goromba (72) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
fendi_a (7368) (Eladó)
Semleges
2011.04.29. 14:55:10
1447977062
A partner 04.01 én nyert. április 15. én jelentkezett, hogy utal. Azóta is 2 hét eltelt, utalás nem történt ! SAJNÁLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnálom....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt gyors partner,köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Guduster_t (282) (Eladó)
Pozitív
2011.03.23. 09:01:09
1445557315
Minden a legnagyobb rendben ment! Mindenkinek ajánlom Őt! Csakis +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vásárló! Másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, máskor is szívesen visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm szépen! BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsika64_t (1479) (Eladó)
Pozitív
2010.12.20. 09:39:45
1259245185
Rendkívül kedves, gyors, megbízható, kiváló üzleti partner! Köszönöm a vásárlást! Bátran és szívből ajánlom másoknak is!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon gyors utaló. csak ajánlani tudom++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbijoe (1160) (Eladó)
Pozitív
2010.09.23. 07:27:28
1157978502
Kedves, gyors, megbízható vásárló, szívből ajánlom mindenkinek a Vele való üzletelést! Köszönöm++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ISTI0928 (1570) (Eladó)
Pozitív
2010.09.14. 14:52:30
1215837207
NAGYON KORREKT VEVŐ!!! CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló! Másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, máskor is szívesen visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló! Másoknak is szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást, máskor is szívesen visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalvetamania (2373) (Eladó)
Pozitív
2010.07.31. 13:45:53
1138300020
Kedves, gyors, megbízható vásárló, akit bátran ajánlok nektek! Minden rendben ment! A csomagot tegnap postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalvetamania (2373) (Eladó)
Pozitív
2010.07.31. 13:45:53
1138300081
Kedves, gyors, megbízható vásárló, akit bátran ajánlok nektek! Minden rendben ment! A csomagot tegnap postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szalvetamania (2373) (Eladó)
Pozitív
2010.07.31. 13:45:52
1138300065
Kedves, gyors, megbízható vásárló, akit bátran ajánlok nektek! Minden rendben ment! A csomagot tegnap postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.anizoli73 (123) (Eladó)
Pozitív
2010.07.24. 18:53:36
1079305589
Minden renben ment,megbízható ,gyors,mindenkinek ajánlom!+++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom a vásárlót mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vevó.Mindenkinek jó szívvel ajánlom! csak++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vevó.Mindenkinek jó szívvel ajánlom! csak++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
birizga10 (533) (Eladó)
Pozitív
2010.07.13. 23:12:11
1075228255
Kedves,megbízható vevő,csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teszveszmelcsi (722) (Eladó)
Pozitív
2010.07.13. 07:29:58
1086293669
köszönöm a vásárlást.a csomag úton van++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gizimami560 (408) (Eladó)
Pozitív
2010.07.12. 20:08:45
1078777678
Kedves, gyors, jó kapcsolattartó, szívből ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pénz megjött, ma postázok. Köszönöm a türelmet! Mindenkinek ajánlom, sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anettos83 (473) (Eladó)
Pozitív
2010.06.23. 21:44:57
1066579331
Minden rendben ment! Picit késtem a feladással, de remélem nem nagy gond! Csak ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINDEN RENDBEN MENT AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SALSERA78 (964) (Eladó)
Pozitív
2010.05.05. 09:57:50
1007018065
Köszi, átjött a pénz! Már úton a csomag! Mindenkinek ajánlom! Pontos, megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.whitekriszti (355) (Eladó)
Pozitív
2010.04.07. 08:11:54
965475098
Gyors,együttműködő vásárló,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó!ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Orchidea59 (694) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 20:58:14
949125498
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szuper vásárló,gyors,pontos,megbízható. Csakis pozitív++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orchidea59 (694) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 20:58:14
950226730
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szuper vásárló,gyors,pontos,megbízható. Csakis pozitív++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orchidea59 (694) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 20:58:13
950226695
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szuper vásárló,gyors,pontos,megbízható. Csakis pozitív++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orchidea59 (694) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 20:58:13
948552892
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szuper vásárló,gyors,pontos,megbízható. Csakis pozitív++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orchidea59 (694) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 20:58:13
947788570
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szuper vásárló,gyors,pontos,megbízható. Csakis pozitív++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcsihun (1834) (Eladó)
Pozitív
2010.03.27. 19:44:44
934089762
Korrekt vevő, köszi szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zizibizi0706 (986) (Eladó)
Pozitív
2010.03.25. 17:05:46
943119727
Nagyon kedves, extragyors teszveszes :). Mindenkinek ajánlom! Sok++++++++++++++. A csomag úton van :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt vásárló. Köszönöm. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchidea096 (972) (Eladó)
Pozitív
2010.01.05. 08:26:32
833344404
Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek. Csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,korrekt,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,gyors, korrekt vevő. Kérnék egy kis türelmet, csütörtökön tudok postázni, mert ma műtötték a kislányom. Köszönöm! Csak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt,megbízható Partner!Mindenkinek ajánlom!Ma fel is adom a csomit!Szia! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt,megbízható Partner!Mindenkinek ajánlom!Ma fel is adom a csomit!Szia! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner!Ajánlom mindenkinek+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csomag elküldve, minden rendben ment. maximálisan +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, kedves, rugalmas, megbízható, türelmes vevő. :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves vásárló. Mindenkinek szivesen ajánlom. Ezúton is köszönöm a vásárlást. A csomag úton van. Sok+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7900824.kittti4_t (91) (Eladó)
Pozitív
2009.10.21. 13:44:03
754368271
Megbízható,korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Senga_2007 (936) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 23:59:46
723932689
Gyors,pontos,korrekt vevő. Nagyon köszönöm a vásárlást!!! Remélem még találkozunk!! Maximálisan ajánlom mindenkinek+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Senga_2007 (936) (Eladó)
Pozitív
2009.09.25. 23:59:22
719345993
Gyors,pontos,korrekt vevő. Nagyon köszönöm a vásárlást!!! Remélem még találkozunk!! Maximálisan ajánlom mindenkinek+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
