fashionpassion013 (226) 95.2% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 238 | 271 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 87 | 98 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 337 | 381 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, megbízható, gyors és kommunikatív vásárló! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
selejtezek (359) (Eladó)
Semleges
2017.02.10. 19:32:11
2402827280
Az én (eladó) hibája miatt nem jött létre a tranzakció, ugyanis már a vásárlás után vettem csak észre egy hibát. Elnézést kérek még egyszer. A partner nagyon pozitív, korrekt, köszönöm szépen. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én (eladó) hibája. Később vettem csak észre egy hibát. Elnézést kérek még egyszer. A partner nagyon pozitív, korrekt, köszönöm szépen.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Noemiaurum (166) (Eladó)
Pozitív
2017.01.30. 22:04:47
2365733720
Kedves, gyors, intelligens Partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sugababy19 (513) (Eladó)
Pozitív
2017.01.25. 09:37:08
2420616050
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő meggondolta magát és nem kéri a terméket. Postai küldést nem kér, Ő meg azt írta nem tud érte jönni. Így az üzlet meghiúsult. :( Az én megkeresésemre reagált.
Másik fél: Az elado szamomra nagyon tavoli helyet jelolt ki atveteli pontkent, mas alternativara nem hajlott.Postan nem szerettem volna bonyolitani a tranzakciot, mert latni kivantam a termeket vasarlas elott, ezert az adasvetel nem jottt letre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pardologelado (855) (Eladó)
Pozitív
2017.01.07. 13:53:35
2415707918
Minden rendben ment, szívből ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az átadás megszervezése meglehetősen nehézkes volt. Rendkívül elfoglalt, aprólékos vevő.
Másik fél: A taskat Karacsonykor vettem, jeleztem, hogy az unnepek alatt nem erek ra, mert pici gyerekeim vannak.Ket nappal ezutan sor kerulhetett a talalkozora.Azert, mert szeretem megnezni, amit veszek, nem neveznem magam aprolekosnak, de azert koszonom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
theodorakalmar (74) (Eladó)
Semleges
2016.12.22. 17:35:10
2396022443
Meret nem felelt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meret nem volt megfeleloAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mamucika52 (159) (Eladó)
Pozitív
2016.12.10. 10:17:06
2393478008
Nagyon szimpatikus ,kedves vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SUSHIKA (1491) (Eladó)
Semleges
2016.12.07. 10:26:31
2358768632
Méretben nem felelt meg. Ajánlom!++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
usedcipo (5323) (Eladó)
Pozitív
2016.11.29. 11:31:43
2393936519
Korrekt vevő, bátran ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: eladó egyéb ok miatt el állt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden flottul ment, köszönöm a vásárlást! :) ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt, gyors vásárló. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő ajánlom mindenkinek ++++++++ !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő ajánlom mindenkinek ++++++++ !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő ajánlom mindenkinek ++++++++ !!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vevő ajánlom mindenkinek !! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tutos80 (1153) (Eladó)
Semleges
2016.11.04. 20:26:32
2370064679
Sajnos nem jött létre az adásvétel,de a vásárlót ettől függetlenül ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hasznaltruhaborze (193) (Eladó)
Pozitív
2016.10.28. 18:42:20
2363345621
***********Minden nap fantasztikus női, férfi és gyerek ruhák, cipők kerülnek feltöltésre nagyon kedvező áron, nézz be Hozzám, nem bánod meg :) :) ***************** Kedves, gyors és kommunikatív vevő, szívesen ajánlom másoknak is a Vele való üzletkötést. Remélem, még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
legközelebb....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gina1120 (2484) (Eladó)
Pozitív
2016.10.26. 18:53:18
2367000938
Minden rendben zajlott,ajánlom!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbeszéltük ajánlom!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
majd legközelebb :) azért köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vevő( egyéb okok miatt ) nem tudta küldeni a vételárat! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,gyors,korrekt,kedves vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximálisan megbízható, pontos, szimpatikus partner, csakis ajánlani tudom! Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissngabi72 (4433) (Eladó)
Pozitív
2016.08.30. 17:51:28
2329815176
Megbízható vásárló,ajánlom és köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mancuska11 (339) (Eladó)
Pozitív
2016.08.26. 11:39:30
2307329363
Minden rendben ment, megbizható vevő. Csupa +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudok tovább várni az utalással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok tovább várni az utalással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok tovább várni az utalással.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható, korrekt és kommunikatív vásárló, mindenkinek csak ajánlom.+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mérethiba miatt nem lett jó a vevő hozzáállása pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mérethiba miatt nem jött létre adásvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre adásvétel, az M méretű felső picit tényleg kisebb volt,mérethiba miatt nem jött létre adásvétel a vevő megbízható,remélem legközelebb sikerül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mérethiba miatt nem jött létre adásvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható vásároló,elnézést valóban picit mind kisebb volt M-nél,sajnálom:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: mérethiba miatt nem jött létre adásvételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő sajnos a temrék leütése után visszalépett , de korrektül , időben szólt , h mivel ő maga nem tudott eladni valamit, ezért nem áll módjában megvenni az enyémet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő túl korán ütötte le a terméket , fedezet hijjánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marcsella11 (98) (Eladó)
Pozitív
2016.07.28. 07:25:36
2302508849
Kedves korrekt megbízható partner. Csak++++++. Szívből ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OutletSALE (217) (Eladó)
Pozitív
2016.07.27. 13:13:47
2295513248
•-•´¯`•.¸¸Köszönjük a vásárlást! Legyen szerencsénk máskor is!•-•´¯`•.¸¸ ~O~U~T~L~E~T~S~A~L~E~
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jessica8_a (158) (Eladó)
Pozitív
2016.07.25. 15:17:17
2294706971
Kedves, gyors, megbízható és kapcsolattartó vevő. Mindenkinek ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FabicsovicsEva (610) (Eladó)
Pozitív
2016.07.21. 08:51:13
2288451740
Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BorosT01 (1735) (Eladó)
Pozitív
2016.07.12. 05:02:35
2246641223
Gyors, kedves, megbízható Partner!!! Köszönöm szépen, csak ajánlani tudom!!! Sok-sok ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kommunikatív vásárló. Mindenkinek ajánlom.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lapkamalac1 (1221) (Eladó)
Negatív
2016.06.13. 08:45:58
2258441804
Komolyan mondom az ilyen embereket ki kellene zárni. vesz egy ruhát és utána lapul. Írok 3-4 e-mailt, nem válaszol a telefonszám amit meg megadott nem is létező szám. Undorító. Hatalmas negatív.
Másik fél: Kisbabam szuletese miatt korhazban voltam, nem a vateras adasvetel volt a legnagyobb gondom. Az elado elobb lezarta az aukciot, igy modom sem volt vasarolni...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
