DesignWorld (767) 98.98% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 775 | 1120 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 69 | 76 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 852 | 1204 adásvétel |
| Az eladóként kapott 960 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, kedves eladó, minden rendben ment, köszönöm! A ruha csodálatos! Csakis +++++++++++ :) Ajánlom bizalommal mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm.+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jamiecullum (456) (Vevő)
Pozitív
2015.02.24. 10:03:00
2031578729
A nadrág megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ,köszönöm! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem egészen felelt meg a leírásnak. Szerepelt az adatlapon, nem túl feltűnő helyen, hogy a táska elejét kicsit megfogta a pántja, de a képeken ez nem volt fotózva, így abszolút nem lehetett látni, mekkora a hiba. Amikor megérkezett, láttam, hogy ez nem kis folt, hanem nagyon feltűnő és nem lehet eltüntetni. Véleményem szerint az eladó amennyire lehet palástolni akarta a problémát. Telefonon és emailben sem lehetett elérni, egy üzenetet küldött, ott is magát védte és nem volt segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.regina1999 (2496) (Vevő)
Pozitív
2015.02.22. 15:15:52
2031527864
Minden a legnagyobb rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztababa81 (77) (Vevő)
Pozitív
2015.02.22. 07:39:13
2029628606
Minden rendben ment, pontos megbízható partner! Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, rugalmas eladó! mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, rugalmas eladó! mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabina2004 (255) (Vevő)
Pozitív
2015.02.20. 22:09:49
2031918692
Az áru tökéletes, megfelel a leírásnak. Minden gyorsan, korrekten működött. Köszönöm! Csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabina2004 (255) (Vevő)
Pozitív
2015.02.20. 22:09:49
2031644717
Az áru tökéletes, megfelel a leírásnak. Minden gyorsan, korrekten működött. Köszönöm! Csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabina2004 (255) (Vevő)
Pozitív
2015.02.20. 22:09:49
2032053146
Az áru tökéletes, megfelel a leírásnak. Minden gyorsan, korrekten működött. Köszönöm! Csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sikeres volt, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm a szép termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm a szép termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm a szép termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt! Bátran ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicavirag03 (131) (Vevő)
Pozitív
2015.02.18. 14:07:27
2026663937
Minden rendben volt. Szép a pulcsi, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper, nagyon szépen köszi!! Ajánlom Őt +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szuper, nagyon szépen köszi!! Ajánlom Őt +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben,bátran ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! A termék a leírásnak megfelelt! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható eladó. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. A termékek pedig szuperek, mint mindig. :) Csak ajánlani tudom. Maximális ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. A termékek pedig szuperek, mint mindig. :) Csak ajánlani tudom. Maximális ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. A termékek pedig szuperek, mint mindig. :) Csak ajánlani tudom. Maximális ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. A termékek pedig szuperek, mint mindig. :) Csak ajánlani tudom. Maximális ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper mint mindig:)++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper mint mindig:)++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag gyorsan megérkezett, a termékek szebbek, mint azt a kép alapján reméltük. Csak ajánlani tudom, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomag gyorsan megérkezett, a termékek szebbek, mint azt a kép alapján reméltük. Csak ajánlani tudom, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katica1214 (645) (Vevő)
Pozitív
2015.02.16. 16:04:36
2027613212
Köszönöm :) Minden rendben zajlott, maximálisan elégedett vagyok. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katica1214 (645) (Vevő)
Pozitív
2015.02.16. 16:04:36
2027615591
Köszönöm :) Minden rendben zajlott, maximálisan elégedett vagyok. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katica1214 (645) (Vevő)
Pozitív
2015.02.16. 16:04:36
2027614832
Köszönöm :) Minden rendben zajlott, maximálisan elégedett vagyok. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katica1214 (645) (Vevő)
Pozitív
2015.02.16. 16:04:35
2026667918
Köszönöm :) Minden rendben zajlott, maximálisan elégedett vagyok. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árút megkaptam ami a képen volt csak sajnos volt hibája ,de se baj !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hazivasbeton (800) (Vevő)
Semleges
2015.02.13. 15:35:13
2015988377
Az eladó nem akarta személyesen átadni a cipőt! Én meg próba nélkül nem tudom megvenni, Nem kis összegről volt szó!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vazelina91 (1085) (Vevő)
Pozitív
2015.02.11. 13:47:29
2027615978
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Készséges, gyors, korrekt eladó. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.