evalala (30) 96.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
incifincibolt (4882) (Eladó)
Negatív
2008.05.13. 22:46:33
351673471
Az utalás a mai napig nem érkezett meg. Nagyon türelmes vagyok, de nem szeretnék több jutalékot fizetni eladatlan termékek után. A szabályzat értelmében negatív, ha létrejön az üzlet töröltetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
incifincibolt (4882) (Eladó)
Negatív
2008.05.13. 22:46:14
352293378
Az utalás a mai napig nem érkezett meg. Nagyon türelmes vagyok, de nem szeretnék több jutalékot fizetni eladatlan termékek után. A szabályzat értelmében negatív, ha létrejön az üzlet töröltetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, korrekt, kacsolattartó partner, szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4796160.mama_gold1 (391) (Eladó)
Pozitív
2007.07.20. 21:16:07
327153595
Minden rendben ment, örülök, hogy én adhatok először + értékelést! Sok sikert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.