Judy975 (59) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
POZITÍV!!!!:-) Minden eladó álma.:-) Extra gyors, extra kedves, kiváló kapcsolattartó, az egyik legtündéribb visszatérő vevőm.:-) TISZTA SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK, AZ EGYIK LEGJOBB TESZVESZES.:-) Mindent köszönök Judit.:-) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mint mindig, most is POZITÍV.:-) Ha kényszerítenének, sem tudnék rosszat írni Juditról.:-) Az egyik legmegbízhatóbb, legkedvesebb, legaranyosabb, leggyorsabb visszatérő vásárlóm.:-) Mindenkinek tiszta szívből ajánlom.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
POZITÍV!!!!:-) Mint mindig, Judit most is villámgyors volt, extra kedves, tündéri.:-) Tiszta szívből ajánlom mindenkinek az egyik legkedvesebb visszatérő vásárlóm.:-) Elsőosztályú TeszVeszes.:-) ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon segítőkész ,és kedves partner.Nagyon köszönöm a türelmed, megértésed-nagyon hálás vagyok érte.A kabátka pedig GYÖNYÖRŰŰŰŰ:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6664031.DorkaNegro_t (288) (Vevő)
Pozitív
2007.09.27. 09:41:55
1426721212
Korrekt,megbízható eladó.Ajánlom mindenkinek. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, hihetetlenül gyors, megbízható, kommunikatív. Nagyon örülök, hogy tőle vásároltam! Biztos, hogy még üzletelünk! Megbízhattok benne, nyugodt szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, hihetetlenül gyors, megbízható, kommunikatív. Nagyon örülök, hogy tőle vásároltam! Biztos, hogy még üzletelünk! Megbízhattok benne, nyugodt szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt partner, ajánlom mindenkinek. Nagyon szép a dzseki, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
husztirita (763) (Vevő)
Pozitív
2007.09.25. 13:30:10
1426683776
Gyors, megbízható eladó. Bátran ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves, aranyos eladó. Nagyon cuki a kiscsizma. Köszi.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4028339.biardka_t (10) (Vevő)
Pozitív
2007.09.18. 12:34:59
1426344653
Korrekt partner, gyors üzlet. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6557267.Turakhelga (202) (Eladó)
Pozitív
2007.09.17. 21:48:11
1426086522
Köszönöm a vásárlást! Korrekt, gyors, kedves vásárló- mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, jó kapcsolattartó vevő. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem lehet más, mint POZITÍV.:-) Eszméletlenül gyors, nagyon kedves, aranyos, kiváló kapcsolattartó.:-) Az egyik legkedvesebb vevőm.:-) Tiszta szívből ajánlom mindenkinek, kiváló TeszVeszes.:-) Mindent köszönök.:-) +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok-sok ++++++.:-) Eszméletlenül gyors, aranyos, kedves, kiváló kapcsolattartó.:-) Az egyik legjobb TeszVeszes és az egyik kedvenc vevőm.:-) Minden jót kívánok Judit és köszönöm szépen az újabb vásárlást.:-)++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BillyLeVilain (59) (Eladó)
Pozitív
2007.09.16. 15:46:24
1426301943
Nagyon pozitiv v?s?rlo, gyors utal?s, zôkkenômentes aukcio ! Melegen aj?nlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7372611.szabcsika3 (3116) (Vevő)
Pozitív
2007.09.14. 14:17:08
1426164788
Villámgyors kedves előzékeny eladó!!A papucs pont jó,köszi szépen:)+++
Másik fél: Örülök hogy jó lett,viseljétek egészséggel!Minden jót nektek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sok-sok +++++++.:-) Szuper gyors, nagyon kedves, kiváló kapcsolattartó:-) Nagyon jó TeszVeszes, ha nem az egyik legjobb.:-) Tiszta szívből ajánlom mindenkinek.:-) Köszönöm szépen a vásárlást.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5991219.lenartneeva (101) (Eladó)
Pozitív
2007.09.10. 15:08:13
1425912398
Nagyon gyors, megbízható és korrekt partner. Remélem még találkozunk!:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett a cipő. Nagyon szép! Köszönöm szépen! Ajánlom a kedves eladót mindnekinek! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, gyors vevő, szívből ajánlom másoknak is! Örülök, hogy tetszik a felső, használjátok egészséggel! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5269339.sz_bea (438) (Eladó)
Pozitív
2007.08.24. 06:41:27
1424716492
Kedves,megbízható parner!Köszi!Sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom!Köszi a vásárlást,megy a csomi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
