kati629 (162) 99.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 163 | 199 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 183 | 222 adásvétel |
| Az eladóként kapott 181 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
korrekt partner, minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az ügylet gyorsan lezajlott, a termék a felvételeknek megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pappnekovacs15 (5) (Vevő)
Pozitív
2016.04.01. 17:30:59
2218843583
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper,Szuper
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott, köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kistigriske81 (179) (Vevő)
Pozitív
2016.01.03. 14:13:03
2155973051
Minden rendben zajlott++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem komunikált velem , nem kaptam válaszokat , nem kaptam meg a terméket sem :( :( :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szép terméket kaptam, gondosan becsomagolva, gyors lebonyolítással, udvarias kommunikációval. Nagyon köszönöm, az eladót mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mollazgaleria (126) (Vevő)
Pozitív
2015.12.22. 11:08:02
2166500537
Minden rendben ment megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyönyörű a megvásárolt tárgy, gyors és kielégítő kommunikáció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikáció teljes hiánya!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pocahontas39 (265) (Vevő)
Pozitív
2015.12.21. 06:55:46
2155902311
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pocahontas39 (265) (Vevő)
Pozitív
2015.12.21. 06:55:46
2155909760
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbizhato korekt mindenkinek ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Beebeatrix_v (146) (Vevő)
Pozitív
2015.12.13. 18:49:05
2156463404
minden rendben volt köszönön szépen!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kommunikatív. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a komunikacio akadozasa miatt nem sikerult a termeket megvennem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a terméket egy másik oldalon már eladták,de így is korrekt,kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó eladta máshol a terméket, így meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel a többi termék, amit kiválasztottam eladásra került máshol, így ettől az egy termék megvásárlásától elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel, mert máshol eladta az eladó a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,jó vaterás! mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben történt, csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.phantomas69 (55) (Vevő)
Pozitív
2015.05.09. 15:47:20
2067304361
Hibátlan árú, hibátlan üzlet. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék, kommunikatív eladó, maximálisan pozitív.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,köszönöm az együttműködést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két sószóró volt, borsszóró meg nem, a többi ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Orpheus73 (1192) (Vevő)
Pozitív
2014.12.28. 22:39:16
2009628413
Megbízható, korrekt partner! Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fonixmadar64 (124) (Vevő)
Pozitív
2014.12.13. 14:50:26
2011519439
Profin csomagolva, gyorsan postázva nagyon szép szobrokat kaptam. Köszönöm. Másoknak is szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fonixmadar64 (124) (Vevő)
Pozitív
2014.12.13. 14:49:47
2011519388
Profin csomagolva, gyorsan postázva nagyon szép szobrokat kaptam. Köszönöm. Másoknak is szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos vissza kellett mondanom a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, korrekt, alkalmazkodó, minden rendben...csak ajánlani tudom! Remélem kötünk még üzletet! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható cserepartner,gyors segítőkész!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlás lehetőségét, minden rendben volt. Mindenkinek szeretettel ajánlom: valika49 +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Billyboykus (98) (Vevő)
Pozitív
2014.11.24. 14:25:14
2002598267
Korrekt és gyors ügyfél,csak is ajánlani tudom mindenkinek!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:38025071 (8) (Vevő)
Semleges
2014.10.10. 01:21:53
1961875040
Kettőn áll a vásár... Amikor ott állok az adott címen és hívom az adott számot, ami ki van kapcsolva a megbeszélt időpontban, utána persze, hogy elmegy a kedvem az egésztől... Utána már nyögvenyelősen nem kell a termék, sorry.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PinczehelyiGyula (124) (Vevő)
Pozitív
2014.10.09. 20:44:31
1976026064
Korrekt, megbízható vaterás, másnak is ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karacsonye (177) (Vevő)
Pozitív
2014.10.04. 19:11:14
1971989729
Minden rendben volt,szép terméket kaptam,gyors és precíz eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladóval minden rendben volt, de áru kisebb méretű volt, mint hittem, ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel megfelelő volt, kicsit eltért a kapott termék attól, amilyennek a látott képek alapján kézeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tevét ajándékba szántam, sajnos az eladó költözés miatt nem találta meg a terméket addigra, amikor át szerettem volna adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, kedves partner, nagyon szép áru. Bátran ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mikeoldfield042 (747) (Vevő)
Pozitív
2014.08.12. 22:28:20
1939591088
Minden rendben és gyorsan zajlott.Másoknak is ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1013952.arvalanyhaj52 (47) (Vevő)
Pozitív
2014.08.07. 08:33:24
1939589138
Kiváló partner. csak ajánlani tudom. Köszönettel:++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.