elfoglaltnev (104) 99.06% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 105 | 209 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 113 | 217 adásvétel |
| Az eladóként kapott 142 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lbfatsina_v (234) (Vevő)
Pozitív
2013.11.03. 19:59:43
1799628437
Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors eladó ajànlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rugalmas, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rugalmas, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, rugalmas, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon megbízható és korrekt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tiberius72 (140) (Vevő)
Semleges
2013.11.01. 12:26:35
1819775705
Sajnos a teleszkóp nyakhossza nem volt megfelelő és erre csak az enyém kiszerelése után derült fény.Az eladó megértő és korrekt volt,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tiberius72 (140) (Vevő)
Pozitív
2013.11.01. 12:24:11
1819737521
Minden gyorsan és rendben ment,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.72macilaci (243) (Vevő)
Pozitív
2013.10.31. 21:16:52
1816433864
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.72macilaci (243) (Vevő)
Pozitív
2013.10.31. 21:15:32
1816429658
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.72macilaci (243) (Vevő)
Pozitív
2013.10.31. 21:14:07
1816788902
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elektroboy11 (388) (Vevő)
Pozitív
2013.10.31. 15:30:59
1816774346
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árút este vettem át az eladó házuk előtt.Másnap reggel tudtam megnézni,hogy megfelel-e a leírásnak.Sajnos teljességgel használhatatlan.Még aznap jeleztem az észrevételeimet,de többé nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval.A telefont nem vette fel,a leveleimre nem válaszolt.Így én csak negatívot tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan, pontosan és korrekten zajlott le! Ajánlom mindenkinek Vatera partnerként!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan, pontosan és korrekten zajlott le! Ajánlom mindenkinek Vatera partnerként!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, türelmes, megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket, a kedves Eladót ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket, a kedves Eladót ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt gyors partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltika967 (105) (Vevő)
Pozitív
2013.10.21. 07:32:58
1808678114
Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt partner mint mindig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak +++++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak ++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak ++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, csak ++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem felelt meg a hajtómű mérete a számomra, így közösen elálltunk az üzlettől. Korrekt, türelmes partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott. Megbízható, korrekt partner, csak ajánlhatom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Petike40abc (19) (Vevő)
Pozitív
2013.10.13. 19:35:12
1805781674
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, precíz eladó, nagyon szép áruval, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a vásárlás nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott le, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.frigormortis (49) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 22:20:56
1808684309
rugalmas, segítőkész, remek partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.