745741.Borcsus (314) 96.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
400039.DanielZ (83) (Vevő)
Semleges
2010.02.18. 17:33:29
161012519
Gyors, pontos, megbízható Vaterás. Sajnos méretprobléma miatt az üzlet meghiúsult, de ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Korrekt üzletfél, remélem máskor bizniszelünk!:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható partner.Minden rendben volt.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az adásvétel létrejött és a termék működőképes, nem volt a leírásban, hogy a jobb lába le van törve és a képek is úgy voltak készítve, hogy még véletlenül se látszon a hiba. Az utalástól számítva két hét telt el, mire végre megkaptuk postán az árut, annak ellenére, hogy egy hét elteltével telefonáltunk és ígéretet kaptunk, hogy még aznap postára adják.
Másik fél: Lári-fári:-) 3X kértem elnézést mailben és még telefonáltam is a késlekedés miatt. Tőlem kívülálló okokból nem tudtam előbb postáraadni. Ez egy használt darab, én észre sem vettem a láb hibát, Te meg nem jelezted....Működik és odaért, én több mint 300 eladás után pozitívan értékeltem volna ezt az adás-vételt a helyedben(megértés, emberség stb.)...látszik, hogy még kezdő vagy:-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 10 nap után meggondolta magát és nem kívánta a terméket átvenni.
Másik fél: 7 nap volt és elnézést is kértem, mivel akinek szántam egyel nagyobb a mérte, így nem tudtam volna mit kezdeni vele. Sajnálom, semmi rosszándék nem volt bennem, csak előbb nem tudam egyeztetni a méreteket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mephisto01 (237) (Vevő)
Semleges
2010.02.08. 15:58:25
159362175
Rosszul mértem fel a méreteket, ezért nem felet meg a termék.
Másik fél: Korrekt partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben kedves megbízható partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DonLorand_v (175) (Vevő)
Pozitív
2010.02.05. 09:16:48
153850029
Rendben zajlott minden, a termék tökéletes! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a távolság miatt nem jött össze az adás-vétel de egyébként kedves, korrekt Vaterás!
Másik fél: Korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baloghandi123 (44) (Vevő)
Pozitív
2010.02.03. 17:55:26
159498319
Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors eladó. Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1331883.enyedij (13) (Vevő)
Pozitív
2010.01.31. 20:17:15
161259896
Nagyon pozitív véleménnyel vagyok az eladó személyével kapcsolatban! Nem csak a vásárolt termékkel kapcsolatban segítőkész, de egyéb dolgokban is segítséget adott! Valószínűleg fogok még vásárolni tőlük! Más is tegye ezt nyugodtan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A minimálár nehezen alakul ki+
Másik fél: ..........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben zajlott le! Megbízható, gyors, nagyon jó kapcsolattartó, szimpatikus, kedves eladó! Szívesen ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
scherervanda (393) (Eladó)
Semleges
2010.01.27. 10:41:16
161610524
Kedves, megértő partner, csakis ajánlom. Sajnálom hogy "csak " semlegest lehet adni++++++++++++
Másik fél: Korrekt vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben zajlott az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adásvétel nem jött létre, de korrekt vaterás!
Másik fél: Detto
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos, megbízható partnerek, a szállításban is segítettek. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment ! Ajánlom, jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
816091.29csilla (33) (Vevő)
Pozitív
2010.01.19. 12:01:01
159498294
korrekt partner várom jelentkezését újból is még!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hűtőnek voltak hibái pl:nem működik a fagyasztó!
Másik fél: A hűtőt a szállítás előtti napig használtuk, semmi hibája nem volt, ezabból adódhatott, hog megdöntötték vagy fekve szállították. Sajnálom. Felénk nem jelezte a vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó azonnal jelentkezett, az adásvétel nem jött létre, rajtam kívülálló okok miatt, nekem sem vitték el a leütött bútoromat. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
964445.sinci1_v (-1) (Vevő)
Negatív
2010.01.16. 18:09:22
161008818
Az eladó kifogástalan állapotú gépet hirdetet leszámítva 1-2esztétikai hibát,ennek ellenére egy müködés képtelen gépet kaptam.Persze vissza nem akarta venni pedig a szabály kötelezné.Na mindegy szerencsémre túl tudtam adni rajta de ettöl függetlenül megbízhatatlan a számomra ez az eladó!!És vigyázzanak vele,jól gondolják meg mit vesznek tölle!!!!!
Másik fél: Elutasítom az összes vádat és rágalmat. Esztétikai hibáról szó sem volt, egyértelműen leírtuk, hogy eldőlt a gép és eltört a gombja!!! Jelezte, hogy nem tudja megragasztani, ezért én felajánlottam rögtön, mivel sok volt rá az érdeklődő, hogy visszateszem árverésre, meg is tettem. (A visszavésárlást is vállaltam volna ha idehozza, 130 km-re vagyunk egymástól, én ingyen szállítottam neki, aminek a költsége szinte a gép vételára volt)Még arra sem méltatott kedves "sinci", hogy megmondja túladott rajta, ne hirdessem. A negatív értékelésből tudtam meg már nincs is meg a gép és döbbenten olvastam a hazug rágalmait....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt kedves vaterás, de a nadrág sajnos kicsi lett, mindenkinek szívből ajánlom!
Másik fél: Így volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönjük a türelmet. Jó vaterás. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt ajánlom mindenkinek!
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben ment a kapcsolatfelvétel és személyes átvétel is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és megbízható partnerek, minden zökkenőmentesen alakult. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy nagyon sajnálatos esemény miatt nem történt meg az üzlet,de ennek ellenére csak jót tudok mondani.
Másik fél: Sajnos elborult, a gép a mi hibánk volt....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden oke taps taps taps
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors vásárló.Mindenkinek csak ilyen jó vaterást kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm, minden rendben volt, az eladó készséges és segítőkész. Hozzátenném, hogy a sütő biztos, hogy nem egy éves, bár a papírjait nem kaptam meg. A főzőlapon azért igencsak látszik hogy használt, de minden működik, és ez a lényeg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olcsojjancsi (123) (Eladó)
Pozitív
2009.12.28. 11:11:09
157140004
Kedves korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Kedves és korrekt partner. Ajánlom mindenkinek Köszönöm mégegyszer
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem a semleges értékelést.Az adásvétel létre jött.
Másik fél: ................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást!Remélem máskor is lesz szerencsénk!kellemes ünnepeket++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő.Az adásvétel egyéb okok miatt nem jött létre.
Másik fél: Korrekt eladó, nem erre gondoltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors pontos megbízható partner ajánlom mindenkinek csupa -csupa+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
picilányka (281) (Vevő)
Semleges
2009.12.19. 15:42:02
154709492
Posta összetörte.
Másik fél: Ez van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre, sajnos figyelmetlenül licitáltam, nem néztem, hogy a felkínált termék egy számmal kisebb, mint amire nekem szükségem lett volna. A licit után üzentem az eladónak a tévedésről és kértem a licit törlését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírásban egy kisebb hiányosság szerepelt.
Mivel este hozták gyorsan és sietve- habár jeleztem, hogy érte megyek.Másnap nappali fénynél senkinek nem kívánom a látványt.
Lomis holmi, az alja szakadt, foltos, leélt garnitúra.
Ami biztos, biztos fényképek tanúsítják.
Messze áll a termék eredeti leírásától az állapota.
Borítékolom az eladó válaszát: használt, ő leírta, na de ennyire?! A" jó állapottól" messze.
Egy rakás ...
Vigyázat !!!
Másik fél: Ez egy aljas pocskondiázás!!! A vevő "faasztal" megnézte és személyesen vette át az Ő saját garzsában, villanyfénynél. Sem akkor sem utána nem jelezte hogy bárminemű problémája lenne. Azt kapta amit kifizetett az, hogy Ő ilyen mérhetetlenül naív az kétségtelen, a 21 ezer forintos árért 3 darab nagyon szép állapotú (nekem is vannak fényképeim) masszív, nem kisipari szar darabokat kapott!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ADÁS-VÉTEL RENDBEN LEZAJLOTT,KORREKT ELADÓ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Késett a megkeresés és az eladó rossz képet tett fel az akcióra tévesen informált
Másik fél: Elutasítom. Se a megkeresés nem késett (egyébkét is Ő a vásárló neki kell jelentkezni, ha tényleg kell amit megvett), sem nem volt rossz a kép, sem nem infortmáltam tévesen. Érdekes módon nekem semmi ilyesmit nem jelzett...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
