MaRgHIT (50) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom!+++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
akciovadasz (5511) (Eladó)
Pozitív
2011.02.08. 19:58:38
1439011938
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Köszönöm a vásárlást,remélem a későbbiekben is tudunk még sikeres üzletet kötni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, tökéletesen megbízható, kedves, nagyszerű kapcsolattartó vevő, szívből ajánlom másoknak is! Köszönöm, hogy nálam vásároltál, örömmel látlak máskor is, boldog ünnepeket kívánok! A csomagot ma postázom ajánlva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorgyi555 (197) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 08:21:56
186835327
Korrekt Vaterás.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agressor9_a (38) (Eladó)
Pozitív
2010.11.04. 15:02:03
183549809
Gyors,precíz utalás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ozsuzsi04 (2523) (Eladó)
Pozitív
2010.11.02. 15:23:12
184662102
Köszönöm a vásárlást! Várlak vissza! +++ üdv, ozsuzsi04 +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
993574.szatyi01_v (287) (Eladó)
Pozitív
2010.10.13. 12:48:02
183018242
Minden ok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vevő. Időben fizetett, a levelet a kérésére simán postáztam, de a levél eltűnt. A vevő teljesen normálisan állt a dologhoz, nem hibáztatott, abban maradtunk, hogy a posta hibájáért nem okol engem. Nagyon köszönöm a megértését és sajnálom, hogy eltűnt a levél. Javaslom, hogy a jövőben mindent ajánlott levélként kérjen, ha vásárol!
Mint személy nagyon megértő, nagyon kedves és rendkívül normális!
Másik fél: Nagyon tudom ajánlani mindenkinek, sajnos a posta hibájából nem jött létre az üzlet, de ez nem minősíti le az eladót.Leveleimre mindig válaszolt és korrektan állt a dologhoz.Jólelkü ember.Vásároljatok tőle sokat:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
StartMart (1193) (Eladó)
Pozitív
2009.10.16. 21:46:40
154261275
Köszönjük szépen a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hightechshop (113) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 19:24:13
86205771
Gyors,korrekt megbizható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
