7449440.mikeeee93 (-7) 43.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Adonisvernalis77 (1587) (Eladó)
Negatív
2013.12.03. 07:07:05
1814569889
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett. E-mailekre nem reagált! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rocktoberci (176) (Eladó)
Negatív
2013.12.02. 19:45:39
1820518967
Közel egy hónap nem volt elég az áru átvételére, 1 Ft-ért...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vinczezoli79 (744) (Eladó)
Semleges
2013.12.02. 07:12:31
1818285185
Helyszín egyeztetési problémák.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Helyszín egyeztetési problémák.Sabrina_Pupu (154) (Eladó)
Pozitív
2013.11.29. 16:09:46
1815753950
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vasjozsi (503) (Eladó)
Semleges
2013.11.29. 11:53:48
1822424465
Tekintettel arra, hogy 1 forintos aukción 1 forintért jutott hozzá a termékhez, valószínűnek vélem, hogy nem tartott igényt rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sabrina_Pupu (154) (Eladó)
Pozitív
2013.11.28. 15:55:52
1815775940
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sabrina_Pupu (154) (Eladó)
Pozitív
2013.11.28. 15:55:52
1815775493
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sabrina_Pupu (154) (Eladó)
Pozitív
2013.11.28. 15:55:52
1815776267
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, használjátok békében!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsp0 (217) (Eladó)
Semleges
2013.11.27. 16:28:17
1814682131
nem jött érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hogy egyre több negatívot be gyűjtesz ezen ne is csodálkozz,de parancsolj itt a következőd!2013/10/25 03:07:01 Ekkor vásárolt tőlem és azóta a kapcsoalt felvétel vele lehtetlen és nem hajnalndó át venni a terméket csak ígérgetett hetekig,ha éppen el lehetett érni akkor is én kerestem,eddig is türelmes voltam,de már elfogyott!Amiekt eddig vásárolt azokra is egy hónapot vártam!Senki ne üzleteljen vele,mert nem vesz át semmit ez meglátszik az értékeléseiből is!Menj a Vateráról csak rontos a levegőt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem vette át a terméket! Nem vagyok hajlandó többet várni !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos negativat kell adjak, mert a vevo eloszor hitegett, azutan mar nem is jelentkezik. 2x jelezte, hogy ott lesz biztosan a megadott helyen es helyszinen, de aztan nem jelent meg. Hetek ota nem lehet vele kommunikalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár korábban már volt egy sikeres tranzakciónk, ezúttal nem vette át a leütött cikket. Ez még nem lett volna baj, igazából azért adok negatívot, mert még válaszolni sem volt hajlandó a megkeresésekre, azt pedig nagyon nem tolerálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kistelekit (61) (Eladó)
Pozitív
2013.11.25. 18:31:58
1812677192
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roscia01 (732) (Eladó)
Semleges
2013.11.25. 18:13:55
1822931606
A vásárló véletlenül elnézte a szállítás feltételeit, de korrekt módon jelezte, hogy inkább nem kéri a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.s_ibolya (2394) (Eladó)
Pozitív
2013.11.25. 01:52:57
1822259423
Pontos, megbízható vásárló, minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 11.06 án nyerte meg a terméket ma 11.24 van ,,,egyeztettünk,,eljön elviszi ez nem nagyon történt meg ,szavahihetetlen.De az értékelésein latszik leütögeti a termékekeket aztán nem viszi el .Senkinek nem fogok irogatni hivogatni hogy jöjjön el azért amire licitált.Azért adok negativat ,mert feleslegesen rabolta az időm.Ilyenkor persze mindig jön a válasz az értékelésre családi probléma nem volt net közelben elutazott nem volt kimenője stb stb unalmas,hogy ilyenek licitálgatnak....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször is ígérte, hogy jön (időpontot is választhatott), végül 3 hét alatt egyszer sem ért ide érte. Sajnálom, de így ajánlani nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször is ígérte, hogy jön (időpontot is választhatott), végül 3 hét alatt egyszer sem ért ide érte. Sajnálom, de így ajánlani nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chesszabo (772) (Eladó)
Semleges
2013.11.21. 18:38:19
1807531517
Többszöri megkeresésre kétszer visszaírt, hogy jön, átveszi. Nem jött össze. Ugy gondolom a szándék megvolt, de az akadályok erősebbek voltak. Ezért csak semlegest adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.chesszabo (772) (Eladó)
Semleges
2013.11.21. 18:35:15
1807528175
Kétszer visszaírt hogy jön átveszi, öt hét alatt nem jött össze. Úgy tekintem hogy a szándék megvolt, de az akadályok erősebbek voltak. Ezért csak semlegest adok...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.babonicszs (723) (Eladó)
Pozitív
2013.11.20. 15:50:00
1818341762
!!!!!!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször küldtem emailt. Azt mondta nincs neten majd felhív telefonon. Ez volt 2 hete. Azóta hív...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ynoszsolt (362) (Eladó)
Negatív
2013.11.17. 00:03:52
1817614136
Nekem kellett folyamatosan keresni és többször le egyeztetett időpont ellenére sem jelent vagy reagált hogy nem jelenik meg az átvételkor. Én a terméket értékesíteni szeretném pedig hetekig tartogatni! Legközelebb csak akkor vásároljon ha valóban meg is szándékozik venni egy terméket!! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiscsibe10 (67) (Eladó)
Pozitív
2013.11.14. 21:50:21
1812161594
Gyors, pontos Vevő. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiscsibe10 (67) (Eladó)
Pozitív
2013.11.14. 21:50:21
1812161150
Gyors, pontos Vevő. Sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazából NEGATÍVOT kellene adnom,mert egy hónapot vártam arra,hogy átvegye az árut.Többszöri megbeszélt napokon,vagy heteken nem jött el.Nem ajánlom senkinek nem megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rendben megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos megbízható vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragonballstorage (138) (Eladó)
Pozitív
2013.11.10. 19:07:41
1809390137
Minden rendben ment csak ajánlani tudom kiváló vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Joemaci88 (329) (Eladó)
Semleges
2013.11.10. 10:07:08
1808357402
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.otovoscsopi (230) (Eladó)
Semleges
2013.11.07. 13:01:14
1811058350
A vevő az előre megbeszélt helyen és időpontban nem jelent meg, se telefonhívásra,sem SMS-re, sem pedig az email-re nem reagál azóta sem. Eddigi vaterás pályafutásom első ilyen esete. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!! Nálam tiltva többen nem vásárol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.otovoscsopi (230) (Eladó)
Semleges
2013.11.07. 13:00:55
1811071733
A vevő az előre megbeszélt helyen és időpontban nem jelent meg, se telefonhívásra,sem SMS-re, sem pedig az email-re nem reagál azóta sem. Eddigi vaterás pályafutásom első ilyen esete. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!! Nálam tiltva többen nem vásárol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján zajlott le:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragonballstorage (138) (Eladó)
Pozitív
2013.11.01. 00:16:46
1809808460
Minden rendben ment csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható Partner. Maximálisan ajánlom mindenkinek. +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lepkepillango088 (474) (Eladó)
Pozitív
2013.10.26. 19:40:57
1820069972
gyors,pontos.ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispokABC (993) (Eladó)
Pozitív
2013.10.23. 09:24:23
1804532426
Pontos, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispokABC (993) (Eladó)
Pozitív
2013.10.23. 09:24:23
1802916155
Pontos, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispokABC (993) (Eladó)
Pozitív
2013.10.23. 09:24:23
1802988998
Pontos, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
