Patrikstar11 (236) 93.07% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
köszi!!!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam amit megrendeltem, és nekem sem ír vissza.NE VEGYETEK TŐLE SEMMIT!!Kivéve ha véletlenszerű terméket szeretnétek kapni.Csak azért jelöltem pozitívnak mert letelt a 7 nap amúgy NEGATÍV-ot érdemel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyantal_v (35) (Eladó)
Semleges
2008.12.19. 14:54:03
107133973
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
621822.joemarine (27) (Vevő)
Pozitív
2008.12.19. 12:52:59
108700689
Minden a legnagyobb rendben történt, bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
722069.Magdolna54 (253) (Vevő)
Negatív
2008.12.19. 12:33:27
104831680
Csatlakozom az előttem szólokhoz! EMBER,TE EGY HAZUG IDIÓTA VAGY!TALÁN ELŐBB VÁLASZOLNI KELLENE A MEGKERESÉSRE,MISZERINT POSTAKÖLTSÉGET ÉS SZSZÁMOT KÉRNÉK! TÉGED ANYÁD NEM TANÍTOTT MEG VISELKEDNI!MIT KÉPZELSZ,KI VAGY TE??? NINCS JOGOD ÍTÉLKEZNI MÁS FELETT,SŐT ILYENEKET ÍRNI.EZ A SZEMÉLYISÉGI JOGOK MEGSÉRTÉSE! SZÓRAKOZZ AZZAL,AMI KÉZNÉL VAN ÉS MENJ JÁTSZANI!!! EZ NEM JÁTSZÓTÉR!------------------------------------------------------------------NEM AJÁNLOM,HAZUG NEVELETLEN TUSKÓÓÓÓÓÓÓ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megkaptam. köszönet érte
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minen rendben volt. és gyors THX
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
555557.leeon83_v (80) (Vevő)
Pozitív
2008.12.18. 22:55:55
107966412
Minden a legnagyobb rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
senseigabor (126) (Vevő)
Negatív
2008.12.18. 21:27:42
110923997
Azt hittem, hogy rosszul látok! Megnyertem az általad kikiáltott aukciót, ami a leütés pillanatában 22500.-Ft-on állt. Mire te megtagadtad a termék átadását, ill önkényesen magasabb (28000.-Ft) árat állapítottál meg. Az összes E-mail a gépemben van. És még te adsz negatívot? Én vagyok a megbízhatatlan, komolytalan, csóró és undorító jellem, Tudod te, hogy mit beszélsz? Néhányan már tudják az igazságot veled kapcsolatban, elég ránézni az értékelésekre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem azt kértem amit kaptam! Hiába emaileztem nem válaszolt, hetek óta próbálom elérni! De ahogy látom az elöttem szólók véleményét örülhetek h legalább kaptam valamit:S Tisztességtelen vaterás! NEM ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, ideális partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csodaszép , jó minőségű árú! Nagyon kedves, precíz eladó! Nagyon szépen köszönöm! Szívből ajánlom! Maximális pozitív! +++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
visszalépett az alacsony nyerő licit miatt, pedig 1Ft-ról indult, az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vaterás-társ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vaterás-társ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
murcielago182 (3) (Vevő)
Pozitív
2008.12.17. 22:24:23
110197453
Teljesen korrekten zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható vaterás-társ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SIPIMASTER89 (78) (Vevő)
Pozitív
2008.12.17. 20:39:22
107972247
Nagyon gyors,megbízható, türelmes partner!!!!!!!!!!! Ajánlom mindenkinek!!! 1000%!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KI szánalmas te IDIÓTA!Küldesz egy moslék ROMÁN motoros pólót a rendelt KÉK KOSARAS NIKE HELYETT!Tudod,hogy MEGLOPTÁL egy 17éves mozgássérült gyereket és szétcseszted a karácsonyát??BÜDÖS PARASZT!6000es ir.sz-mal Nógrádból(ami KECSKEMÉT) a Cigány u.490-ből címzed a levelet és a Mammutból adod fel?? HÉ PARASZT remélem eljut az agyadig,hogy olyanokat is átversz 3-4000ft ért akik nagycsaládosok,szegények,betegek.MINT MOST!REMÉLEM te is megtudod milyen egy sérült gyermekkel élni.KÖLTSD ORVOSRA!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru sértetlenül és időben megérkezett, viszont a partner viszonyulása a vevőhöz enyhén szólva bunkó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és kedves, gyors Eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt és kedves, gyors Eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, tökéletes eladó!!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATIV!EZ 1 ELMEBETEG!OLVASD EL:elutaltam a pénzt,az eladó eltűnt,személyes tiltólistára tett.Az értékelésemben a saját hazugságait rámruházta.Hitelképtelen vagyok?itt a kezemben az igazolás az ELUTALTpénrzől.Letiltott vagyok?akkor hogy írok ide?2nevem van?sajnos nem.az első megnyert árut nem akarta odaadni,azt mondta már eladta,majd felrakta u.azt drágábban,mikor licitáltam még1cuccára,elkérte az árát és eltűnt:(Már eljárást indítottam a Vaterán,remélem kitiltják.Ne vegyetek tőle semmit.TOLVAJ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Készséges és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Befizettem a számlájukra 4290 forintot, már napok óta (az 5 munkanapos határidő alatt)... erre szintén megint összevissza beszél. Átküldtem 2 email címükre is a bizonylat másolatát, arra se reagált. Holnap megyek rendőrségre. Komolytalan hülyegyerek ez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATÍV!Ekkora egy hazugot még nem láttam a Vaterán.A pénz átutalva,te meg eltűntél az árúval.A mailekre nem reagálsz.A bizonylatom megvan az átutalásról,melyet továbbítok a Vaterának,elvette 4000 forintomat.A pénzt te kérted hogy utaljam.Azért licitáltam még1 árúdra,hogy a 2 megnyert termékkel együtt megérje a posta.Miután megnyertem 1 termékét,nem akarta ilyen olcsón odaadni, nekem azt írta,már nincs meg,és feltette u.azt 2000 forintért.végig iszonyatosan primitív hangnemben levelezett.------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak nem azt kapod, amit látsz a képeken, román igénytelen utánzatok. rongynak sem jó, amikor jelzed komolytalan eladód felé, gyengeértelmű kifogások sokaságával találod szembe magad.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
485425.kapcsagyula (6) (Vevő)
Pozitív
2008.12.16. 14:16:45
110806263
Hibátlan teljesítés, biztonságos csomagolás, korrekt tájékoztatás jellemzi az eladót. Az áru időben, pontosan megérkezett. A későbbiekben is szívesen üzletelek vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt. Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
: szánalmas vagy.. egy napot kertem, a megadott 5 nap helyett, mivel dolgoztam es nem volt idom bankba rohangalni. erre te azt mondtad ,hogy mar ne adjam fel , mert lejart a hataridö... nalad kicsit komolyabb cégek is szoktak egy napos csuszast engedélyezni, ugy látszik mr tökélynél ez nem fér bele..hidd el van 5 ezer forintom , sot még internet bankingem is, de könyorogni nem fogok neked , hogy hd fizessek.. kicsit feszult vagy drága barátom , lenne egy tippem , hogy mit csinalj..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két kiküldött e-mail-ben eltérő postaköltség szerepelt. A fogyasztóvédelmi törvény szerint Több eladási ár vagy szolgáltatási díj egyidejű feltüntetése esetén az áru eladási árán, vagy a szolgáltatás díján a feltüntetett legalacsonyabb eladási árat vagy szolgáltatási díjat kell érteni. A kisebb összeget utaltam mire közölte ennyiért nem kapom meg. Elutaltam a különbözetet is, véleménnyel együtt. Az árut 20 nap alatt hazugságok után megkaptam. Mindent tudok bizonyítani a levelezésünkkel. Negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül megbízható partner, az áru gyorsan, és körültekintően csomagolva érkezett meg. Nem ez az utolsó alkalom hogy nála vásárolok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az üzlet az én hibámból nem jött létre, de egy végtelenül megértő, kedves és rugalmas partner!!! Ajánlom mindenkinek!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendbe volt minden adásvétel létre jött.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jőtt létre, mert nem érte meg neki !! Nem ajánlom!!
Másik fél: Pff. imadjunk a kezdoket:( 2 uzlet, 1 negativ 1 semleges, WELCOME TO VATERA. Megnyer egy 1ft-os aukciot, de szabaly az szabaly alapon kimegy az automata es a manualis vevoertesitonk is (5nap fizetesi hatarido) ha az aukcioleirasban leirt ugymenet esetleg nem lenne eleg. Erre 2 het mulva jelentkezik hogy hol az aru, ertelmes, olvasni tudo emberek (szerencsere egyre gyakrabban) mar az aukcio megnyereset koveto percekben atutaljak a vetelarat (net elott ulnek, netrol utalnak, minden nap amit elsumakolnak a sajat termekkezhezveteluket keslelteti) sajnos ettol a szinttol fenyevekre van az illeto, es nem gondolom hogy ilyen merleggel hamar be fog illeszkedni a vaterara. egy ujabb nem fizeto kezdo.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
746536.Donconsole22 (938) (Eladó)
Pozitív
2008.12.11. 10:24:06
109567754
Korekt, megbízható, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aragonroller (92) (Vevő)
Pozitív
2008.12.11. 07:54:27
107841058
A vásárlás sikeresen létrejött, az árú minősége kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aragonroller (92) (Vevő)
Pozitív
2008.12.11. 07:53:54
107900444
Az üzlet sikeresen létrejöt, a vásárolt árú minősége kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon,gyors,korrekt partner!!Mindenkinek szívből ajánlom!Sok +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár minden eladó ilyen gyors és korrekt lenne!!! Tökéletes áru,köszönöm szépen!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
811384.valesz17 (5) (Vevő)
Pozitív
2008.12.10. 14:38:44
107884569
Nagyon korrekt,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
