wiky73_v (95) 95.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
levmailster (380) (Vevő)
Pozitív
2009.12.10. 00:53:19
156440833
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, rugalmas, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
495946.legzoszerv_v (25) (Vevő)
Pozitív
2009.12.04. 18:26:14
157389464
Korrekt, segítőkész, megbízható eladó, a termék pedig kifogástalan - nem is beszélve a pluszokról :) Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++ korrekt VÁSÁRLÓ!!! AJÁNLOM!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és határozottan,így kell ezt csinálni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A konyhabútor árát előre fizettük bankszámlára, a szállítás ideje tolódott. Az árut nem a terméklapon megjelölt állapotban és kondíciókkal kaptuk, mennyiségileg a kifizetett bútor igen hiányos volt. Az eladó inkorrekt, hibáját nem ismerte el, az árut nem vette vissza, a vételárat nem térítette meg. Ne kössön vele senki üzletet, egyáltalán nem ajánlom!!! Figyeljetek a semleges és negatív értékeléseire, legtöbbször az áru nem a hirdetettnek megfelelő minőségű volt!
Másik fél: kifizetni,mivel az ő mértékűk szerint kb 5000ft-ot fizetek volna.Tehát ezért nem csinálltam semit.Az áruimrol csak anyit hogy nem egyszer bebizonyitottam hogy milyen árut teszek fel a vaterára.De még mindig otvan az átvételnél a lehetőség ha valaki nincs megelégedve a termékel hogy viszakűldje.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
850199.magic66_a (78) (Vevő)
Pozitív
2009.11.22. 11:25:29
156638487
Megbízható, gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
144878.Madar2 (26) (Vevő)
Pozitív
2009.11.20. 15:04:54
156441385
Korekt megbizhato jo vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves,segítőkész eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laptopalkatreszek (6708) (Vevő)
Semleges
2009.11.18. 14:18:31
155860344
Rögtön utaltam,pár nap múlva a gépet megkaptam.Leírás:"...Nincs kiprobállva,nincs szétszedve."Idézem az eladó üzenetét:"Tápot tudok hozzá de nincs bene az árban,nem szetűnk ki semit,ami bene volt az bene van"Ehhez képest a valóság:PATA HDD a SATÁS gépben,alaplapon a processzorfoglalat szétbarmolva,nem belevaló proci belerakva,RAM chip eltörve!Tehát gyakorlatilag válogatott hibás alkatrészekből áll a gép.Nincs arra bizonyíték hogy az eladó műve az egész,ezért nem adtam negatív értékelést...
Másik fél: Nem volt szétszedve pontosan ilyenek miat,nem akarom tudni mi van benne mert csak féreértések témbkelege zudul rám,de szerintem az ár mindig olyan ami nem kárositja a vevőt,sőt még keres is vele.A tőltőről csak anyit hogy egy tőltő ára 18ezer ft,tehát még jo hogy nem adom oda ebben az árba,ha valaki kéri megegyezhetőnk rá.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt.Csak ajánlhatom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
576160.Reborn78 (72) (Vevő)
Pozitív
2009.11.16. 13:04:02
155832636
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott minden. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1149957.robiotolecz (8) (Vevő)
Semleges
2009.11.12. 18:46:56
155860717
figyelmetlenek voltunk
Másik fél: Nem figyelmetlenek csak féreértetűk egymást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
713422.Tibi223 (211) (Vevő)
Pozitív
2009.11.10. 15:20:49
151142594
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
351529.fabia_2005_v (236) (Vevő)
Pozitív
2009.11.10. 06:11:34
155855565
Korrekt megbízható partner,a termék kíváló minőségű.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt!!! már sokadszorra bizonyitotta h remek vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás !!!Mindenkinek ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vwPoloGTi_a (561) (Vevő)
Pozitív
2009.11.06. 13:29:51
155856889
Minden rendben, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hadrianusaukcio (4643) (Vevő)
Pozitív
2009.11.05. 12:36:58
155896861
Minden rendben ment, mindenkinek ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
658170.mopedes (181) (Vevő)
Pozitív
2009.11.01. 11:21:18
155832648
Minden rendben ment, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon rendes volt!! a méret nem felelt meg nekem!! nagyon korrekt ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon simán zajlott minden köszönjük szépen.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem felelt meg neki a termék.
Másik fél: Ez igy van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt eladó, minden rendben ment, bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
969846.superbestfriends (101) (Eladó)
Pozitív
2009.10.13. 13:09:26
153799322
minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1158632.Piri71 (97) (Vevő)
Pozitív
2009.10.13. 12:32:51
154038104
Köszönjük! A házhoz szállítást is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt termék egy Laptop!
A hirdetés szövege: Kitűnő állapotú, működőképes... :-)
Azóta se tudom használni, szervizbe van!
A vinchestere használhatatlan, az lcd szalagkábele szakadt, a töltő csatlakozója nem a típushoz való!
EZEKET LESZÁMÍTVA TÉNYLEG KITŰNŐ ÁLLAPOTÚ!!!
Egy ujabb lom lesz a pincébe!
:-)))))))))
Másik fél: Ha valami baj volt vele,mért nem reklamállt,eltelt 2 honap és most jut eszébe negativot adni,szerintem nem is az én laptopomrol beszél.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze
Másik fél: Hát???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos megbizható partner.Mindenkinek ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilviano2 (229) (Vevő)
Semleges
2009.09.30. 08:39:17
152477837
Sajnos az áruk hibásak voltak, ezért nem jött létre adásvétel, de az eladó rugalmas és korrekt!
Másik fél: ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner! Minden rendben zajlott, ajánlom mindenki figyelmébe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csajsziland (231) (Vevő)
Semleges
2009.09.28. 14:09:47
153458763
Sajnos számomra nem volt megfelelő az áru állapota.
Másik fél: ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a terméket még nem szereltük össze, úgy tűnik, minden alkatrész megvan. Átadásnál meg lett mutatva és leltározva minden darab. Türelmes, pontos, megbízható eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálattal konstatáltam eladó lehagoló véleményét. Egy szimpatikus készséges embert ismertem meg eladóban, de neki is tudomásul kell vennie azt hogyha valamit elszeretnék adni és azt telefonon tökéletesnek állítom be akkor az az is legyen!!! Házhoz hozta a motorkerékpárt amelynek motorja soros 4hengeres amelyből 2 henger működött tökéletesen, 1 akadozva, 1 egyátalán nem működött. Amennyiben legalább ezt a hibát kijavíttatja nyitott vagyok a vásárlásra. Bizonyítva ezzel, állítása téves!!!!!!!!!!
Másik fél: Ez amit a leirtakban állit KB 2 perc allat állapitotta meg,meg sem várta a motor felmelegedését,nem is akarta kiprobállni hogy felűljőn rá vagy menyen vele,tehát tartom állitásomat meg sem akarta veni."A szállitás előtt és hazaérkezésem után is hozáértők használlták használlják és semmi gond"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vevő, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes megbizható és komoly vaterás - Ajánlom nektek is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
222896.kalapacs77_v (36) (Vevő)
Pozitív
2009.09.22. 06:44:36
152155092
Minden rendben zajlott!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
698816.rEVOLUTIONSound (142) (Vevő)
Pozitív
2009.09.17. 00:16:39
152744563
Sima lebonyolítás, korrekt áru. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, és gyors partner. Bárkinek merem ajánlani !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt mindenkinek tudom ajánlani!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifizette, volt ugyan probléma postázás közben sérült a processzor, de nem kaptam tőle visszajelzést én pozitívan álltam hozzá a visszavásárlás tekintetében, de nem jelentkezett újra, így lezártnak tekintem részemről, így pozitív a visszajelzésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Csak ajánlani tudom.
Másik fél: ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
