kristike (84) 98.84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szuper vevő. Ajánlom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Szuper vevő. Ajánlom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Megbízható,kiváló partner.AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Minden rendben volt. Kedves, korrekt Vaterás, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel probléma nélkül, gyorsan lezajlott Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel probléma nélkül, gyorsan lezajlott Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner. Bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CSUPA+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt és gyors vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CSUPA+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható kiváló partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom a partnert! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárlók!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vásárlók!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást. Minden rendben volt. Kitűnő partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló Partner! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt vásárló. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást! A vevőt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.