VargaNikoletta (107) 96.52% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 111 | 161 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 131 | 186 adásvétel |
| Az eladóként kapott 32 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zsirosgeza20 (8359) (Eladó)
Pozitív
2013.10.09. 14:49:05
1805172482
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orbanradvanszkiagnes (929) (Eladó)
Pozitív
2013.10.04. 13:14:51
1786228562
Korrekt partner, csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bármilyen kedves is az eladó, sajnálatos módon nincs mentség a viselkedésére.Soha nem volt még ilyen rossz tapasztalatom.Én mindent megtettem a lebonyolítás érdekében, nagyon sokáig választ sem kaptam, míg végül betegségre hivatkozva halogatta a termék elküldését.Később, mikor újra megjelent a vaterán, arra hivatkozott, hogy a szülei a tudta nélkül adták el a terméket.Inkorrekt, rossz kapcsolattartó.Csalódott vagyok és nem tartok igényt az adományaira, nem bízom benne, és nem is ajánlom.
Másik fél: Sajnos valóban nem tudtam átadni a terméket betegségem miatt nem voltam a helyzet magaslatán.Vállalkozás felszámolas után a családom eladta ezt a terméket is.Sajnos velem is megesett,hogy összejöttek a dolgok. Felajánlottam a hölynek is más szabadon válaszható teméket,bármit amit szeretne ugyanebben az értékben de nem...Magyarországon sajnos sok ilyen vaterás van,ha nem kapnak meg valamit fillérekért akkor azonnal negatívat adnak!Az a kategória akik leszarják ha az ember beteg és kicsit elcsúszott az élete.A hölgyben nincsen semmi együttérzés irányomban.De nem baj,belefér :) ! az eddigi 76 pozitív mellett,akik maximálisan megvoltak velem elégedve.Nagy ívben tojok rád barbie22 :) !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 13:27:03
1796833871
Kedves ,aranyos partner.Jó vele üzletet kötni!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 13:27:03
1798687136
Kedves ,aranyos partner.Jó vele üzletet kötni!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Pozitív
2013.09.11. 13:27:02
1791930953
Kedves ,aranyos partner.Jó vele üzletet kötni!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Inkorrekt eladó! Először azt irta, hogy beteg és különgen is inaktivvá tette a vatera, ezért nem foglalkozik velem. Most azt irja, hogy eladta a családja az én általam megvásárolt gyürüt. Miért nem töröltette akkor a licitet. NAGYON ÁTLÁTSZÓ!Hazudozik össze - vissza. Csodálom hogy nem tiltják ki az ilyen eladót! megérdemelné.
Másik fél: Valóban beteg voltam e miatt nem tudtam rendezni a vatera felé a számláimat ezért tett Inaktívvá a rendszer.Valóban a családom eladta az ékszert az én megkérdezésem nélkül,mivel sok terméket árulunk a neten kívül is.Erről sajnos utólag értesültem de azonnal írtam a nyertes licitelőnek a problémáról s felajánlottam neki egy másik szabadon válaszható terméket ebben az értékben!Nem reagált levelmere a kompromisszum kötéssel kapcsolatban,hanem rögtön negatívat adott.Személyeskedik,sértő lejárató jellemzést ír rólam annak ellenére,hogy volt már egy sikeres adás-vételünk,ahol ajándékot is küldtem neki!Nem haragszom a vevőre,minde jót kívántam neki.E mellett neki 6 negatívja,amit érdemes elolvasni.
Az eladó azt írta, hogy a leütött terméket egy héttel ezelőtt már eladta,és közben hogy egyre feljebb menjen a licit.Szerintem kevesellte a vételárat,ezért lépett vissza az eladástól.Csak azért nem negatív mert az adásvétel nem jött létre,de amúgy legszívesebben azt adnék.Megérdemelné!!!
Másik fél: Javaslom olvassa el figyelmesebben amit emailben írtam :) .Amit írt rólam az nem fedi a valóságot csak az Ön elképzelését.A hordó a családomé és a licit lezárása előtt eladták 3 nappal s nem egyeztettek velem. A licit lezárulása után ezt azonnal írtam és bocsánatot is kértem . Ha nem hisz nekem az az Ön problémája. :) Adhatott volna negatívot is :) az én lelkiismeretem tiszta. A legjobbakat kívánom Önnek :) !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bellamorelove (898) (Eladó)
Semleges
2013.08.20. 17:25:36
1775501291
nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maresz212 (1053) (Eladó)
Pozitív
2013.08.16. 10:19:11
1786367567
köszönöm a vásárlást,gyors megbízható partner csakis ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, készséges, kitartó. Jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott,kitűnő vásárló,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magic888am (3939) (Eladó)
Semleges
2013.08.11. 20:43:12
1788133115
Nem jött létre az adásvétel,a partner megkapta ugyanezen terméket születésnapjára,igy nem tartott rá igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vaszarynerez (800) (Vevő)
Semleges
2013.08.09. 09:57:11
1779611636
A termék megérkezett, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TiborNagyapa (897) (Vevő)
Pozitív
2013.08.08. 13:26:36
1763651723
Minden a megbeszéltek szerint zajlik. Még nem tudtam elmenni a gépért, mert vagy messze volt, vagy már nagyon későn értem volna oda. Az árát utaltam. Nincs kétségem, hogy meg leszek elégedve a darálóval. A vatera idétlen kényszere miatt előbb kell értékelnem, mint kipróbálhatom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kata-fabian (5725) (Eladó)
Pozitív
2013.08.07. 10:43:35
1767924527
Gyors, pontos partner. Mindenkinek szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FaradineAndi (12) (Vevő)
Pozitív
2013.08.04. 11:08:42
1768996439
Szinte már törzsvásárló leszek nála! Csak jót, minden mennyiségben! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, komoly, pontos, a csomagolás maximális, az ajándék egyszerüen fantasztikus. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6133384.szeptember77 (7) (Vevő)
Pozitív
2013.07.21. 16:31:51
1763671574
Minden rendben ment.Csupa pozitív.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyeztettünk a személyes átadásról, azután mire odáig jutottam, hogy utaltam a pénzt - valóban sokára - már értékelte az aukciót és visszatette a gyűrűt. Nem vitatom, igaza volt, elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt,a partnert szívből ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép, valódi köves ezüst gyűrűt kaptam! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:14:52
1768989596
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:14:36
1769005454
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:14:17
1766161856
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:14:00
1765763633
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:13:35
1764444188
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:13:09
1764443156
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:12:19
1764374687
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:11:33
1766147411
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:09:55
1764373553
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
milukafiuka111 (0) (Vevő)
Pozitív
2013.07.08. 11:08:51
1764369293
Saját hibámból adódóan nem tudtam fizetni! Az eladó nagyon kedves! Mindent megbeszéltünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.Kedves megbízható eladó.Sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül kedves, megbízható eladó! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors szállitás. Az árú szebb, mint a képen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
snowwhite411 (148) (Vevő)
Pozitív
2013.07.01. 10:53:58
1764371840
Minden rendben ment. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!Lelkiismeretes eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors,pontos,aranyos a gyűrű csodálatos :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt partner.Az ékszer nagyon szép.Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható Vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,ajánlom,nagy++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a csodaszép gyűrű! Köszönöm a kedves eladónak, akit szívből ajánlok!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Kommunikációja is gyors, és kedves. Ajánlom mindenkinek, nagyon elégedett vagyok,értékelésem: maximálisan pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FaradineAndi (12) (Vevő)
Pozitív
2013.06.17. 00:17:41
1763650439
Korrekt, segítőkész, gyors, megbízható, segítőkész értékesítő! A jövőben is szívesen fogok tőle vásárolni! Csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
