plamyatecica88 (35) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
BulldogMusic (2172) (Vevő)
Pozitív
2008.09.25. 12:35:11
87258123
Kedves,korrekt ,barátságos üzleti partner.Mégegyszer köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12 nap, 3 E-mail, 2 terméklapos üzenet után sem tudtam vele kapcsolatba lépni. Rájöttem, csak azt az árút hajlandó odaadni, ami eléri az általa áhított összeget! ...hogy ez ne legyen esetleges, klónnickjeivel veri is az árat "rendesen" felfele. Üzletileg nulla, emberileg "nulla", agyi pallérozottsága pedig a terméklapos 1-3 szavas beírásaiból világosan kiderül. Kár hogy már újra köztünk van, (barbilany123) és majd újra, meg újra .... TRIPLANEGATÍV!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.artmanufactory_v (153) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 22:27:51
87237220
................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.artmanufactory_v (153) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 22:27:51
90491892
................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.artmanufactory_v (153) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 22:27:51
90492074
................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.artmanufactory_v (153) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 22:27:51
87237433
................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.artmanufactory_v (153) (Vevő)
Pozitív
2008.09.24. 22:27:51
90497559
................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hosszas eredménytelen telefonálgatás és email küldözgetés után egy férfihang felvette a telefont. Közölte hogy a hölgy iskolában van, és amúgy is megkellene keresni az árut.Megállapodtunk hogyha meg van, jelentkezik. Ez azóta sem történt meg. Ez így nem kereskedés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben lezajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
*************
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.""""""""""
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.""""""""""
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üveg "elveszett".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A festmény "elveszett".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ezt most kihagynám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többet nem üzletelnék vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többet nem üzletelnék vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri kapcsolat felvétel sem járt sikerrel! Sem az Emailekre nem válaszpolt sem a telefont nem vette fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a háztűzben az én festményeim is elégtek,eltüntek nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a háztűzben az én festményeim is elégtek,eltüntek nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm ,minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm ,minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, remek partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó össze-vissza hazudozott, először azt mondta, hogy szétázott a láda, majd miután Én ragaszkodtam az általam megnyert ládához és elmentem érte vidékről, közölte hogy eladta előző nap másnak!!! Nem a saját nevén van regisztrálva, hanem egy nő adataival fut! Megbízhatatlan! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Létrejött az üzlet .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piszkosfred71 (2578) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 15:12:08
87059376
Minden tuti ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piszkosfred71 (2578) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 15:11:32
87063503
Minden tuti ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piszkosfred71 (2578) (Vevő)
Pozitív
2008.09.19. 15:10:53
87236784
Minden tuti ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az ilyen eladókról még véleményem sincs, vagy inkább jobb ha le se irom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ilyen eladókról még véleményem sincs.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Telefonos egyeztetés után elmentem a megadott címre,és a termék sehol már rég eladta az eladó Állítólag leégett a háza,de ettől még nem kell átverni a másikat. "Nagyon korrekt",NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Telefonos egyeztetés után elmentem a megadott címre,és a termék sehol már rég eladta az eladó Állítólag leégett a háza,de ettől még nem kell átverni a másikat. "Nagyon korrekt",NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BulldogMusic (2172) (Vevő)
Pozitív
2008.09.15. 12:09:28
87179798
Maximálian korrekt,megbizható üzleti partner.Mégegyszer köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BulldogMusic (2172) (Vevő)
Pozitív
2008.09.15. 12:09:27
87063661
Maximálian korrekt,megbizható üzleti partner.Mégegyszer köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott. Köszönöm a szép képet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.S.O.S.átvételt szerettem volna/2napon b./mivel ajándéknak szántam volna,mindkettönk bp.-i így nem láttam akadályát.7 napja nyertem meg a terméket azóta 3 emailt,egy termék alatt írt üzenetet és néhány tel.megkeresést eszközöltem irányába,de hiába képtelenség felvenni Vele a kapcsolatot.Részemről már tárgytalan,aktualitását vesztette, de nem értem mert közben másokkal levelezik.Valamint egy nappal mielőtt megnyertem egy másik vevő is megvette, és akkor szélsebesen újra meghírdette vajon miért?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ugyanaz,mint az előzőekben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az általam licitált termékeket nem találtuk meg. Valószínűleg az előző napokban történt tűzesetben keveredtek el az eladó elmondása szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.706545.margo17 (5) (Vevő)
Semleges
2008.09.13. 22:33:55
87258062
sajnos a toll nem felelt meg minőségileg, ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem korrekt nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NO COMENT!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.NO COMENT!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.telefonos egyeztetés után, elmentem a megadott címre, nyoma sem volt az ezüst tálcának,átverés volt az egész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hali mi van
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a kedves vaterazok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A viselkedésed bantota a baratom azert soha nem szabad meghatározni senkinek az ideje
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nyúgottan adhat negativ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
