736394.digitalforme (89) 92.38% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos. megbízható üzleti partner! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben zajlott, készséges, gyors, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elsőre küldött termék gyenge minőségú volt, hosszas telefonálgatások után sikerült másik terméket kérnem, ami megérkezett és már majdnem tudja, amit írnak róla a hírdetésben. A gond, hogy ez kisebb értékű, de az igért különbözetet Karácsony óta nem utalják, pedig már többször hívtam őket telefenon, és Ők rendszeresen meg is ígérik, hogy utalják.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel létrejött, hosszú hetekbe és jó néhány telefonomba került.
Másik fél: Sajnálom, a Vevőnek igaza van, ebben az esetben tényleg késtem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás hamar,kedvesen lezajlott.Utána sajnos reklamációm volt,a kapcsolatfelvétel innen nehézkes lett(közben volt a karácsony,szilveszter és csak munkaidőben(01.05-től!) lehetett e-mailben értekezni,mert csak akkor foglalkoznak a Vevővel!!!A csereárú még nem érkezett meg de kénytelen vagyok értékelni a vatera miatt(!)bár még nem tudom mit.Ha elégedett leszek,akkor ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elmaradt üzlet esetén nem lehet pozitívan értékelni,pedig kettő pozitívat adnék.Remek partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Volt egy kis probléma.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó a lejátszó jól működik csak a színe nem olyan amilyet kértem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam utalni a pénzt mert nem volt elég összeg a számlámon. Sajnálom a kellemetlenséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
igen sikeres volt a tranzakció sérülés mentesen kaptam meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben le zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem jött létre, anyagi okok miatt!Nagyon segítőkész, és megértő partner, csak ajánlani tudom az ilyen eladót!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé elhuzódó többszöri igérgetés utáni postázás , de végülis megérkezett. A termék ugyan kissé "gagyi" , igazi " made in China " minőség primitiv menüvel , de hát aki jobbat akar az vegyen ugye boltba , ahol meg is nézheti és esetleg ki is cserélheti ha nem tetszik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tringlieniko (1058) (Vevő)
Pozitív
2009.01.14. 12:40:14
118433752
Rendkívül korrekt, pontos, megbízható partner!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyorsan megtörtént az átadás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nagy nehezen,többszöri üzengetés után megérkezett,nem olyan színben ahogy én rá licitáltam rá(holott a színe ki volt hangsúlyozva)Nem minden funkcio ugy működik ahogy kéne,ha nem is fog folyt.köv.
Másik fél: Valóban később adtuk fel a terméket, mivel levelünkre adott válaszaiban többször is elfelejtette megadni a címét. Telefonon is kerestem, de nem vette fel. Később, a cím megérkezésének napján azonnal feladtuk a terméket. A színnel sem volt probléma, nem értem a megjegyzést, hiszen valóban kifejezettem fekete + fehér színben küldtük el, a leírásban szereplő módon. A készülék használatával úgy néz ki, hogy a magyar használati ellenére is nehézségei vannak, hiszen olyan funkció hibáját jelentette, amely hibája a készülék teljes használhatatlanságát vonná maga után, azaz bekapcsolni sem lehetne. Kérésünkre a mai napig nem küldte vissza a terméket, hogy megnézzük, mi a baj.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént, igaz hogy kicsit lassan. A termékről észrevétel hiába van ráírva a termékre hogy 3mgeapixeles kamera ténylegesen nem tudja ezt a minőséget. A csomag felnyitottan érkezett, javaslom, hogy legközelebb tűzőgéppel is záják le a csomagot. Üdv Drobcsi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék rendben megérkezett, de a használati útmutató a többszöri kérés ellenére nagyon megkésve és hiányosan.
Másik fél: Kedves Vásárlóm! A használati utasításokat, valóban minden egyes alkalommal a termék megérketését követően külöm ki, mivel, volt már rá példa, hogy a konkurencia próbálta ellopni az általunk jenetős energiabefektetést igénylő útmutatókat. Erre azért van szükség, mert, ha előtte küldeném, ki, vagy akár közben, bárki megyszerezhetné, és nem biztos, hogy utána már átvenné a terméket a postán (mint ahogyan az már előfordult). Sajnálom, a semlegest, mert minden másban azonnal álltunk a rendelkezésére, sőt a fentiekről is tájékoztattuk. Remélem legközelebb nagyobb sikerrel kötünk üzletet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Andreja68_a (101) (Vevő)
Semleges
2009.01.09. 19:31:26
114511821
Az árut megkaptam.Az eladó készségesen válaszolt kérdéseimre a Vaterán.A CD-n 2 játék van az 1000 helyett, - magam részéről - a neten sem találtam több ezret. A lejátszóban nincs rádió,ahogy azt jelezték a leírásban. Nagyon valószínű,hogy a termék kínai,úgy gondolom,ezt mindenképp jelezni kellett volna a termékleírásban,hisz sok kínai termék minősége,élettartama stb... kívánnivalót hagy maga után. A vásárlók így ennek tudatában licitálhatnának,hisz a termék ára nem kevés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon segítőkész volt és gyorsan válaszolt a kérdéseimre. Ha vásároltok valamit akkor tőle nyugottan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeres volt, az áru sértetlenül megérkezett. A körülményekhez képest gyors is volt (karácsony, újév). Teljesen elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlás előtt több kérdésem volt, melyre mindig gyorsan választ kaptam, illetve tanácsokat is. A készüléket gyorsan, pontosan, sértetlenül megkaptam. A készülék jelenleg jól működik. Az eladásnál ígért magyar leírást kicsit később, de végül azt is megkaptam. Összeségében elégedett vagyok, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dingis_Vangos (42) (Vevő)
Negatív
2009.01.05. 16:46:23
100795268
Az árut pontosan megkaptam. De nem egészen azt tudja, amit leírtak. Több funkció nem működik, a CD nem használható teljes mértékben.
Másik fél: Kedves Uram! Szívesen segítünk Önnek is, mint bárki másnak. Szeretnénk mi is tudni, hogy mi az, ami nem működik. Valljuk be, "rendkívül" etikus volt, hogy problémájával meg sem keresett minket, hanem megvárta, amíg mi pozitívan értékeljük, hogy aztán Ön egy negatívval válaszolhasson egy olyan probléma miatt, amiről mi nem is tudunk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú a kért időre pontosan megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karatetigris (37) (Vevő)
Pozitív
2009.01.03. 22:56:53
113833849
minden simán és gyorsan ment! :) az eladót ajánlom midenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jozsipostas73_v (4) (Vevő)
Negatív
2009.01.03. 10:54:40
114484203
December 24-én megnyertem a licitet, és még a mai napig nem kaptam meg a terméket.Az e-mailt nem olvassa el, már 10 nap eltelt.Én személy szerint komolytalannak tartom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
794358.eeraas_v (1) (Vevő)
Pozitív
2009.01.02. 15:54:33
108885836
nagyon korrekt és gyors volt mindenki!Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
337614.moncsi79 (633) (Vevő)
Pozitív
2008.12.29. 21:50:27
114484146
Minden rendben gyors pontos kiváló eladó csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Korrekt,szavatartó Vaterás,ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elsőre minden rendben ment de a termék hibás volt. A csere hosszúra nyúlt, de ahogy ígérte, karácsonyra megérkezett. Korrekt partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, korrekt partner! Ajánlom mindenkinek! Kisrigó33
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
592597.motorhed_a (10) (Vevő)
Semleges
2008.12.22. 19:01:19
108878465
Az árú nyögvenyelősen érkezett és még sérült is volt, de megjavítottam! Túl vagyok rajta, erről ennyit.
Másik fél: Kedves Vásárlónk! Kiküldéskor az áru tökéletes állapotban volt. Sérülés esetén nem szabad azt átvenni, hanem vissza kell küldeni, hiszen ezért van biztosítva! Mi az értékelés elkészítéséig nem tudtunk a problémáról.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megtörtént az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYors, pontos, korrekt. rugalmas üzleti partnerek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Négy email (válasz nélkül) és három telefon árán, 17 nap után kaptam meg a terméket, igaz csökkentett szállítási díjjal. Az, hogy én milyen emailcímről küldök levelet, nem lehet ok. A maximum a semleges, amit erre adni lehet.
Másik fél: A csúszás igaz, valóban később került ki a termék. A vásárló megadott emailjére háromszor írtam, még fel is hívtam (nem vette fel), aztán végül csak meglett a szállítási cím. Kiderült: Ön mindig egy másik emailcímről válaszol: ez igenis probléma tud lenni, ha sok (nem csak vaterás) ügyfelet kell nyílvántartani. Ugyanis, ha nincs meg egy postázási cím, az ember a vaterán megadott (és egyébként kötelezően használandó) email alapján keres rá a beérkezett üzenetek között. Remélem, hogy a fentiek alapján a mi álláspontunk is jobban érthető, és a legközelebbi alkalommal sikeresebben kötünk üzletet. Értékeléseinkből láthatja: az esetek túlnyomó többségében nincs probléma, és villámgyorsak vagyunk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYors,pontos,megbízható:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, rendes, biztonságos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú megérkezett időben, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egy hét után kiderült, hogy a licitált termék sajnos már elfogyott, de korrekt partnerként felajánlott egy hasonlót és már másnapra itt is volt. a termékkel elégedettek vagyunk és a gyors közbenjárásnak köszönhetően, időben ideért a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm minden rendben lezajlott a termék egészen jó :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cableguy_a (201) (Vevő)
Semleges
2008.12.18. 12:04:53
109959906
Figyelmetlenek és lassúak voltak. megjött működik de keserü szájizem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket korrekt módon megkaptam, a magyarnyelvű kezelési utasítást remélem - nemsokára e-mail-ban - továbbítják. A partnert ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
737140.kismarton10 (0) (Vevő)
Pozitív
2008.12.14. 22:12:52
108887170
Minden rendben volt csak azt hiányoltam hogy nem kaptam használati leírást a termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
