
Pozitív
2018.10.19. 18:31:21
2683138247
Nagyon kedves segitőkész eladó! A termék hibátlan nagyon ajánlom maximálisan elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható, kedves Partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható, kedves Partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos méret probléma miatt mégsem tudtam megvenni, ezért a semleges, egyébként az áru teljes mértékben megfelelt a leírásnak. Az eladó nagyon rendes, és segítőkész, bátran üzleteljetek vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fiam rendelte meg ,de közben külföldre távozott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.