langa1_a (221) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 221 | 243 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 228 | 250 adásvétel |
| Az eladóként kapott 154 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyönyörű munka,az ágy csodaszép!A kisfiam nagyon boldog!Az eladók kedvesek,aranyosak,segítőkészek!Csak ajánlani tudom mindenkinek,ha gyerekágyat szeretnének!Csupa++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönjük szépen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan elégedett vagyok az eladóval,nagyon kedves,rugalmas,megbízható,nagyon szép terméket kaptam és nagyon köszönöm! Csupa-csupa jóóóóóóó!!!Mindenkinek szívből ajánlom!!! POZITÍV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, remek kapcsolattartó, kedves Eladó, gyönyörű gyerekágyat kaptunk, nagyon szépen köszönjük! Szívből ajánlom Mindenkinek! Rengeteg +++++++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oskolasandor (27) (Vevő)
Pozitív
2012.03.02. 15:40:17
1529762339
A megrendelt gyerekágyat a megfelelő minőségben megkaptuk. Az eladók korrekt, megbízható, kedves emberek. Mindenkinek csak ajánlani tudom Őket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment.Maximálisan elégedettek vagyunk.Kiváló termék,kedves eladók. A kisfiunk nagyon szereti az ágyikóját:)Köszönjük a szép ágyat és a meglepetést is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék az elvárásoknak mindenben megfelelt. A vásárlás rendben lezajlott. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyorsan elkészült a termék, amivel tökéletesen elégedettek vagyunk! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, nagyon szép termékkel! Köszönök mindent ! Csupa +++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak 5 csillagot tudtam adni darabonként a részletes értékelésnél, de szívem szerint még 5-öt adtam volna ! Gyönyörű szép gyerekágyat készítettek kislányomnak ! Nagyon köszönöm ! Mindenkinek bátran tudom ajánlani az urat csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszimusz13_v (165) (Vevő)
Pozitív
2012.02.25. 10:26:13
1544520227
Köszönjük a gyorsaságot és a szép munkát! A kisfiunknak nagyon tetszik!:-) Majd pár hónap múlva egy fotelt is fogunk venni:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
793262.carolbaby73 (12) (Vevő)
Pozitív
2012.02.22. 08:51:14
1545555074
Szép ágyacskát kaptunk, a meglepinek is örültek a gyerekek,mindenkinek szívesen ajánlom. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gebryel86 (142) (Vevő)
Semleges
2012.02.21. 23:19:02
1528097555
Az eladó nagyon kedves, korrekt és kommunikatív volt. A szállítás gyors volt,és a csomagolással is meg voltam elégedve. Egyedül az ágy szövetének a minőségét kifogásolnám. Jobbra számítottam. Amit kaptam az egy vékony egyszerű anyag, amely nem strapabíró. Könnyen koszolódik és nyúlik. Az ágyneműm jobb minőségű anyagból van sajnos.
Lehet, hogy beleválasztottam,de én ezt a huzatot egyetlen hercegnőnek sem ajánlanám..... :( Ebből tanultam,máskor személyes megtekintés nélkül nem vásárolnék ágyat.
Másik fél: Tisztelt Gabriella!Az értékelését nem tartom korrektnek,főleg hogy ezeket felénk nem is jelezték 01.31-e óta,de most válaszolnék rájuk.A szövet minőségéről csak annyi említést tennék hogy Amerikából érkezett, 100% pamut,Disney-s szövetről van szó,nem hamisítvány,alapszíne világos, ezért nyilván hamarabb is koszolódik de ez nem a szövet hibája.Egy gyermek számára ezek a pamut szövetek tökéletesen megfelelnek,ha strapabíróbbat szeretne, amit ön is használ folyamatosan akkor 3.000 és 5.000Ft/m-es kategóriáról beszélünk,de ha kérte volna a szövetből szívesen postáztam volna egy vágatot hogy szemügyre vehesse.Valamint az ön kéréséhez is igazodtunk hogy a sárga hercegnő domináljon.Köszönjük!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom a Partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, egyéni igényt is kielégít . Minden a megbeszéltek szerint alakult. Ha gyerekágy kell ajánlom!Felvilágosít, hogy hogyan tudja megvalósítani az elképzelést és ez az én esetembe úgy történt, ahogy mondta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész, rugalmas partner, szép áruval! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönjük!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még folyamatban van a dolog....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyopar1_a (245) (Eladó)
Pozitív
2012.02.14. 14:52:10
1546312472
Gyors, pontos, korrekt Partner. Bátran ajánlom másoknak is!+++++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Antville_2010 (10) (Vevő)
Pozitív
2012.02.13. 21:46:50
1532624684
Minden rendben volt, nagyon aranyos az ágy. Gyors és korrekt eladó, nagyon segítőkész!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szerencsepatko03 (459) (Vevő)
Pozitív
2012.02.13. 08:19:57
1538850542
minden rendben ment ajánlom. köszönjük az ajándékot is. csakis ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Nagyon,nagyon korrekt segitőkész,gyors,pontos eladó!!!Tiszta szivből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Roppant emberi,segítőkész,megértő EMBER!Sokat köszönök neki!!!!!!!!!!!!!Igazán nagyon köszönöm mindent,a jövőben is kizárólag hozzád fordulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kevesen vagytok MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KÖSZÖNÖM-KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható eladó. Szép terméket kaptam! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2322496.Agassi68 (4) (Vevő)
Pozitív
2012.02.07. 14:16:08
1534257020
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cncesztergalyos (43) (Vevő)
Pozitív
2012.02.06. 14:43:54
1541159111
Nagyon szuper.Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Milan6_2010 (22) (Vevő)
Pozitív
2012.02.05. 17:42:29
1514690330
Minden rendben lezajlott!Gyönyörű az ágy a kisfiam nagyon szereti!!Élőben még szebb ez a verdás minta!köszönjük!Csak ajánlani tudom sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az ágy fantasztikus, nagyon szép munka, mindennel meg voltam elégedve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt szükség a bútorra
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek de félre nyomtam a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szép munkája van. Köszönöm az ágyakat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2012.01.20. 22:07:00
1495925036
Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a gyorsaságot/útbaigazítást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
radyrradyr1 (332) (Vevő)
Pozitív
2012.01.14. 20:05:30
1517134355
Köszönöm,kiváló partner!Az ágy rendkívül szép és teljesen a meg beszéltek szerint készült el,és annyira gyorsan hogy én nem voltam fel készülve arra ,hogy ilyen hamar meg érkezik!A gyermekem imádja!Gratulálok a készítőknek,mert vissza tudják adni a bizalmat a Magyar kis iparosok felé!Ajánlom mindenkinek!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ágy szép és kényelmes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BotkaGyorgy (19) (Eladó)
Pozitív
2012.01.10. 20:36:09
1528024682
Minden a megbeszéltek alapján zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm a gyors elkészítést, az ágy tündéri és nagyon bejön a kislányomnak!!!! Kifejezetten gyors, korrekt és kedves vaterások, mindenkinek nagyon ajánlom!!!!!! Érdemes náluk vásárolni, csupa-csupa plussz!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt már jó pár pozitív vásárlásom itt, de ez mindegyiket felül múlja. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyönyörű az ágy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,rugalmas,megbízható. Gyönyörű és nagyon jó minőségű ágyat készítenek. Mindenkinek ajánlom. :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eddig minden rendben ment. Már várjuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Az eladó kedves,jó kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönünk mindent,jól döntöttünk,hogy önöket választottuk!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszerűen gyönyörű az ágy. Nagyon elégedett vásárló vagyok. Csak ajánlani tudom. Köszönöm.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon korrekt, pontos, megbízható! Csakis POZITÍV!!! A lányom nevében is köszönöm! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, kommunikatív partner! Tökéletes a termék! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bernandacska (452) (Vevő)
Pozitív
2011.12.28. 14:41:18
1520774918
Tökéletes eladó,nagyon kedves,segítő én mindenkinek ajánlom és köszönöm mindennel maximálisan elégedett vagyok.Köszönöm++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott tökéletes árút kaptam BUÉK és sok-sok +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves,megbízható köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönök mindent!! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon nagyon kedves, kommunikatív, és nagyon gyors!Kérésemre elintézte azt is, hogy még karácsony előtt itt legyen az ágyikó!Az áru tökéletes, és csodaszép!Nagyon nagyon szépen köszönöm és BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm csoda-csoda szép az ágy!Kedves megbízható csak ajánlani tudom csupa csupa pozitív+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
