pregg (59) 98.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden gyorsan, rendben ment, ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, kedves partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abeladrienn (56) (Eladó)
Semleges
2012.06.06. 21:43:12
1597623134
Azért kicsit túlzásnak tartom ezt az értékelést, de persze nem vagyunk egyformák!Nem mondanám, hogy a babakocsi tiszta kosz volt, igaz feladás előtt nem takarítottam ki, gondolom mindenki azzal kezdi, hogy kitakarítja és kimossa azt amit vesz használtan!A csomagtartó részén volt igen az alján szakadás, amit elfelejtettem kiírni mint azt is, hogy küldök hozzá ajándékba esővédőt!Hétfőn jött meg az utalás szerdán már ott volt a babakocsi!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hkovacseva (732) (Eladó)
Pozitív
2012.06.05. 12:00:38
1597724192
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendeben ment.Megbízható,korrekt partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karika077 (132) (Eladó)
Pozitív
2012.05.16. 21:50:07
1591071608
Gyors, korrekt,kommunikatív vaterás. Csak ajánlani tudom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én ezt az egész ügyet nem értem. A 4 napos ünnep előtt érkezett a pénz,ünnep után adtam fel a csomagot, semmi kommunikáció után negatívra értékel. Több levelet írtam neki, hogy a nyomkövetés szerint a csomag a postán várja, nem válaszol, a telefont kinyomja.. Mi ez az egész, miért nem veszed át??? és miért értékelsz így, mikor a csomag ott van? El kéne menni a postára érte. Ilyen vevőkre nincs szükségem, abszolút inkorrekt vagy, hiszen a cucc már az értékeléskor is ott volt és várt a postán...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
picikepetrus (151) (Eladó)
Pozitív
2012.05.13. 18:55:44
1585848758
abszolut pozitiv, ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kokuszcsok2 (514) (Eladó)
Pozitív
2012.05.09. 21:29:26
1585983716
Örülök, hogy ismét találkoztunk! Egy igazi villám vásárló! Bárcsak mindenki ilyen lenne! Csak is ++++++++++! Köszi!!!!!!!!!!! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható partner.Ajánlom Mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kokuszcsok2 (514) (Eladó)
Pozitív
2012.05.04. 19:11:40
1577687477
Egy nagyon kedves és kommunikatív vevőt ismertem meg. Jó szívvel ajánlom másoknak is! Köszi a vásárlást! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos partner. Mindenkinek ajánlom. Ma feladtam a kis csomagot. Használjátok egészséggel. Minden jót kívánok és visszavárlak! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hippodromanya (3885) (Eladó)
Pozitív
2012.05.02. 17:21:22
1579643018
Pontos,gyors vevő++++++++++++++++Feladtam a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szalesz02 (1390) (Eladó)
Pozitív
2012.04.28. 10:42:34
1565773577
Megbízható partner,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló, ajánlom mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment!Ajánlom mindenkinek! Örülök, hogy tetszett a kardigán!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dezsimeli (111) (Eladó)
Pozitív
2012.04.07. 19:16:09
1567657388
Gyors, pontos, megbízható vevő. Csak ajánlom++++ Köszönöm a türelmet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaszibeata (666) (Eladó)
Pozitív
2012.04.04. 15:48:18
1563076967
Kedves,pontos,gyors vevő. Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
