reni124 (77) 97.53% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A három semleges szerintem magáért beszél.Szerintem annyit minimum elvárna az ember, hogy értesítse a másik félt hogy meggondolta magát.
Másik fél: Igaza van,de nem gondoltam meg magam,amúgy ő sem hívott fel,hogy mi a helyzet.Nem tudtam összehozni a találkozót.A másik két semleges nem az én hibámból lett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bizniszvikor (325) (Eladó)
Semleges
2007.04.11. 08:57:11
22169291
POZITÍV!Mindenképen ajánlom mindenkinek korrekt partner!
Másik fél: Sajnos nem jött létre az üzlet.Nem rajtam múlott,de azért köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pinkhell17 (224) (Eladó)
Semleges
2007.01.15. 14:57:57
17663050
Szerintem az érdeklődő nem volt elég körültekintő és túl elhamarkodottan tett licitet. De semmi problémám nincs ezzel kapcsolatban.
Másik fél: Akkor mért írtad ki 5000-ért a kutyust,ha nem akartad eladni annyiért?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
