pikadilla_t (82) 98.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, pontos, korrekt, megbízható! Ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos, korrekt, megbízható! Ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos, korrekt, megbízható! Ajánlom mindenkinek és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mariannka21 (167) (Eladó)
Pozitív
2007.08.06. 19:05:17
327471549
kedves, megbízható partner, csak ajánlani tudom! :) POZITÍV+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Thalybaba_t (203) (Vevő)
Pozitív
2007.07.29. 17:32:18
326632827
Megbízható,kedves és gyors eladó!!!AJÁNLOM!!! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon segítőkész, aranyos, meg bízható partner ajánlom mindenkinek. Köszönöm a felsőt, nagyon szép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:36
328015425
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:36
328063379
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
1419763954
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
1419761593
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
328008869
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
328077554
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
328078297
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
328008888
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harapoSteve (1539) (Eladó)
Pozitív
2007.07.26. 22:02:35
1419761594
Megbízható, gyors, pontos partner. A termékeket ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MangoOutlet (1232) (Eladó)
Pozitív
2007.07.25. 19:23:03
327976551
Megbízható vevő,ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves vásárló,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariannka21 (167) (Eladó)
Pozitív
2007.07.24. 07:33:11
325905801
nagyon kedves,gyors vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, szép a nyaklánc köxi xépen:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok semlegest, mert a termékkel nem voltam megelégedve, de úgy érzem, hogy ez az eladó figyelmetlenségének oka, nem a leírtaknak megfelelő volt.Amúgy az eladó kedves, gyors, pontos és kapcsolattartó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4090982.strawbunny82 (80) (Eladó)
Pozitív
2007.07.22. 21:16:26
327181363
kedves vásárló, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4090982.strawbunny82 (80) (Eladó)
Pozitív
2007.07.22. 21:16:13
1419622006
csak pozitív, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyos, kedves eladó, a top pedig gyönyörű, köszönöm szépen! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Gyors,pontos,megbízható.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4909812.tibormr_t (327) (Vevő)
Pozitív
2007.07.12. 20:42:15
325719559
Nagyon szép termékeket árusít, bátran ajánlom a tőle való vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, segítőkész, jó kapcsolattartó teszveszes, mindenkinek ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép terméket kaptam. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6779410.Carmen_99 (223) (Vevő)
Pozitív
2007.07.07. 08:47:24
327109831
Gyors, kedves, megbízható eladó. Gyönyörű holmii vannak, nyugodtan vásároljatok tőle!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5538755.mikkkmokus_t (77) (Vevő)
Pozitív
2007.07.05. 15:43:42
326637483
Minden rendben ment, köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5538755.mikkkmokus_t (77) (Vevő)
Pozitív
2007.07.05. 15:43:35
326628170
Minden rendben ment, köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, pontos, megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! A felső gyönyörű! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kapcsolattartó, mindenkinek ajánlom: Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5462405.diusbaba_t (167) (Eladó)
Pozitív
2007.07.03. 08:34:38
325861881
Sajnálom h pici lett a naci.Nagyon kedves rendes vásárló,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és segítőkész eladó. Minden a legnagyobb rendben volt. Mégegyszer köszönöm a felsőt. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom másoknak is a felhasználót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4090982.strawbunny82 (80) (Eladó)
Pozitív
2007.06.28. 08:11:49
326378721
Gyors, megbízható, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt,kiváló teszveszes,ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké volt,kiváló teszveszes,ajánlom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Extra gyors, megbízható Partner, maximálisan ajánlom!! Köszönöm vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
