nemetbutoros089 (102) 97.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 105 | 109 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 130 | 134 adásvétel |
| Az eladóként kapott 112 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
olala-olala-o1 (474) (Vevő)
Pozitív
2011.12.28. 15:01:01
1518413441
A BÚTOR NEM FELELT MEG AZ ELVÁRÁSAIMNAK...AZ ELADÓ KORREKT++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Néhány "apróság hibádzott"... De lényegében minden rendben. + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MerryGentry (62) (Vevő)
Pozitív
2011.12.14. 11:50:53
1518413444
Az üzlet nem jött létre,de az eladó korrekt,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Ajánlom az Eladót másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Violoncello01 (105) (Vevő)
Semleges
2011.11.29. 22:17:41
1506086870
A képek alapján más volt az elképzelés, de ezt korrektül meg tudtuk beszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben müködöt nagyon korekt.Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben zajlott,segítőkész eladó.A termékkel meg vagyok elégedve. Ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit nehéz volt elérni a külföldön tartózkodása miatt, de aztán minden rendben ment. Korrekt, gyors. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tundegeiszt (92) (Vevő)
Pozitív
2011.11.13. 16:57:12
1477486112
nagyon korrekt mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jo minosegu butor, a karcolasok szerencsere nem sulyosak, es szep tiszta allapotban erkezett, viszont ketto helyett csak 1 fogas fuggeszto rudat kaptam; összessegeben elegetett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smaragd206 (113) (Vevő)
Pozitív
2011.10.17. 15:41:24
1480462914
Minden redben zajlott!Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyorsak,segítő kézségesek voltak az adásvétel lebonyolításában.Tudom ajánlani másnak is az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék árával volt egy kis gond, de tisztáztuk, és vissza kaptam a különbözetet! Különben minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
auctionman25 (21) (Vevő)
Pozitív
2011.09.26. 18:01:14
1476155478
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varadieva2 (30) (Vevő)
Semleges
2011.09.25. 01:31:40
1473287125
A termék átvételével kapcsoltban problémák merültek fel, az eladó nem tudta azon a helyen átadni az árut, amelyen megjelölte az átadás helyét, ezért én elálltam a vételtől. Vettem a termék helyett egy másikat. Gyorsan volt rá szükségem, mert nem tudtunk hová pakolni szekrény nélkül. Azért próbálkozott az egyeztetéssel, de akkor már nekem késő volt.Nem hibáztatom, mert ígérgetett az átadásra, de elég késői időpontot adott, ráadásul közvetítőn keresztül.
Másik fél: Sorry!!
A szekrényt közvetlen egy fuvarossal küldtem Budapestre de közben az ottani forgalmazom nem tudta kifizetni ezért a fuvaros nem adta neki oda,
Magával vitte állitólag önnel többször beszélt de mivel ön Szegeden lakik ö meg Törökszentmiklóson igy nem tudtak megeggyezni hol tudnák átvenni a szekrényt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PankaPalfy (12) (Vevő)
Semleges
2011.09.24. 12:36:26
1471994516
A termék nagyon szép, viszont a méreteit pontatlanul közölte, csavarok nélkül érkezett meg,így azokat pótolni kellett, viszont elég segítőkészek voltak.
Másik fél: Sorry!!
Valóban rosz méretet adtam meg elcseréltem egyszerüen mert több ágyam is volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tattooartist_a (17) (Vevő)
Semleges
2011.09.22. 20:46:39
1476171996
Pontos méretek hiányában...
Másik fél: Sorry az én hibám volt amikor felraktam a szekrény még Németországban volt szétszerelve és szállitásra várt..mivel több is volt össsze cseréltem a méreteket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szekrényt a tartozékok hiánya miatt nem tudtuk összerakni nekem kellett megvenni a hiányzó kellékeket ami a termék mellé volt irva nagyon szép állapotban ez a fele se igaz mert le van verve több helyen és öszzekarcolva a funér lemez hátoldala 3cm rés ezért nem kaptunk zárot mert ilyet már nem gyártanak ezér ujat kellett bevágatni sin hibás ezt is ki kellet cserélni aválfa akasztó nincs stb...
Másik fél: Azt irtam szép állapotban!!
Használt szekrény ehez az árhoz képest szép az állapota sehol nem irtam hogy hibátlan azt sem hogy ujszerü állapotban van.
Önnek házhoz is szállitottuk .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors adásvétel, házhoz szállítással. Csak jót tudok mondani, szívből ajánlom mindenkinek!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeres volt! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos korrekt eladó. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elado korrekt es rugalmas volt. Koszonom es remelem, meg uzletelunk majd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leírásnak megfelelően nagyon szép.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru újszerűségét, főleg a külselyét illetően vitatom. Egyébként minden rendben történt. Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Előre jelzem, a Vatera az elmaradt értékelés miatt nem engedi a felületet használni, emiatt kell leadnom a teljes rendezés előtt az értékelést.
A szekrény 220 helyett 200 cm magas. Több, nem hozzá való alkatrészt kaptunk, viszont a 3 ajtós tükrös szekrény egyik ajtaját nem tudjuk felakasztani, mert a függesztő görgő műa. része hiányzik, sérült. Az eladó ígéretet tett a pótlásra, de még nem kaptam meg, várok rá, kérdés, megjön-e? Az ajtót kerülgetem, a szekrénybe nem tudok pakolni.
Másik fél: Mint már önnek többször irtam keresek egy ilyen szekrényt amiböl a görgöket el tudom önnek küldeni.De az E-mailemre még nem válaszolt hogy csak agörgök kellnek vagy a felrögzitö lemezek is.
Itt a negativot nem nekem kellene adni hanem annak a fuvarosnak akivel Németországból elküldtem önnek a szekrényt és elvesztette a görgöket,de ez persze nem mentség arra hogy ön kellmetlen helyzetben van.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
remek partner minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes megtekintéskor azt tapasztaltam, hogy az arú nem éppen a leírtaknak megfelelő állapotban van. Így az adás-vételtől eltekintek.
üdv.
Másik fél: sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a garniúura megtekintése után számomra nem megfelellő volt. Az adás -vétel nem jött létre. üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletes megoldás mindenben , és mindenre!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönettel: artur721
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
19685523.niklo_2010 (37) (Vevő)
Pozitív
2011.07.25. 21:32:08
1466159982
Gyorsasággal, pontossággal, rugalmassággal leszállított áru. Másoknak talán fontos lehet, hogy valóban használt bútorról van szó. Az enyém lényegesen piszkosabb állapotban érkezett, mint arra számítottam, s a leírt hibákon túl több aprót csak később vettem észre (pl. itt-ott 1-2 cm elhasadt szövet). Ettől függetlenül maximálisan elégedett vagyok, hiszen ennyi pénzért ilyen gyorsan, szállítással együtt sehol nem tudtam volna megoldani a bútorcserét. Köszönöm szépen, remélem, még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
prakterocsi (310) (Vevő)
Negatív
2011.07.25. 11:23:33
1464304829
A szekrényt a tartozékok hiánya miatt asztalossal kellett összerakatnom, aki 12000 Ft-ot kért az alkatrészekért és az elvégzett munkáért. Amennyiben ezt az összeget átutalja a számlámra, visszavonom a negatívot!!! Várom érdeklődését!
Másik fél: Amennyiben ön nem tudta összerakni természetes egy asztalos nem rakta össze ingyen.
Azt az összeget amibe a pár csavar került ami önnek hiányzot elutalom számla ellenében de a munkadijat nem az nem az én saram.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt már meg a gép.
Másik fél: Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék a licitálás és az átvétel között megsérült, de az eladó teljesen korrekten járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Néhány polc hiányzott a szekrényből. Újat kellett szabatni lapszabászatban. De egyébként szép, s egyben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ladymayan (1085) (Vevő)
Pozitív
2011.06.26. 11:01:22
1458411087
Megbízható, segítőkész, jó kapcsolattartó partner. Ajánlom másoknak is a vele való adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pribekmoni (62) (Vevő)
Semleges
2011.06.23. 15:05:42
1461383677
A leírásban jó állapot szerepelt,de karcos volt ezért végül nem hoztuk el. Az eladót ettől függetlenül ajánlom nagyon rugalmas,és rendes!Nem volt gond neki hogy az áru végül nem került elhozatalra!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisskinga23 (118) (Vevő)
Pozitív
2011.06.20. 09:10:18
1460130633
Kapcsolattartó,rendes. Nekünk nem felelt meg az árú. Ettől eltekintve pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Néhány alkatrész hiányzott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméknek volt néhány hiányossága, de ezt árengedménnyel kompenzálta az eladó, úgyhogy összességében pozitív a véleményem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom Mindenkinek!!! Korrekt,mindent meglehet Vele beszélni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, gyors, megbízható üzletfél! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazi korrekt Vaterás.-csak jót tudok mondani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
