lejla177 (134) 90.85% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves,megbízható,türelmes,köszönöm!!!Ajánlom!!!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható kedves vevő!Bátran ajánlom másoknak is!Köszönöm a vásárlást!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ILDIKO_68 (363) (Eladó)
Pozitív
2007.10.20. 15:48:16
1427971951
Korrekt vásárló,minden rendben ment! Köszönöm!Remélem találkozunk még!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag idővel megérkezett, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6496010.bobesbobek17 (1988) (Vevő)
Pozitív
2007.10.18. 21:29:41
1426444867
Gyors, korrekt, szimpatikus partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara-217 (77) (Vevő)
Pozitív
2007.10.18. 16:13:24
1427361013
Viszontagságos út után minden rendben ment. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Barbara-217 (77) (Vevő)
Pozitív
2007.10.18. 16:12:42
1427359959
Viszontagságos út után minden rendben ment. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Álomi a hálóing, nagyon köszönöm! Az engedményt is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlani tudom matyas123
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7708584.ginaviki_t (239) (Eladó)
Pozitív
2007.10.15. 15:39:19
1425166125
kedves, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen a vásárlást.Kedves kapcsolattartó.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tisztességes üzletfél
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Továbbra is várom vissza apénzemet.Ilyen emberrel még nem találkoztam itt(szerencsére)remélem többet nem is fogok.Hihetetlen milyen hangnemet enged meg magának,miután nem teljesíti a kötelezettségét.ld. többi értékelésem.NEMAJÁNLOM
Másik fél: Ha pedig te a saját értékeléseiddel jössz akkor vess már egy pillantást az enyémekre is.Érdekes másnak nem volt problémája,a házamnál is vettek át terméket.Talán mégsem vagyok olyan rossz ember ha személyesen is eljönnek hozzánk
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kezdte dupla pktsg kérésével,utána nem küldi a terméket,primitív stílusban írja a leveleit.A kifizetett pktsg ellenére engem akar utaztatni azért,h átvegyem a termékeket.Pénzem nem fizeti vissza,miután mondtam,inkább lemondok róluk.
Másik fél: Hazudsz!Azért hívott a férjem,hogy ő elvinné hozzád te pedig igéretet tettél,hogy visszahívod egyeztetni.Én azt írtam,h biztosan van olyan hely ahol át tudja adni a csomagot neked.Ezek után azértis csak akkor kapod meg ha jelentkezel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árukat még mindig nem adta fel és nem is akarja.Most kitalálta a személyes átvételt,hogy a város másik felén vegyem át a férjétől,erre nem vagyok hajlandó,mivel majd 8 hónapos terhes vagyok és 16 napja a számláján van pktg is.
Másik fél: Ne hazuttolj meg,szó sem volt arról,hogy nem akarom átadni.Szűk az agyad,hogy nem fogod fel,hogy a gyerekem beteg?Felajánlottuk,hogy házhoz visszük,arra is zsugori vagy,hogy a férjemet vissza hívd egyeztetni!Nem fizetek jutalékot utánad!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom,megértő, türelmes, gyors vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smelopeterne (1205) (Eladó)
Pozitív
2007.10.10. 21:17:16
1427466467
Vlllám gyors,szimpatikus vevő csak ajálani tudom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő! Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5790628.Anett1985 (440) (Eladó)
Semleges
2007.10.09. 15:19:20
1424497513
Nagyon sajnálom, az üzlet sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5729276.dudasandi_t (506) (Eladó)
Pozitív
2007.10.09. 09:11:18
1427624152
Gyors,pontos vásárló!Ajánlom mindenkinek!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi mindent! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katibognar (299) (Vevő)
Pozitív
2007.10.05. 17:18:44
1427020364
Leküzdve a technika ördögét, minden rendben lezajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katibognar (299) (Vevő)
Pozitív
2007.10.05. 17:17:39
1426958440
Minden rendben lezajlott, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,kedves eladó.ajánlom mindenkinek!!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Thalybaba_t (203) (Vevő)
Pozitív
2007.10.04. 21:35:27
1426632192
Megbízható, kedves és nagyon gyors!!! KÖSZÖNÖM és AJÁNLOM MINDENKINEK 100% :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GonterHajni (786) (Vevő)
Pozitív
2007.10.04. 14:18:41
1426592949
Ma megérkezett a csomag, köszönjük szépen. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GonterHajni (786) (Vevő)
Pozitív
2007.10.04. 14:18:33
1426633321
Ma megérkezett a csomag, köszönjük szépen. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GonterHajni (786) (Vevő)
Pozitív
2007.10.04. 14:17:47
1426631844
Ma megérkezett a csomag, köszönjük szépen. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LittleCherryBirodalom (881) (Vevő)
Pozitív
2007.10.03. 20:48:17
1426958421
Ajánlom mindenkinek! köszi megkaptam a csomit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LittleCherryBirodalom (881) (Vevő)
Pozitív
2007.10.03. 20:48:06
1426958409
Ajánlom mindenkinek! köszi megkaptam a csomit!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, korrekt. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett a felső, köszönöm. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megkaptam a nadrágot, köszönöm szépen. +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3965707.drimba (635) (Eladó)
Pozitív
2007.09.29. 08:32:36
1426954388
Gyors, pontos megbízható vásárló! AJánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6748993.GEBRIEL (46) (Vevő)
Pozitív
2007.09.29. 06:26:59
1426631625
Köszönöm. Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6748993.GEBRIEL (46) (Vevő)
Pozitív
2007.09.29. 06:26:48
1426772356
Köszönöm. Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6748993.GEBRIEL (46) (Vevő)
Pozitív
2007.09.29. 06:26:38
1426633458
Köszönöm. Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, türelmes vevő, mindenkinek szívből ajánlom.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép áru: köszönöm! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép áru: köszönöm! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.shelena74 (209) (Eladó)
Pozitív
2007.09.27. 14:49:14
1426812328
Minden gyorsan, pontosan zajlott. AJÁNLOM!!! Sok-sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A nadrág hibátlan, szép és tiszta, minden oké vele, csak rám nem jó sajna, de lett gazdája, anyósom megkapta. Köszönjük, korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibátlan ruhát kaptam, jó is lett. Az eladó? Kedves, közlékeny, korrekt. Mindenképp ++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,megbízható,kitűnő teszveszes,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,megbízható,kitűnő teszveszes,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt,megbízható,kitűnő teszveszes,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.