BOSZIEGO (23) 96% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást! Nincs értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást! Nincs értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást! Nincs értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást! Nincs értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom! Köszönöm szépen a vásárlást! Nincs értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:27
1076377121
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:27
1076313727
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:27
1076384879
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:26
1091979262
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:26
1092010483
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:26
1092028316
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:26
1079804924
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:26
1076388537
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:25
1076314535
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:25
1091985815
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezmuvesellato (2811) (Eladó)
Pozitív
2010.06.27. 22:18:25
1076315985
Örülök, hogy találkoztunk, minden rendben, gyorsan zajlott. Mindenkinek szeretettel ajánlom. S remélem visszatérő vásárlóm leszel:-))Köszönöm szépen, +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tundeanya (1573) (Eladó)
Pozitív
2010.05.18. 06:48:16
1022200092
Örülök, hogy én adhatom az első érékelést! Nagyon gyors és pontos vásárló, csak ilyen ügyfelet kívánok mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, remélem találkozunk még! Ajánlom, csupa pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a megbeszélt időpontig nem küldte a vételárat.Azért ezt nem egy SMS elintézésével kellet volna közölni.Ha elöbb látta hogy nem tudja kifizetni az árút,miért nem szólt?
KOMOLYTALAN,MEGBÍZHATATLAN VEVŐ!!!!
Másik fél: Köszönöm szépen a türelmét, és megértését, rajtam kívülálló,-előre nem látható- okokból kellet lemondananom az áhított termékről. Nállam jobban senki sem sajnálja az üzlet meghiúsulását!!! Kérem ne belőllem induljon ki, és adjon további lehetőségeket más vevőknek!
Tisztelettel boszi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
