kiscinca_t (-43) 19.72% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Boszi11_a (116) (Eladó)
Negatív
2007.10.05. 20:41:58
1426827872
Sajnálom, hogy nem jelentkeztél. :( Ezért negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3744076.schell_2005 (137) (Eladó)
Pozitív
2007.10.05. 12:12:41
1425889109
Pontos,megbízhtó vevő.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.No comment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos ár nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos már nem tudok tovább várni és elég sok a negatív értékelésed is, nem vagy megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem válaszol emailekre sem,s fiókja felfüggesztve.Az aukció pedig már nagyon régi.------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem válaszol emailekre sem,s fiókja felfüggesztve.Az aukció pedig már nagyon régi.------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció nem jött létre!!E-mailekre sem válaszol,s fiókja felfüggeszte.Ez egyértelmű,hogy-----------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Linda_baba (78) (Eladó)
Negatív
2007.10.03. 23:27:15
1426115338
Sajnos nem jött létre az üzlet. Bár egyszer jelentkezett, hogy legyek türelemmel, de azóta se reagált. Szerintem eleget vártam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7150555.mr_lacko (161) (Eladó)
Negatív
2007.10.03. 17:24:19
1425502228
Több mint egy hete nem jelentkezett, levelekre nem válaszolt! Komolytalan, én nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az aukciók megnyerése óta nem jelentkezett! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az aukciók megnyerése óta nem jelentkezett! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az aukciók megnyerése óta nem jelentkezett! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos, ígérgetések után nálam sem jelentkezik, ezért teljesen negatív!!!! E-mail-re nem válaszol, fizetési értesítőre sem. Bár nagy kár nem ért, mert 1Ft-os termékek, de azért ez mégsem korrekt, legalább jelentkezhetne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét után annyit írt, hogy kórházba megy, nem lesz sokáig. Azóta sem jelentkezett! Csak azért nem adok negatívat, mert 1 Ft-os aukciókról van szó. Bár megingott a bizalmam irányába, így feketelistára tettem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.