bocs69 (854) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 863 | 1099 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 907 | 1146 adásvétel |
| Az eladóként kapott 718 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom! Dr Torner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan zajlott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nagyon tetszik, az eladó kicsit lassan reagált. De azért köszönöm, a vége jó lett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett az áru, köszönöm a lehetőséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, nagyvonalú partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alapvetően minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SZIzabella96 (3) (Vevő)
Pozitív
2018.07.16. 18:37:58
2637379424
Minden rendben volt, köszönöm a gyors postázást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.maczejka_a (4583) (Eladó)
Pozitív
2018.04.28. 00:50:18
2598222521
Nagyon kedves , gyors és pontos vevő, akit jó szívvel ajánlok.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.skodagyuri1 (1295) (Vevő)
Pozitív
2017.03.01. 22:50:24
2431918112
Korrekt üzleti partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves Laci! Értetlenül állok az előtt, hogy ilyen profillal negatívot vagyok kénytelen adni. Vettem tőled egy csőhegesztő gépet ami hibás volt, visszaküldtem, átvetted, a hibát elismerted, de a visszautalás lassan 2 hónapja nem történt meg. Folyamatosan a barátodra mutogatsz, de én abban a hiszemben licitáltam, hogy tőled vásárolok, ennyi idő után illene helyette is felelősséget vállalni. Péntekig várok a rendőrségi feljelentés megtételével, ha addig rendezed, negatívot töröltetem. Sajnálom.
Másik fél: Kedves Zoli! Ez úgy lett volna korrekt,ha mindent leírsz a történtek szerint. Én most nekikezdek. Vásároltál tőlem egy Rothenberger műanyag csőhegesztő profi szerszámot(kb.150ezer Ft). A licit 1Ft-ról indult, garancia nélkül,kb.12ezer Ft-ért nyerted meg! Üzemszerűen a berendezést kipróbálni nem volt lehetőségem,csak azt tudtam megnézni,hogy felfűti a szerszámot.A gépet postáztam,bár a teljes vételárat akkor még nem fizetted ki.(írtad,hogy később rendezed,mert nincs a számládon ennyi pénz) A fennmaradó összeg helyett visszaküldted a gépet RONCSHALMAZZÁ szétégetve! Az állítólagos hiba a hőfokszabályzó volt.(kb.5e.Ft) Természetesen bármikor visszafizetem,ahogy eredeti állapotában viszontlátom.
misterlaci (721) (Vevő)
Pozitív
2017.02.17. 09:11:12
2431918109
Korrekt, mint mindig:) Köszönöm, üdv: Laci
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kitűnő, segítőkész partner. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló árút kaptam kiváló vaterás eladótól!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Csakis pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,gyorsan történt.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vekkermakker (289) (Vevő)
Pozitív
2017.01.11. 18:38:04
2418524282
Gyors,kiváló partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vekkermakker (289) (Vevő)
Pozitív
2017.01.11. 18:38:04
2419893827
Gyors,kiváló partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,és korrekt,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel létrejött, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,Pontos Megbízható partner!!Köszi!Üdv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Működik minden. köszönöm! Korrekt,megbízható partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden a legnagyobb rendben!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan és rendben ment,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm minden rendben , ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt partner,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacst968 (272) (Vevő)
Pozitív
2016.12.22. 19:48:56
2402326457
Megbízható,korrekt partner,másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, bátran ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ok ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.coldplay123 (347) (Vevő)
Pozitív
2016.12.19. 09:48:59
2402315789
Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Személyes átvételt választottam,de sajnos méretben nem lett megfelelő,így elálltam a vásárlástól. Az eladó megértő és korrekt számomra így is. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, méretbeli problémák miatt nem jött össze a termék megvásárlása! Viszont az eladó nagyon kedves, szimpatikus, kommunikatív volt! Mindenkinek csak ajánlani tudom!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsolesz8827 (448) (Vevő)
Pozitív
2016.12.06. 20:30:50
2393254547
Alapvetően majdnem minden rendben volt. Kivéve a leírást a termékről, az lehetett volna korrektebb is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.