Németh_Mihály (127) 97.01% felhasználó összefoglaló oldala

97.01% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
97.01% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 130 140 adásvétel
Semleges: 17 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 147 161 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2003.11.08.
Utolsó belépés: 2019.04.07. 09:55
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

gazsi9 (1060) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.11.18. 16:40:32

Termékkód

4160139

Gyors,kedves,korrekt úr,ajánlom másoknak is.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

stefan72_a (7) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.10.13. 19:52:19

Termékkód

3638419

Sajnos az üzlet nem jött össze, nem erre a tipusra gondolt, amúgy nagyon korrekt, szimpatikus ember.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ibusc (465) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.10.07. 14:55:24

Termékkód

3488008

Korrekt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csirke5_v (27) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.09.25. 10:41:48

Termékkód

3588891

Teljesen korrekt vevő csak ajánlani tudom mindenkinek

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dpspeti_v (0) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2005.09.10. 09:31:09

Termékkód

3309450

Licitalt az autora, elerte a minimum arat, aztan eloben elallt a veteltol, mondvan koltenie kell az autora (ami szerintem egy 15 eves autonal teljesen realis..) 100 ezerert licitalt de csak 50 ert akarta megvenni. Ezzel szerzodest szegett.. ha autora licital nem ajanlom, mert meggondolatlanul licitalal. Emberileg semmi bajom vele, eloben kellemesen elbeszelgettunk, de az uzlet meghiusult a szerzodes szegese miatt...
Másik fél: Példám mindenkinek ajánlom.Kép alapján idáig már sok minden mást vettem a Vaterán. Most látatlanban gépjárműre licitáltam. Licitáltam valamire, amire azt irta a partner, idézem:motorikusan tökéletes. Ez a tökéletes motor alapjáraton nagyon dadog, termosztát kivéve, mivel forralja a vizet, orrán-száján fojik az olaj, dizel autót megszégyenitően füstöl. Ezek után miért lenne kötelező megvenni? Én ezek után tettem egy alacsonyabb ajánlatot, ő elutasitotta, én további sok sikert kivántam neki. Részemről ennyi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nagypeti (305) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.09.06. 17:41:37

Termékkód

3162750

Minden rendben ment, időben átvette és kifizette a csomagot!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ceruza_v (2) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.08.26. 17:45:36

Termékkód

3149321

Nagyon jó partner, megbízható, leküzdi a nehézségeket, ajánlom mindenkinek!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szalimpex_v (323) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.08.18. 21:55:55

Termékkód

3124102

Korrekt, szimpatikus vevő. Sajnos az üzlet nem jött létre, mert túl nagynak és vastagnak találta az úr az órát, nem ilyennek gondolta a kép alapján. Ennek ellenére abszolút megbizható partnernek találtam, majd legközelebb:-(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

131293.formula_a_hu (122) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.04.02. 18:46:10

Termékkód

1421502

kiváló partner!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bránó (3) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.03.31. 07:29:09

Termékkód

1870225

Gyors kapcsolatfelvétel,pontos,korrekt,udvarias ügymenet jellemzi,minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

205979.tothzoard (34) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2005.03.09. 19:13:20

Termékkód

1741076

Sajnálom hogy nem jött össze a biznic bevallom én visszakoztam,mert mégsem akarom már eladni a kocsimat...most újítatom fel...mindenkinek ajánlom Mihályt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4. oldal / 4 összesen
Oldalszám