baloghne963 (82) 80.6% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden ok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eztvegyemeg (1812) (Eladó)
Semleges
2016.07.07. 09:22:48
2249422949
2hónapot vártam,hiába!Jelzett,hogy utal,de valahogy nem ért ide!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kertotthon (270) (Eladó)
Negatív
2016.06.07. 10:47:52
2236247582
Sajnálom, ígérete ellenére sem fizetett, több, mint 1 hónapot vártam.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sundancekid13 (264) (Eladó)
Negatív
2016.05.10. 17:59:29
2230193030
A "vevő" ígérgetett de a vételárat nem utalta.Komolytalan.Nem ajánlom senkinek.Most hirdethetem újra a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ilcsi_sc (1396) (Eladó)
Negatív
2016.04.30. 08:41:31
2227899692
A vevő hitegetett ,de ez azóta sem történt meg így negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő hitegetett ,de ez azóta sem történt meg így negatív.Minden rendben zajlott. Ajánlom másoknak is +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csabagyongye64 (352) (Eladó)
Pozitív
2016.03.26. 06:45:30
2205552185
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lindamama (1171) (Eladó)
Pozitív
2016.02.21. 03:05:47
1888994579
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő engem is (ahogy az értékelésekből kiderül) csak hitegetett több mint 2 hétig, aztán már a telefont sem vette fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szgabor76 (367) (Eladó)
Pozitív
2015.03.09. 21:18:37
2000967923
Minden ok rendes vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TonetAntikvitas22 (1324) (Eladó)
Negatív
2015.01.26. 09:51:15
2019443531
Jelezte,h vételára utalta. Hogy-hogy nem, 2 hét után sem ért az a szlánkra..../18 nap telt el leütés óta. Komolytalan, nem ajánlom !
Másik fél: Ha valaki nem kap pénzt,mért nem jelzi?Ha írt volna,elküldöm az igazoló szelvényt és utána tudtunk volna nézni,hol akadt el.Nem ennyi forog a számlán,5000.-ft nem vág főldhőz.
A vevő ígérte hogy 1 hátre utal de 3 hétre sem utalta a pénzt Megbízhatatlan hazug vásárló.
Nem ajánlom senkinek sem csak hiteget és pénz nem küldi, Telefonon is én hívtam ö fel sem hívott hogy elnézést kérjen.
Másik fél: Kórházban voltam,jeleztem is.:(
memoria11 (143) (Eladó)
Pozitív
2014.08.24. 11:54:15
1930112213
Gyors, pontos, megbízható partner. Csak ajánlani tudom. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kockagomboc (2783) (Eladó)
Pozitív
2014.07.23. 21:54:18
1930090652
Jó kapcsolattartó, pontos vevő!!! Köszönöm a vásárlást,remélem még találkozunk. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jovasar1 (1642) (Eladó)
Pozitív
2014.06.13. 07:42:03
1900989269
Korrekt,megbizható vásárló,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balogkrisz (1457) (Eladó)
Negatív
2014.04.03. 23:06:00
1851618839
Nem szeretek negatívot adni, de sajna nem tudok jobbat. A vevő válaszolt az emailjeimre melyben mindig megígérte h hamarosan fizet. Ez január vége óta nem sikerült neki. Sajnálom de nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel megtörtént!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben lezajlott az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevővel többször beszéltünk emailben, de egy hónap alatt sem sikerült megvalósítani az adásévételt, annak ellenére, hogy jelezte, szüksége lenne a tűzhelyre. A pénzt nem fizette ki, és a tűzhelyet nem vitte el. Sajnos, tovább nem tudok várni!
Másik fél: Jogos.Sajnos a fiaim olyan helyeken dolgoztak,ahonnan nem tudtak érte menni.Nem is az idővel volt a gond,hanem az úttal.Laikusan azt hittem,hogy elég,hogy Pesten vannak,azzal nem voltam tisztában,hogy a két úti cél között nagy a távolság.A futárnál meg többe került volna a leves,mint a hús.
Köszönöm a türelmét,hogy várt azért ránk és sajnálom,hogy nem jött össze az üzlet.
vandor67 (231) (Eladó)
Semleges
2013.10.28. 19:10:17
1788035363
Elnézését kérem, de nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.blmhungary (211) (Eladó)
Pozitív
2013.09.26. 11:28:52
1795783121
Minden rendben volt, ajánlott partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem írok regényt,mert úgysem érdekli.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.drgenya001 (215) (Eladó)
Pozitív
2013.09.15. 12:17:24
1800217943
Korrekt, megbízható, pontos partner ! AJÁNLOM !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő kedves volt, jelezte, hogy csak később fogja tudni átvenni a terméket, de nem tudok tovább várni az átvételre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő előre nem látott okok miatt nem tudott eljönni a termékért.Retr0star (895) (Eladó)
Pozitív
2013.05.02. 13:58:56
1739236406
Megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom,megbízható kedves partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom,megbízható kedves partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálatos módon kifogtam ismét egy vevőt aki szeret vásárolni a vaterán,de a terméket bkifizetni nem volt pénze.halogatta a kifizetést,többször is határidőt kért,és ráadásol kettő terméket vásárolt tőlem.megérdemli a dupla NEGATÍV ÉRTÉKELÉST!!!!!!!Nem ajánlom senkinek a vele való kapcsolatot
Másik fél: A partner,akivel üzlete volt,rol325,én baloghne963 vagyok.Nem tudom,hogy jött ez össze,hogy az én oldalamon kötött üzletet mással.Mellesleg,a fiam az illető.Sajnos mire jött volna az üveg olyan szinten behalt a kocsi,hogy méhtelepen kötött ki.Elnézést.
sajnálatos módon kifogtam ismét egy vevőt aki szeret vásárolni a vaterán,de a terméket bkifizetni nem volt pénze.halogatta a kifizetést,többször is határidőt kért,és ráadásol kettő terméket vásárolt tőlem.megérdemli a dupla NEGATÍV ÉRTÉKELÉST!!!!!!!Nem ajánlom senkinek a vele való kapcsolatot
Másik fél: A partner,akivel üzlete volt,rol325,én baloghne963 vagyok.Nem tudom,hogy jött ez össze,hogy az én oldalamon kötött üzletet mással.Mellesleg,a fiam az illető.Sajnos mire jött volna az üveg olyan szinten behalt a kocsi,hogy méhtelepen kötött ki.Elnézést.
Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem szeretnék tovább várni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudok tovább várni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden ok.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Megbízható, kommunikatív partner. Szivesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3498910.zsolti614 (447) (Eladó)
Pozitív
2013.01.18. 17:04:13
1689590999
ajánlom mindenkinek bizalommal nagyon komunikatív és megértő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit körülményes volt a kifizetés, de végül sikerült az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és kedves vevő:)Mindenkinek ajánlom.*******Tisztelettel:József
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vásárlás,de ezt a kedves vevő jelezte....ezmelett nagyon korrekt és kedves
volt....pozitívat érdemelne,de azt sajnos így adni nem tudok....mindenkinek ajánlani
tudom!Tisztelettel:József
Másik fél: Köszönöm a kedvességét.:)Örömömre szolgál,hogy megismerhettem.Minden jót.Ágnes
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katicaandika77 (1906) (Eladó)
Pozitív
2012.11.27. 20:21:19
1667186342
Csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katicaandika77 (1906) (Eladó)
Pozitív
2012.11.27. 20:20:50
1664140448
Minden+++++++++++++ Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katicaandika77 (1906) (Eladó)
Pozitív
2012.11.27. 20:20:11
1667190656
A legkedvesebb vásárlóm:) Minden +++++++++++++++++++++++++++++++++ Kedves,megbízható! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszi++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható vevő. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LEGSZERX (9108) (Eladó)
Pozitív
2012.11.05. 06:51:34
1650534299
Minden rendben lezajlott, gyorsan fizető vásárló. Köszönjük a rendelést, használja a terméket megelégedéssel. További sikeres vaterázást kívánunk: LEGSZERX http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob=1&obd=1&us=LEGSZERX
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LEGSZERX (9108) (Eladó)
Pozitív
2012.11.05. 06:51:34
1650533549
Minden rendben lezajlott, gyorsan fizető vásárló. Köszönjük a rendelést, használja a terméket megelégedéssel. További sikeres vaterázást kívánunk: LEGSZERX http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob=1&obd=1&us=LEGSZERX
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csupa+++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katrin956 (221) (Eladó)
Pozitív
2012.09.26. 07:45:11
1630418252
Korrekt, megbizható partner ajánlom!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balazsnekovacs (235) (Eladó)
Pozitív
2012.09.03. 20:49:10
1616700599
Minden a legnagyobb rendben,csak +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást és mindenkinek a segítőkészségét!Jó vaterás! POZITÍV ++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
