felhasznalo (47) 82.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
cznekriszti (29) (Eladó)
Semleges
2014.01.13. 21:15:17
1848455564
A vevőt ajánlom mindenkinek, gyorsan felvette a kapcsolatot és másnap már meg is nézte a terméket, de sajnos az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
deloran_a (14) (Eladó)
Semleges
2014.01.13. 10:27:49
1845140051
Telefonos egyeztetés történt. Sajnos miattam nehezen találtunk időpontot. Majd az úton elakadtak és így meghiúsult a tranzakció. A kommunikáció nehézkes volt a vevővel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Andrea78_a (22) (Eladó)
Semleges
2014.01.09. 22:47:50
1838998670
Pozitívat adnék, de a rendszer nem engedni, pedig annak ellenére, hogy az üzlet nem jött létre, a vevő, pontos és korrekt. Megbeszélt időpontban megjelent. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tamaska1 (237) (Eladó)
Semleges
2014.01.07. 20:42:10
1846512206
A vevő a bútorra kérdés nélkül licitált. Megnézte, majd arra hivatkozva, hogy élőben kopottabb le akarta alkudni az árat. Csak az üzleteljen vele aki belemegy az alkudozásba, mert az biztosan lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsan jelentkeztek a leütést követően, de sajnos a vásárlás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 10kw-os készüléket, nem bírja el az otthoni hálózatuk:(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
huncutbeni (160) (Eladó)
Semleges
2014.01.07. 14:56:48
1835194388
Sok időbe telt mire a termék átvételre került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szasza850 (254) (Eladó)
Semleges
2014.01.02. 22:31:57
1837244573
Az adás vétel még nem zajlott le és mível a vatera rendszere 21 nap útán automatikusan meg történetnek ittéli az aukciót és mivel nem szeretnék olyan aúkció után jutalékot fizretni ami még nem zajlott le ezért vagyok kénytelen semmleges értékelést adni.Amúgy csak ajánlani tudom a vevöt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Még nem törént meg az adás vétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő leütötte a terméket, de ő úgy gondolta, hogy minimum egy hetet vár a fizetéssel illetve az elszállítással. Jeleztem, hogy nekem ez nem megfelelő. Úgy gondolom, hogy előre jeleznie kellett volna hogy mikor tud fizetni. A hirdetésbe beleírtam, hogy az eladás sürgős. A kiírt árból alkudozott. Miután látta, hogy nem engedek megígérte eljön a termékért, és majd hív, hogy mikor érkeznek. Ő nem indult el és persze fel sem hívott...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtunk megegyezni a szállításról ill a fizetésrőlAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
panadilivio (235) (Eladó)
Pozitív
2013.12.30. 08:46:11
1840086836
minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
49pumukli (60) (Eladó)
Semleges
2013.12.29. 20:19:08
1842319361
Megtekintés után nem tetszett a termék, így elállt a vevő a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
benczikmaria (322) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 17:48:29
1840679834
A vevő elképzelése más volt a fényképek alapján (nagyobb hibákat látott, mint amit a képek mutattak),így közös megegyezéssel elálltunk a vételtől. A vevők mindvégig udvariasak voltak, indokaikat megértettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A lejárat után,másnap már elindult Ózdról, úgy, hogy meg sem beszéltük a találkozót.Elkezdett alkudozni az árból, már eleve úgy jött oda, hogy ő csak 5000 ft-tal kevesebbért viszi el. A megbeszélt időponthoz képest egy órát késett, és bár hiába írtam az aukcióhoz, hogy nem tudok a szállításban segíteni, csak úgy volt hajlandó elvinni, ha segítek neki lecipelni az ülőgarnitúrát a 2. emeletről. Aki zökkenőmentes és tisztességes adásvételt szeretne, az kerülje el ezt azt ózdi párost!!
Másik fél: meg én ijen nem halotam aki igy beszél rólam elvégre megvásároltam az ulögarneturát és ö ajánlota föl hogy segit és nem beszélve aról hogy mindenki keshet mert dugóba kerultunk amit telefonon jelesztem neki es az ulögarnetura sem volt ojan mint ahogy ö leirta természetesen rosz dolgot nem vagyok köteles megvásárolni nem beszélve hogy 170 km utaztam es meg egy kis késért is háborgot elvégre övan othon énpedig utazom ijen eladót nem kivánok senkinek ha feltud is segitséget is amit én nem kértem töle szégyelje magát
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,pontos vevő és jár neki a pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miden a megbeszéltek szerint ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gingerboszi (81) (Eladó)
Pozitív
2013.12.07. 16:49:11
1827052139
Nagyon kedves partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyorsan lezajlott az adásvétel, korrekt partner, másoknak is ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt a licittel kapcsolatban, tévesen licitált, az adás-vétel meghiusult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sinaria20 (170) (Eladó)
Semleges
2013.12.01. 20:54:50
1832172566
Az adásvétel nem jött létre mivel a vevőnek gépjárműve elromlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek szállítási problámája volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel rendben ment. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csekedia1 (121) (Eladó)
Pozitív
2013.11.22. 12:03:35
1822477061
Minden rendben volt, gyors, kommunikatív vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Morten_Bruun (28) (Eladó)
Pozitív
2013.11.21. 21:08:24
1829059934
Minden rendben zajlott.Az aukció lezárulta után hamar kapcsolatba lépett velem, a határidőt tartotta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pepperoni65 (94) (Eladó)
Pozitív
2013.11.19. 19:14:00
1826578382
Minden rendben volt, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valeriamag341 (7) (Eladó)
Pozitív
2013.11.17. 09:17:48
1821298868
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehezen tudtam a kapcsolatot felvenni,a megbeszélt szállítási időpontra nem jelent meg,pedig kipakoltam a szekrényt és levittem a földszintre,hogy neki könnyebb legyen.Pár óra múlva felhívtam telefonon,letette és kikapcsolta a telefont.Teljesen minősíthetetlen,ilyennel még nem találkoztam.
Másik fél: ha ön aszt álitja hogy nehezen tuta fölveni velem a kapcsolatot mijért pakolta ki a szekrény sort vajon persze nem értete meg hogy szakadó esöben nemlehet nyitot kocsival szálitanibutort mert szét ázot volna de önek gondolom mindegy csak vigyék ugye már bocsánat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moncsy76_t (58) (Eladó)
Negatív
2013.11.11. 17:44:14
1822522379
megbizhatatlan!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: közel nem annyiért vette meg, alkudni azt nagyon tud!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krebet_t (192) (Eladó)
Semleges
2013.11.10. 17:55:49
1823996255
A vásárló nem figyelte az áru helyét, ezért nem tudott érte jönni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pirosmacska (133) (Eladó)
Pozitív
2013.11.09. 17:19:08
1820393450
Minden rendben ment. Tisztességes partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott Gyorsak és pontosak. Minden rendben lezajlott, időben érkeztek és segítség nélkül megoldották.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott, nagyon kedves, rendes vevők!Csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelent meg az áru átvételekor, nem is jelentkezett, hogy megindokolja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorsak és korrektek. Minden rendben lezajlott, időben érkeztek és segítség nélkül megoldották.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorskorcsolya (990) (Eladó)
Pozitív
2013.09.23. 11:58:22
1803243206
Minden rendben ment, másoknak is ajánlom !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hideg-janka (178) (Eladó)
Pozitív
2013.09.21. 06:49:12
1799806997
Nagyon gyors vevő, ajánlom mindenkinek:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt. Rögtön hívott és el is vitte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
borosgazda11 (22) (Eladó)
Pozitív
2013.09.13. 20:05:35
1795095446
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
