gaalkrisztina (41) 91.84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Divatharcos (2552) (Eladó)
Semleges
2014.11.24. 10:53:20
2005659863
Sajnos a vásárlása nem jött létre, mert tudja kifizetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Divatharcos (2552) (Eladó)
Semleges
2014.11.24. 10:52:58
2005659806
Sajnos a vásárlása nem jött létre, mert tudja kifizetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Divatharcos (2552) (Eladó)
Semleges
2014.11.24. 10:52:25
2002583417
Sajnos a vásárlása nem jött létre, mert tudja kifizetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Divatharcos (2552) (Eladó)
Semleges
2014.11.24. 10:51:12
2001195599
Sajnos a vásárlása nem jött létre, mert tudja kifizetni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kundimundi (262) (Eladó)
Negatív
2014.11.17. 17:04:41
1990561106
A mai napig nem tortent meg a termek aranak kifizetese, annak ellenere h ketszer is irtam emailt es azt a valaszt kaptam h rendezi.Nem varok tovabb.
Másik fél: A penzt banki átutalással kifizettem, érdekes módon eddig ezzel nem volt hiba. Számla kimutatást pedig nem fogok kuldeni, ahogy mas privát infót sem. Maradjon nálad az átutalt penz, nekem nem ér ez ennyit.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maczejka_a (4583) (Eladó)
Pozitív
2014.11.15. 20:03:14
1995933746
Rendkívül kedves, gyors és pontos partner, akit bátran, jó szívvel ajánlok. Legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm! A vevőt ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Vevő, de eddig még nem tudtuk lebonyolítani anyagi okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Még nem tudtuk lebonyolítani pénzügyi okok miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paktiker82 (224) (Eladó)
Pozitív
2014.09.26. 15:07:48
1946119166
Korrekt partner, bátran merem ajánlani mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabolcska75 (2916) (Eladó)
Pozitív
2014.09.03. 18:54:47
1945071533
Minden rendben volt ,szívesen ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FlowMoneyMarti (228) (Eladó)
Pozitív
2014.09.03. 15:47:21
1946082851
Kedves, korrekt vatera-s, - csak ajánlani tudom!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anita264a (231) (Eladó)
Pozitív
2014.08.19. 08:48:53
1944536438
Kedves és gyors vásárló, minden rendben ment! Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kelemenzsolt81 (136) (Eladó)
Pozitív
2014.08.15. 21:53:27
1957370681
Minden rendben és gyorsan zajlott !! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Richilaptop (209) (Eladó)
Pozitív
2014.04.17. 10:32:55
1876301750
Minden rendben ment, kedves vásárló. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Richilaptop (209) (Eladó)
Pozitív
2014.04.17. 10:32:52
1878833579
Minden rendben ment, kedves vásárló. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Megbízható vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves Megbízható vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Benyi124 (2802) (Eladó)
Semleges
2014.04.04. 09:04:23
1876695830
A vevő 5 nap alatt nem tudott utalni,majd jelezte elutazik pár hétre külföldre majd ha meg jön utal. Ezt én nem tudom megvárni a terméket újra hirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elutazott utalás nem történtAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vásárló,két terméket szeretett volna vásárolni de a szín nem volt megfelelő számára.Maximálisan pozitív vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos az alapozó színe nem felet meg ezért mégsem kérte ezt az alapozót is.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vásárló,tévedésből több terméket leütött de csak egyet szeretett volna kérni.Maximálisan pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló nagyon kedves de véletlenül mindkét terméket leütötte de csak egyet szeretett volna megvenni.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SeniorTilla (459) (Eladó)
Pozitív
2014.02.02. 11:59:13
1834091138
Nagyon korrekt vevő, aki türelmes volt, amikor a kiderült, hogy a termékből hiányzik az akkumulátor. Időbe telt amíg a gyártó pótolta. Köszönöm az ASUS notebook vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1499780.kevin40 (115) (Eladó)
Pozitív
2010.10.05. 10:37:18
180821298
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors vásárló!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan fizető, megbizható, jó kapcsolattartó vevő, szivből ajánlom mindenkinek, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antivagyok (297) (Eladó)
Semleges
2010.05.08. 14:40:01
170143481
A vevő teljesen megbízható, itt én néztem el a terméket, és azért nem tudok már rendelni többet belőle.
Másik fél: Köszönöm, ajánlom további vásárlások során!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bubamara63 (2383) (Eladó)
Pozitív
2010.05.07. 18:45:47
168653299
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó partner. Köszönöm, hogy termékemet választotta! Legyen máskor is szerencsénk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő visszamondta a rendelést!!!!!!!!
Másik fél: Az eladó (már második alkalommal) nem azt a terméket hirdette, amelyet a képen szerepeltetett. Nem mindegy, hogy egy parfüm 7.5 ml, vagy 30 ml.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igaz a tizedes vesszőt elfelejtettem kirakni,de mikor jelezte a vásárló,megbeszéltük hogy visszaküldi és vissza utalom a pénzt.Erre fel
Leütöt egy másik szettet ami háromszoros árba került és másnap vissza mondta.A megvett szettet
nem küldte vissza ezek szerint UTÁNA NÉZETT ÉS AZ ÁR meg felet neki.EZEK UTÁN ÉN KAPOK NEGATÍVOT,hogy nem zárkóztam el a visszautalástól.Tévedni emberi dolog de a hölgy úgy látszik,tökéletes és nem szokott tévedni!
AZÉRT ÖNKRITIKÁT GYAKOROLHATNA!mert a story nem valós
Másik fél: No comment. (nincs válasz.)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!! Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rumoskola_v (180) (Eladó)
Pozitív
2010.04.18. 17:49:37
165874259
Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mav76erick (446) (Eladó)
Pozitív
2010.03.30. 21:49:26
163756415
csak ajánlhatom, maximálisan elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,ajánlom másoknak is.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolcevitaa (2941) (Eladó)
Pozitív
2009.11.06. 19:54:30
153536982
Korrekt, pontos vásárló, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló üzleti partner! Ajánlom másoknak is. Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló üzleti partner! Ajánlom másoknak is. Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, fizetőképes vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon Kedves Partner.++++++++++++++++++++++++++
Másik fél: A partner rendben . A telepitett programok nem mindenben feleltek meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dolcevitaa (2941) (Eladó)
Pozitív
2009.10.07. 18:40:44
153536932
Köszönöm a vásárlást, korrekt, pontos vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper vateräs,csak ajänlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsaneeee13 (191) (Eladó)
Pozitív
2009.08.31. 09:42:28
151330616
Minden rendben ment, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TOP Vaterás! Megbízható, korrekt és gyors! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes partner, köszönöm :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
