tevehere (925) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 932 | 989 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 967 | 1024 adásvétel |
| Az eladóként kapott 937 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálatos családi esemény miatt Kértem a vásárlás elhalasztását. Nagyon köszönöm, hogy elfogadta a kérésemet. Igen korrekt, kedves, figyelmes vaterás. Mindenkinek jószívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segitőkész ,gyors, minden rendben volt. Bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Vasárnap utaltam, Szerdán hozta is a Dpd.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.neddaszabo (1982) (Vevő)
Pozitív
2022.09.03. 21:11:42
3176417111
Minden rendben ment Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készséges eladó, jó kommunikáció, rugalmas átadás. A termék jó ár-érték arányú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden korrektül történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, gyorsan ment. Az áru, a töltény is kifogástalan. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Monden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper közvetlen, kedves, segítőkész eladó. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Shelbyville2 (8) (Vevő)
Pozitív
2022.08.11. 18:30:51
3188748632
Korrekt és gyors eladó! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++ Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Véletlen vásárlás, de teljesen megértő, jól és egyszerűen kommunikációval, sikerült minden probléma nélkül törölni a rendelést. Teljesen korrekt partner az úriember,mindenkinek bátran merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2022.08.01. 18:56:24
3161016758
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lacipeti03 (182) (Vevő)
Pozitív
2022.07.27. 05:56:13
3180874550
Nagyon elégedett vagyok. Remek termék. Gyors üzlet menet ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,ment.Ajánlom mindenkinek.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott 5*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BinderBalint (0) (Vevő)
Pozitív
2022.06.23. 13:32:54
3173546405
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt és segítőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucspeter88 (0) (Vevő)
Pozitív
2022.06.22. 10:02:49
3173328905
Minden rendbeb volt, köszi Laci :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó. Az van a csomagban amit rendelsz, semmi megtévesztés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboSanyi83 (0) (Vevő)
Pozitív
2022.06.17. 06:24:28
3171433148
Minden rendben ment. Korrekt, pontos eladó! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzaboSanyi83 (0) (Vevő)
Pozitív
2022.06.17. 06:24:28
3174119654
Minden rendben ment. Korrekt, pontos eladó! Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,és korrekt, a csomagolás pedig diszkrét hogy senki se lássa a csomag tartalmát,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!! Köszönöm a gyors, problémamentes lebonyolítást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon j9l történt , mindennel meg voltam elégedve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó korrekt, gyors, a termék megfelelt a leírásnak. Elégedett vagyok. Köszönöm az üzletet. A+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletesen ment minden! Pikk-pakk megtörtént a vásárlás. Csak dicsérni tudom az eladót! 5 XXXXX.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megfelelt a leírásnak, gyors szállítás, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hedgehog86_a (31) (Vevő)
Pozitív
2022.05.25. 16:10:47
3167747468
Minden rendben ment. Gyors és pontos eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek termék. Nagyon segítő kész és rugalmas eladó!!!!! Ajánlom mindnekinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megvagyok elégedve az eladóval Mindenkinek csak ajámlani tudom üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt jó eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cszsolt79 (120) (Vevő)
Semleges
2022.05.18. 15:18:12
3161016560
A termék megvásárlása nem jött létre , én léptem vissza ,meggondoltam magam . Az eladó megértő volt velem szemben .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt eladó. Ajánlom bárkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó mint Tevehere ( :D ) teljesen korrekt! Nem kellett plussz fölösleges sallang beszélgetés! Megrendeltem. Utaltam, aztán felhívtam egyeztetni. Minden rendben és gond nélkül! :) Ami még fontos, hogy az eladó, tudja mi fán terem a "levegő" így gondosan becsomagolta azt, hogy ne legyen az égvilágon senkinek se gyanús! ;) A terméket illetően: Jobbat kaptam mint amire számítottam! Aki full kezdő annak ajánlom! :) A sógorom aki már rég benne van, ő se gondolta volna, hogy ennyire jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment... köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
