7205756.gaben126 (155) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 155 | 168 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 171 | 185 adásvétel |
| Az eladóként kapott 167 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben és gyorsan ment, bátran ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépek a ruhák,de XXL-nek kissé kicsik.Megbízható eladó, csak ajánlani tudom.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bakosvica_t (652) (Vevő)
Pozitív
2014.08.05. 14:22:08
1945359467
Minden rendben volt , köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bakosvica_t (652) (Vevő)
Pozitív
2014.08.05. 14:21:05
1928680979
Mérethiány miatt nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos kicsi lett a ruha :/ De minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a termék megérkezett, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Gyors, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves eladó , maximálisan elégedett vagyok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos adásvétel, megbízható eladó - mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm szépen! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A ruha határidőn belül megérkezett, kicsit más a számozás, de ez az én hibám. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.beautician (100) (Vevő)
Pozitív
2014.04.01. 07:42:58
1874334563
Az árú tökéletes, az eladó gyors!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden rendben zajlott le, csak pozitív véleményt tudok az eladóról és a kapott termékkel kapcsolatban nyilvánítani. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barsonyfestmeny (449) (Vevő)
Pozitív
2014.03.25. 10:33:44
1870158881
*ƸӜƷ*. Nagyon kedves Öntől ,hogy a ღ•* gyönyörűszép*•ღ terméket küldött .:)* Az eladóval maximálisan meg vagyok elégedve . Gyors , kedves és készséges eladónak ismertem meg.Önnek sok-sok ++++++++++++++++++ küldök !! :)* Jó szívvel ajánlom Mindenkinek.:)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma megkaptuk a kutyus ágyát 4 hét után.Meg vagyunk elégedve köszönjük. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:35542132 (28) (Vevő)
Semleges
2014.02.22. 08:54:27
1861085420
Még nem tudok véleményt írni, mert a leírás szerint kb 3-4 hét, mire megérkezik a kért termék.
Másik fél: Ha Te magad is tudod,hogy 3-4 hét mire megjön, akkor miért értékeltél semlegessel 14 nap után? Nem értem...
Kedves pontos eladó mindeni rendben ment pozìtìv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Melcsi1000 (1330) (Vevő)
Pozitív
2014.02.11. 14:16:02
1855378199
Az eladód bátran ajánlom. Minden a legnagyobb rendben ment!++++++++++++++++++++++++++++Köszönöm a terméket, pont ilyent kerestem!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott le a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott le a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Másoknak is ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tényleg kicsit sokat kell várni a termékre,de megérkezik. :) Szép,és a kutyus is nagyon örül neki. :) Az eladó pedig megbízható,készséges, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhato, kommunikativ elado, mindenkinek ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN RENDBEN ZAJLOTT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment:-) megérte a várakozást:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Kedves, kommunikatív eladó. Ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptuk a szettet!:)Nagyon szép:)köszönjük!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, és a terméket is hamarabb kaptam meg, mint ahogy reméltem.köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tökéletesen megfelelt a leírásnak. Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos sokat kellett várni a cica fekhelyre,mivel külföldről érkezett,de egyébként ajánlom az eladót! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ma megérkezett a csomag, pedig már lemondtam róla, egyébként minden rendben történt, köszönöm és ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.haemuaszet (698) (Vevő)
Pozitív
2013.12.18. 22:07:10
1820679836
a távolság miatt kicsit késve ugyan, de tökéletes állapotban érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fekhelyekre nagyon sokat vártunk - de ez elfogadható volt a karácsonyi megnövekedett forgalom indoklásával! Az eladó végig maximálisan segítőkész és kommunikatív (minden e-mailre legkésőbb másnap válaszolt), rugalmas és korrekt partner volt! A fekhelyek a leírásnak megfelelnek, a kutyus azonnal birtokba vette! Csak ajánlani tudom! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:34415810 (6) (Vevő)
Pozitív
2013.12.17. 19:31:19
1822022210
Minden rendben volt köszönjük szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves kommonikatív eladó. szépek a termékek érdemes kivárni rájuk a hosszú postázási időt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves kommonikatív eladó. szépek a termékek érdemes kivárni rájuk a hosszú postázási időt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptuk a kabátkát,bár garbós része nincs, és nem is olyan meleg,de kevésbé hideg napokon tökéletes lesz!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok. Segítőkész és türelmes. A kabát jó meleg. :) Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mullerzsuzsi54 (467) (Vevő)
Pozitív
2013.12.12. 14:23:28
1823634251
nagyon helyes áru, kedves közvetlen eladó mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett!! Nagyon szép, köszönjük.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.