Monikacsa (138) 97.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
vatera_partner (154) (Eladó)
Pozitív
2008.11.02. 22:53:01
100223625
Gyors és korrekt partner; minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner.Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon kedves partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors lebonyolítás. Az ilyen vevőt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szemtelen licitáló sajnos késő vettem fel tiltólistára és az állítja, hogy megvette a radátort fizetés nélkül. Ez aztán a tudatos vásárló! Az egyik levelemben leszögeztem, hogy ne utaljon pénzt a bankszámlámra, ez ügyben mert nem kivánok önnel üzletet kötni.
Ezt a megállapításomat a Vatera Kft.-nek is jeleztem ha esetleg negatív minősítést kapnék-e miatt!
Másik fél: A Vaterának én is jeleztem a válaszuk tanulságos. Te készítettél negatív értékelést először, most meg sírsz!
Nem lenne helyed a rendes vevők-eladók között!
"A későn vettem fel a tiltó listára", gondolom többeknek, mint ahogy nekem is furcsa, hisz 2-szer vettem meg, mert kellett volna, abból egyszer villámáron, de abban egyezkedni se bírtunk, mert rögtön kizártál, és harmadszor tetted ki a terméket! Lovagias!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nagyon körülményes volt az átvételt illetően, pedig adtam időpontot is, de választ nem kaptam és a általam kijelölt határidőig sem kaptam átutalást. Azt állította, hogy telefonált, de azt az elején említettem, hogy csak e-mailt írjon!
Másik fél: Az én válaszom a Vatera válasza!
2-szer vettem meg, majd kizárt az eladó. Nem lehetett telefonon elérni, az @mailekra nem válaszolt, majd visszatette a terméket a licitre!
OVAKODJATOK VÁSÁROLNI!
Telek Zoltán!
Természetesen nem kötelező az adásvételt semlegessel értékelni. Ezt az
értékelést arra az esetre javasoltam, hogy ha az egyik adásvételt sikerül
lebonyolítaniuk a másikat zárják le sikertelennek és értékeljék semlegesre,
mivel partnere kétszer is aukcióra bocsátotta a terméket és mindkét alkalommal
ön licitált rá ill. meg is nyerte.
Értékelje partnerét a tényeknek megfelelően. A visszajelzések az adásvételi
kapcsolatba került felek véleményét jelzik.
Korrekt, pontos vevő, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
308086.banduska1 (354) (Eladó)
Pozitív
2008.10.10. 18:26:04
95283716
Gyors,korrekt,megbizható partner! ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gpselektonika (271) (Eladó)
Pozitív
2008.09.30. 20:00:06
93883698
KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST! KORREKT VATERÁS PARTNER, BÁTRAN AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
