sandra196_a (442) 98.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 448 | 527 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 39 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 492 | 574 adásvétel |
| Az eladóként kapott 187 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Atcsi111 (3108) (Eladó)
Semleges
2014.04.16. 16:00:34
1876037711
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment korrekt vaterás ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható nagyon aranyos eladó.Mindenkinek ajánlom!Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyos,barátságos,kedves eladó.Tökéletes áruval!Mindenkinek ajánlom.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és pontos partner, csak ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:34978435 (7) (Vevő)
Pozitív
2014.02.06. 16:28:15
1858025816
Minden rendben volt mindenkinek ajánlom! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BojlerGyula90 (1659) (Eladó)
Semleges
2014.01.15. 00:08:37
1830713381
Az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő pontos, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ELIOT207 (143) (Eladó)
Semleges
2013.11.21. 19:07:57
1821788225
A vevő sajnálatára a méret nem volt megfelelő,amúgy minden rendben,ajánlom mások figyelmébe is...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ő,amúgy minden rendben ment.Ajánlom mások figyelmébe is... ..Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható, gyors, Kiváló partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyon szépen köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható, segítőkész eladó, a termék is nagyon szép állapotú, köszönöm :) Szívből ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Csupa+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oOHUNGARYOo (324) (Vevő)
Pozitív
2013.08.31. 18:03:33
1784634854
Minden rendbe volt csak ajánlani tudom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
grofkriszta (754) (Eladó)
Semleges
2013.08.10. 20:41:59
1780552202
VÁRATLAN KÖRÜLMÉNYEK MIATT A VEVŐ ELÁLLT A VÁSÁRLÁSTÓL.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: EGYÉB PROBLÉMÁK MIATT A VÁSÁRLÓ ELÁLLT A TERMÉK MEGVÁSÁRLÁSÁTÓL.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shopping123 (73) (Vevő)
Semleges
2013.07.06. 23:27:58
1770572063
Gyorsan lezajlott üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ForlanForlan (77) (Vevő)
Pozitív
2013.06.26. 23:41:02
1766093831
Korrekt, pontos, szűkszavú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm a vásárlást!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható partner ajánlom mindenkinek.A táska gyönyörű köszönöm szépen :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csaBazar (9543) (Eladó)
Pozitív
2013.06.02. 19:43:49
1752362216
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon kedves és gyors vevő, jó kapcsolattartó! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos megbízható, gyors, kedves vevő. Csakis ajánlani tudom mindenkinek a vele való üzletelést. Köszönöm a vásárlásod!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható, gyors, kedves vevő. Csakis ajánlani tudom mindenkinek a vele való üzletelést. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt vaterás, mindenkinek AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranysarkany13 (626) (Eladó)
Pozitív
2013.04.23. 09:46:26
1715859431
Gyors megbízható kedves partner!Mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariannb80 (547) (Vevő)
Pozitív
2013.04.14. 13:35:02
1722806933
Minden rendben ment. Kedves, korrekt, gyors vaterás! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon szépen köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment, gyönyörű terméket kaptam!! Köszönöm!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szocske2 (11298) (Eladó)
Pozitív
2013.04.02. 11:34:47
1724407436
Korrekt partner. Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Megbízható,korrekt eladó.Tudom ajánlani mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció,de semmiféle negatívumot nem tapasztaltam a vevővel kapcsolatban!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék a leírásnak tökéletesen megfelelt, az eladó gyors, korrekt, kommunikatív, minden a legnagyobb rendben ment, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt eladó! Szép a termék, gondos a csomagolás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm szépen. Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyeneszsuzsa (351) (Vevő)
Negatív
2013.02.17. 11:59:47
1704762440
CSak egy jó tanács: ha még nem üzletelsz vele ne is tedd!!!
Fölösleges hercehurcának tettem ki magamat Én is de szerencsére nem utaltam egy fillért sem!
Nézd át a postai díjszabást és vegyél egy mérleget ja és talán egy kicsit légy emberségesebb-ha megy.
Másik fél: Pontosan annyi postaköltséget számoltam, mint amennyibe került volna, 3 táskára kevesebb, mint másfél postaköltséget,de sajnos kis szöszi azt tudomásul kell venned, hogy 3 táska nehezebb, mint egy és ez súlyra megy, vmint hozzáadódik a bélelt boríték és az ajánlott küldemény díja. Nem vagyok rászorulva az egy-kétszáz forintodra, de ráfizetni sem szerettem volna a postára, mivel már többször előfordult.Én emberséges voltam és eladó létemre én hívogattalak,hogy megegyezzünk,visszaküldtem volna a csomagban a különbözetet,ezt akartam megbeszélni veled ,de meg sem hallgattál.Senkinek nem ajánlom az ilyen "ál-vevőt",mert minden jószándékom ellenére kaptam negatívot.Szerencse, hogy kevés ilyen van!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyeneszsuzsa (351) (Vevő)
Negatív
2013.02.17. 11:56:58
1706119385
Ha jót nem tudsz rosszat sem! TARTSD TÁVOL MAGADAT TŐLE HA JÓT AKARSZ.Van még sok kedves és korrekt eladó a Vaterán inkább tőlük vásárolj! A szabályokat illik betertani ha nem akkor nem vásárolnak tőled és kész,ennyi.Kedvtelésből vaterázok-van pénzem képzeld el te árulsz akkor neked nincs?
Másik fél: Ha leütsz egy terméket azzal elfogadod az ott feltüntetett árat és díjat és nem utólag kell okoskodni. Semmi olyat nem tettem, ami miatt negatívot kaptam,hiszem meg akartam egyezni veled,3 napig hívogattalak pedig neked kellett volna, hogy megegyezzünk, de meg sem hallgattál.Egy táska postaköltsége sajnos nem fedezi 3 táska postaköltségét.Szerencsére vagy sajnos másfél évente azért összefutok egy ilyen "vevővel", mint amilyen te vagy,ezt nem tudom kikerülni.Olyan táskákat vettél, amit egy használat után el szoktam dobni. Ui.: Fogadjunk, hogy szőke vagy !!!!!!!!! A szabályokat te szegted meg, vevő létedre nem te diktálod az árakat, ezt fel kellene fognod, ezt jelezni fogom a Vatera felé is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyeneszsuzsa (351) (Vevő)
Negatív
2013.02.17. 11:50:02
1704762578
A Rám szórt jelzőidet magadról írtad!!!
Én csak akkor vásárolok ha meg is veszem a terméket de szerencsére időben kiderült,hogy NEM ÉRDEMES VELED ÜZLETELNI.Kikérem megamnak!! Talán neked nincs pénzed hogy duplán akartad a postaköltséget bekeszírozni rajtam. Ha valaki több terméket vesz egy eladótól egyszerre az evidens és nem előre lebeszélnivaló téma,hogy egyszer számol föl postaköltséget és nem 3x főleg ha egy csomagban érkezik. Ezt más sem hagyta volna !!!
Másik fél: Kevesebb, mint másfél postaköltséget számoltam a 3 táskára,mivel 3 táska nehezebb, mint egy és ha véletlenül mégis több lett volna amit kifizetsz, azt beletettem volna a csomagba. Ezt szerettem volna elmondani, ha primitív nagyképűséged engedte volna ,hogy végighallgass és nem teszed rám a telefont.Sajnálom azokat az eladókat akiket "megtisztelsz" a vásárlásoddal !!SENKINEK NEM AJÁNLOM !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vásárlás pozitívan lebonyolódott,maximális elégedettséggel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet sajnos nem jött létre, de úgy érzem korrekt módon sikerült rendeznünk a félreértéseket. További sikeres vaterázást kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bugenwillea (166) (Vevő)
Semleges
2013.01.18. 23:14:39
1685465015
Telefonon történő beszélgetésünk után, nem voltam benne biztos, hogy jó döntés volt ez a vásárlás.Megbeszéltük, és mindketten elálltunk az ügylettől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
juditgondos_t (425) (Eladó)
Pozitív
2013.01.16. 08:15:33
1688496527
Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gombike81 (1775) (Eladó)
Pozitív
2013.01.15. 16:17:05
1691021138
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást. A csomag a holnapi nappal azaz szerdán indul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aquariusgirl (313) (Vevő)
Pozitív
2013.01.05. 14:00:23
1689654356
Minden rendben zajlott, aajánlom az eladót+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
