FDEkszer (1080) 97.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1107 | 1778 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 52 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 27 | 29 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1180 | 1859 adásvétel |
| Az eladóként kapott 733 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt és remélem meg lesz a tettes. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt és remélem meg lesz a tettes. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.oposszumhere (40) (Vevő)
Pozitív
2011.11.07. 20:46:46
1475014804
nAGYON SZÉP VOLT AZ ÓRA
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó ajánlom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem túl gyors, nem túl kommunikatív :S De megérkezett a termék, és nagyon szép. Köszönöm szépen! :) ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.geminimami (255) (Vevő)
Pozitív
2011.10.29. 15:57:45
1489770377
Korrekt partner, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.angyal1979 (568) (Vevő)
Pozitív
2011.10.29. 08:02:24
1489766936
Minden rendben ment!Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. A medál nagyon szép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner! Az ékszerek nagyon szépek! Köszönöm +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner! Az ékszerek nagyon szépek! Köszönöm +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Orhidea99 (1805) (Vevő)
Pozitív
2011.10.26. 10:07:35
1486354505
Megbízható eladó,mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm az ajándékot is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mazzagviktoria (4) (Vevő)
Pozitív
2011.10.23. 15:27:50
1486356743
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mazzagviktoria (4) (Vevő)
Pozitív
2011.10.23. 15:27:02
1486354502
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1563549.Szanna15_a (8) (Vevő)
Pozitív
2011.10.22. 12:15:56
1486354499
Nagyon szép az áru, de sajna már a szállításkor kiesett pár kő belőle!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1563549.Szanna15_a (8) (Vevő)
Pozitív
2011.10.22. 12:15:08
1477118698
A képen nagyobbnak látszik a fülbevaló, de egyébként nagyon szép!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék gyönyörű, nagyon elégedett vagyok! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nehezen jött össze,de össze jött!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes üzleti partner! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, segítőkész eladó! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kértem végül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm szép áru++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, csakis ajánlani tudom!**********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.h.lmj-éj.lbgjhvfhvm,llobedlk-épééácvb
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nagyon szép!Köszönöm!!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép a termék. Korrekt, rugalmas, gyors az eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2058883.kormos08 (0) (Vevő)
Pozitív
2011.10.09. 17:05:05
1477118696
Rendben volt minden köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt teszveszes, csodaszép áruval! Csak ajánlani tudom! +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt teszveszes, csodaszép áruval! Csak ajánlani tudom! +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszi & oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos megbízható partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyon megbizható, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.REhusKrisztian (391) (Vevő)
Pozitív
2011.10.03. 19:39:30
1477119302
Nagyon szép ékszereket kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, gyors, megbízható partner! Kiváló, minőségi termékei vannak! Csak ajánlani tudom!!! Köszönöm szépen!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.