rocky_devergo (99) 97.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
833581015
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
833539758
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
827111383
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
827112236
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
827043103
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
830519488
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csillagmadar (577) (Vevő)
Pozitív
2009.12.09. 20:11:06
827043049
Kedves, gyors eladó. Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Postázással minden rendben volt. Gyors, segítőkész, nagyon korrekt eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Sok-sok ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9608741.rozsagabriella_t (493) (Eladó)
Pozitív
2009.12.08. 16:56:15
839215998
megbízható korrekt gyors partner mindenkinek szívből ajánlom+++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6677252.rircsi (221) (Vevő)
Pozitív
2009.12.07. 17:30:35
807655344
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6677252.rircsi (221) (Vevő)
Pozitív
2009.12.07. 17:30:35
807621891
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt. Gyors. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szuper gyors,kedves kapcsolattartó eladó!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó, szuper az overál, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12116311.nyuszomuszo2009 (6) (Vevő)
Pozitív
2009.12.02. 19:41:19
827043056
Köszönöm! Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12116311.nyuszomuszo2009 (6) (Vevő)
Pozitív
2009.12.02. 19:40:27
827043641
Minden rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Klasszak a ruhák. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve,jó eladó mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható rendes partner!Ajánlom másoknak is!++++++++++++++++++köszi tetszik.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható gyors partner!Jó kapcsolat tartó! Mindenkinek szivesen ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen a probléma megoldást. Sajnálom hogy nem jött össze én mindenkinek ajánlom mert nagyon megbízható partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható eladó,ezért szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó áron ,jó áru.gyors,pontos ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bartokferencne (2346) (Vevő)
Pozitív
2009.11.13. 17:48:45
793771307
Csupa pozitív,szuper kabátot kaptam! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Figyelmes, korrekt eladómnak sok- sok köszönet! Kíváló TÉLI áruját ajánlom a figyelmetekbe, nem fogtok csalódni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizható mindekinek ajállom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.Ajánlom másoknak is. Jó a bakancs szuper! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, szép árut kaptam. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint zajlott, csak ajánlani tudom! Sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló teszveszes partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,pontos eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, remek kis darab. Minden renben lezajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Időben megérkezett a csomag,és hibátlan árut kaptam. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14603833.gonzo980817 (76) (Vevő)
Pozitív
2009.10.29. 18:02:08
776341639
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nemajánlom senkinek.Nem műkődik a ps2,az ajtaja sem csukódik be,ja a30db játék helyet csak 21 db játékot küldőt.27000 bukam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7615313.attile80_t (105) (Eladó)
Pozitív
2009.04.10. 09:22:15
587143864
minden rendben ment ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, kedves és aranyos partner! Köszönöm az adás-vételt! :) Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves és aranyos partner! Köszönöm az adás-vételt! :) Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, kedves és aranyos partner! Köszönöm az adás-vételt! :) Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacsmarcsi73 (185) (Vevő)
Pozitív
2008.12.31. 12:03:13
511559057
Gyors, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,gyors,pontos eladó.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renden, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru megérkezett azzal nincs is bajom,viszont az eladó a kérésemet figyelmen kívül hagyva utánvétellel adta fel,de ez is csak 2 nap múlva derült ki az érdeklődésemre.Szerintem NINCSEN SZÁMLASZÁMA,igy azért nem kéne hagyni árulni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
