Németh_Mihály (127) 97.01% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,kedves,korrekt úr,ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az üzlet nem jött össze, nem erre a tipusra gondolt, amúgy nagyon korrekt, szimpatikus ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt vevő csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Licitalt az autora, elerte a minimum arat, aztan eloben elallt a veteltol, mondvan koltenie kell az autora (ami szerintem egy 15 eves autonal teljesen realis..) 100 ezerert licitalt de csak 50 ert akarta megvenni. Ezzel szerzodest szegett.. ha autora licital nem ajanlom, mert meggondolatlanul licitalal. Emberileg semmi bajom vele, eloben kellemesen elbeszelgettunk, de az uzlet meghiusult a szerzodes szegese miatt...
Másik fél: Példám mindenkinek ajánlom.Kép alapján idáig már sok minden mást vettem a Vaterán. Most látatlanban gépjárműre licitáltam. Licitáltam valamire, amire azt irta a partner, idézem:motorikusan tökéletes. Ez a tökéletes motor alapjáraton nagyon dadog, termosztát kivéve, mivel forralja a vizet, orrán-száján fojik az olaj, dizel autót megszégyenitően füstöl. Ezek után miért lenne kötelező megvenni? Én ezek után tettem egy alacsonyabb ajánlatot, ő elutasitotta, én további sok sikert kivántam neki. Részemről ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, időben átvette és kifizette a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó partner, megbízható, leküzdi a nehézségeket, ajánlom mindenkinek!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, szimpatikus vevő. Sajnos az üzlet nem jött létre, mert túl nagynak és vastagnak találta az úr az órát, nem ilyennek gondolta a kép alapján. Ennek ellenére abszolút megbizható partnernek találtam, majd legközelebb:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
131293.formula_a_hu (122) (Eladó)
Pozitív
2005.04.02. 18:46:10
1421502
kiváló partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors kapcsolatfelvétel,pontos,korrekt,udvarias ügymenet jellemzi,minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
205979.tothzoard (34) (Eladó)
Pozitív
2005.03.09. 19:13:20
1741076
Sajnálom hogy nem jött össze a biznic bevallom én visszakoztam,mert mégsem akarom már eladni a kocsimat...most újítatom fel...mindenkinek ajánlom Mihályt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
