timeva_t (148) 91.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Segítőkész remek eladó.Minden rendben ment.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SMALLVILLE8 (1038) (Vevő)
Pozitív
2009.05.21. 12:02:05
625067689
Megbízható teszveszes eladó. Csak ajánlani tudom.+++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom, sok sok pozitív :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott most is, köszönöm az ismételt bizalmat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott most is, köszönöm az ismételt bizalmat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott most is, köszönöm az ismételt bizalmat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan pozitív, mindenkinek ajánlom!! Pontos, megbízható eladó. Köszönöm :) !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kommunikatív, megbízható partner, ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Köszönöm++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kiscsillag978 (650) (Eladó)
Pozitív
2009.05.05. 18:15:59
609135895
Kedves,kommunikatív, megbízható partner, ajánlom mindenkinek. ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9750133.hipce25_t (23) (Vevő)
Pozitív
2009.05.01. 12:17:13
589201815
A felsők megérkeztek,kitűnő állapotban.Szépek.Köszönöm,Korrekt segitőkész eladó.Ajánlom mindenkinek.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható,gyors vevő! csak ajánlani tudom mindenkinek!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
regina1999 (2496) (Eladó)
Pozitív
2009.04.23. 11:37:13
593107933
Minden a legnagyobb rendben zajlott le! A kedves vevő megbízható, szuper gyors, nagyon jó kapcsolattartó! Csak jót írhatok róla! Mindenkinek nyugodt, tiszta szívvel ajánlom! Ugye még "találkozunk"?! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Maximálisan csak +!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható szavahihető korrket partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható szavahihető korrket partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9750133.hipce25_t (23) (Vevő)
Pozitív
2009.04.17. 17:27:59
593679538
Én feladtam a pénzt mind a 3 felsöre,itt az elismervény,nyugodtan ellenőrizhető.Ezt nem vártam volna,irtam is többször.Könnyen dobáloznak mostanába az elhamarkodott értékelésekkel.KÖSSSZZZZ!!!!!
Másik fél: Ha a pénz itt lett volna,akkor nem tettem volna vissza a rucikat és neked negatívot kellett volna adnod!!!Írtam e-mailt nem reagáltál pedig időd lett volna.Elismerted a hibád és ezt becsülendő!!!!Bár csak pozitívot adhattam volna........
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a felsőket, köszönöm. Mindenkinek csak ajánlani tudom, gyors megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors partner, csak ajánlani tudom. Köszönöm mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,szimpatikus eladó.Az áruja kifogástalan.Remélem még "találkozunk".CSAK+++++++++++++++++++++++++++Köszi mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves szimpatikus eladó.Az áru kifogástalan.Remélem még "találkozunk".CSAK+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Köszi mindent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves szimpatikus eladó.Az áruja kifogástalan,nagyon szép.Köszi mindent remélem még "találkozunk"CSAK+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12377247.jenifer85 (118) (Eladó)
Negatív
2009.04.05. 18:44:00
581725928
Semmire nem reagál, ha nem kell a termék, miért licitálsz rá!?Senkinek se ajánlom!---------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, korrekt partner.Szívből ajánlom mindenkinek!Köszi a vásárlást!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvi8311 (124) (Eladó)
Pozitív
2009.04.01. 16:35:30
582919563
Kedves, megbízható teszveszes. Kiváló árúval. Sok++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sicckamicka (990) (Vevő)
Pozitív
2009.04.01. 14:15:38
577307671
Megbízható,kedves,jó kaocsolattartó partner.Mindenkinek szívből ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12639587.Maca740901 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.03.28. 18:50:49
573806252
Szép ruhákat kaptunk, köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, bátran ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos ajánlom mindenkinek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos ajánlom mindenkinek köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicakiralyno (281) (Vevő)
Pozitív
2009.03.23. 13:50:55
564061047
Korrekt eladó, jó az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Részemröl minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves Eladó.Minden rendben volt!Ajánlom másnak is!Köszönöm.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robogocenter (102) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 16:15:24
562937889
Megbízható, kedves teszveszes. Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok sok pozítiv ajánlom másnak is!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható mindenkinek ajánlom!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható mindenkinek ajánlom!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tarcsacintia (97) (Eladó)
Pozitív
2009.03.11. 22:55:03
559670831
rendben ment minden ajánlom másnak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termék tiszta,megfelelő,megbizható eladó.köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm,ma megkaptam! Korrekt eladó! Üdv!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.