angie-01 (1523) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1527 | 3026 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1540 | 3055 adásvétel |
| Az eladóként kapott 873 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
elektro55 (1972) (Vevő)
Pozitív
2016.02.02. 01:59:15
2184420107
Minden rendben ment, korrekt és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors eladó. Maximálisan tudom ajánlani. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors eladó. Maximálisan tudom ajánlani. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors eladó. Maximálisan tudom ajánlani. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ekesattila48 (139) (Vevő)
Pozitív
2016.02.01. 15:13:13
2184512567
aranyos kedves mindenkinek ajánlom köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben ment,,gyors,pontos eladó,csak ajánlani tudomom...köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható, tökéletes, PARTNER!!! Ajánlom a többi Vaterás partnereknek is és köszönöm a kiváló terméket, örömet szereztél nekünk! További SOK SIKERT kívánok mindenhez!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liyahbaby (2559) (Vevő)
Pozitív
2016.01.27. 19:19:34
2185306625
Gyors, kedves, kapcsolattartó eladó, öröm tőle vásárolni :) Bátran ajánlom másoknak is! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, gyors elérhetőség és lebonyolítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, gyors elérhetőség és lebonyolítás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, pontos eladó, szívesen ajánlom Őt mindenkinek, maximálisan pozitív. Szép termékeket kaptam, remélem még kapcsolatba kerülünk , sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, pontos eladó, szívesen ajánlom Őt mindenkinek, maximálisan pozitív. Szép termékeket kaptam, remélem még kapcsolatba kerülünk , sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mama600_v (1747) (Vevő)
Pozitív
2015.12.15. 10:42:55
2141292281
Remek partner+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viktoria181 (182) (Vevő)
Negatív
2015.12.06. 13:24:32
2147294249
1 hónapja várom a választ... Írtam, hívtam is, de az e-mail-ekre nem válaszolt, a telefonja meg ki van kapcsolva... Nem tudok tovább várni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Átutaltam az összeget de ő eltűnt,és nem postázta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csaplarvera (1117) (Vevő)
Negatív
2015.12.02. 16:45:05
2147300936
Az eladó teljesen elérhetetlen. Se üzenetre se hívásra nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37290586 (166) (Vevő)
Pozitív
2015.11.28. 16:08:25
2147302208
Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos sikertelenül zárult, az eladó elérhetetlenné vált, de előzőleg kedves, segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem sikerült elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Számomra érthetetlen módon megszakadt a kapcsolat,hiába írtam,hívtam,stb. nem válaszolt pedig bevetettem mindent.Kikapcsolta a telefont amikor végre sikerült elérnem.Pedig ígéretesnek tünt.Sajnálom...kértem ,hogy legalább annyit írjon ,hogy nem adja át de még erre sem reagált. E miatt negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, rugalmas partner. A táska tökéletes, köszönöm. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas és segítőkész partner. Mindenkinek őszintén ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas és segítőkész partner. Mindenkinek őszintén ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Oké!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,megbízható és nem utolsó sorban nagyon kedves partner!Csak ajánlani tudom!!! :) :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37290586 (166) (Vevő)
Pozitív
2015.10.30. 14:47:07
2140878440
Nagyon korrekt, kedves partner, mindenkinek jó szívvel ajánlom.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és rugalmas eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mooonwalker_v (182) (Vevő)
Pozitív
2015.10.29. 18:34:58
2134734104
Minden tökéletesen rendben, a megbeszéltek szerint ment. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mooonwalker_v (182) (Vevő)
Pozitív
2015.10.29. 18:34:57
2134716788
Minden tökéletesen rendben, a megbeszéltek szerint ment. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
