75bonika (218) 87.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
komlosizsolt (1313) (Eladó)
Pozitív
2011.09.07. 19:08:54
1469453371
Gyors,pontos,megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1164367.IldikeV (1460) (Eladó)
Pozitív
2011.09.05. 08:43:37
1466870260
minden rendben ment ajánlom!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sargavanyi_t (121) (Eladó)
Pozitív
2011.08.24. 13:08:58
1466366014
Minden rendben ment!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, hogy negatívot kell adjak, de sajnos többszöri megkeresésemre sem reagált. Több e-mail-t írtam, telefont nem vette fel, ha hívtam. Utolsó e-mail-ben megírtam, ha nem reagál negatív értékelést adok, sajnos nem reagált. Tovább nem várok, elég hosszú idő telt már el a vásárlás óta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.achilles78_a (31) (Eladó)
Semleges
2011.08.09. 21:28:03
1468666576
A vevő nem olvasta el figyelmesen hogy csak személyes átvétel lehetséges!Ezáltal nem jött létre a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem olvasta el figyelmesen hogy csak személyes átvétel lehetséges!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tsutkababa (1325) (Eladó)
Negatív
2011.08.08. 14:57:49
1465245469
A vevő többszöri megkeresésemre nem reagált, semmilyen módon nem lehetett felvenni vele a kapcsolatot- emailt és sms-t is irtam, telefonon hivtam, nem vette fel, nem hivott vissza - pedig megirtam neki, higy negativot kell adnom. Ha közölte volna, hogy meggondolta magát, semmi gond, megoldottuk volna semlegessel. De igy nagyon sajnálom, nem adhatok mást, csak negativot-még akkor is, ha ettől én érzem magam kellemetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tsutkababa (1325) (Eladó)
Negatív
2011.08.08. 14:57:09
1467176380
A vevő többszöri megkeresésemre nem reagált, semmilyen módon nem lehetett felvenni vele a kapcsolatot- emailt és sms-t is irtam, telefonon hivtam, nem vette fel, nem hivott vissza - pedig megirtam neki, higy negativot kell adnom. Ha közölte volna, hogy meggondolta magát, semmi gond, megoldottuk volna semlegessel. De igy nagyon sajnálom, nem adhatok mást, csak negativot-még akkor is, ha ettől én érzem magam kellemetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tsutkababa (1325) (Eladó)
Negatív
2011.08.08. 14:56:26
1467027258
A vevő többszöri megkeresésemre nem reagált, semmilyen módon nem lehetett felvenni vele a kapcsolatot- emailt és sms-t is irtam, telefonon hivtam, nem vette fel, nem hivott vissza - pedig megirtam neki, higy negativot kell adnom. Ha közölte volna, hogy meggondolta magát, semmi gond, megoldottuk volna semlegessel. De igy nagyon sajnálom, nem adhatok mást, csak negativot-még akkor is, ha ettől én érzem magam kellemetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ciculi78 (458) (Eladó)
Semleges
2011.08.03. 13:35:33
1464498552
Nem tudom, hogy mi történt a vevővel! Ugyan is én már 3 alkalommal elküldtem neki az utaláshoz szükséges adatokat de az utalás még nem érkezett meg!Sajnálom, hogy így történt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem utalt!!!Minden rendben. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!! ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2011.06.21. napja óta sem telefonon, sem e-mailben nem érem el a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a műanyag nem csak a napon öregedik, a pincében is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A műanyag termék elöregedett.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina1 (9591) (Eladó)
Pozitív
2011.06.14. 23:31:21
1457415482
Megbízható,korrekt Vaterás!Mindenkinek bátran ajánlom és köszönöm szépen!Holnap indul a csomag,csütörtök-péntek környékén érdemes figyelni a postás Bácsit! :-) Mert azért a "postás Bácsi" mindig kétszer csenget!? :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina1 (9591) (Eladó)
Pozitív
2011.06.14. 23:31:21
1457403920
Megbízható,korrekt Vaterás!Mindenkinek bátran ajánlom és köszönöm szépen!Holnap indul a csomag,csütörtök-péntek környékén érdemes figyelni a postás Bácsit! :-) Mert azért a "postás Bácsi" mindig kétszer csenget!? :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakarina1 (9591) (Eladó)
Pozitív
2011.06.14. 23:31:21
1457403399
Megbízható,korrekt Vaterás!Mindenkinek bátran ajánlom és köszönöm szépen!Holnap indul a csomag,csütörtök-péntek környékén érdemes figyelni a postás Bácsit! :-) Mert azért a "postás Bácsi" mindig kétszer csenget!? :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké, feladtam a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ezustkarkoto (664) (Eladó)
Negatív
2011.04.23. 17:32:44
1449778706
A Vevő többszöri megkeresésre sem válaszolt, 14 nap telt el a leütés óta, azóta nem utalt, és ennek okát sem tudatta velem. Telefonon sem tudtam elérni, vissza nem hívott. Tehát nem fizetett és nem elérhető, nem válaszol több e-mailre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vercsike71_2009 (128) (Eladó)
Negatív
2011.04.21. 09:39:37
1450091196
Email-re nem reagált,telefont nem vette fel,vártam 2 hetet,de ennyi!Senkinek nem ajánlom,inkorrekt vásárló!Csak annyit mondott volna elnézést,de meggondoltam magam,ez nem lenne gond!De ekkora udvariatlanságot!!----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teknosmesy (510) (Eladó)
Pozitív
2011.04.11. 20:00:32
1449102767
Minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teknosmesy (510) (Eladó)
Pozitív
2011.04.11. 20:00:03
1449102547
Minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
410681.fvandi (227) (Eladó)
Negatív
2011.04.08. 10:33:51
1447194063
Sajnos, 2 hét elteltével sem utalta át az összeget, az emailemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pingucika (531) (Eladó)
Negatív
2011.04.01. 00:16:08
1443976910
Az első sikeres kapcsolatfelvétel után, nem utalta a vételárat, a leveleimre nem válaszol. Sajnálom tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner minden a megbeszéltek szerint rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, kedves, megbízható vásárló! Csakis ajánlani tudom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
munkabiro (1213) (Eladó)
Pozitív
2011.03.02. 17:15:33
1438276369
Nagyszerű Vaterás!*******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kapuvarye (412) (Eladó)
Pozitív
2011.02.23. 15:30:10
1441653642
Gyors pontos! csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint, rendben történt! Ajánlom másoknak is, kiváló vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Monita77_a (229) (Eladó)
Pozitív
2011.02.20. 21:53:50
1434157773
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9157577.kome87 (5093) (Eladó)
Pozitív
2011.02.16. 11:49:04
1438103162
Minden rendben ment, ajánlom! Ma küldöm is a csomagot! +++++++++++++++++++++++++++ visszavárom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment . Ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ilabebi12 (2297) (Eladó)
Negatív
2011.02.11. 11:39:38
1435265903
Sajnálom, de egyetlen emailre sem reagált,az utolsóban is írtam, hogy legalább annyit válaszoljon, hogy mégsem kell neki a naci, de még arra sem kaptam választ! Megértem, ha valakinek problémája van, de attól még egy emailt úgy gondolom, lehetett volna írni! Tényleg sajnálom, pedig azóta több tranzakció is sikeres volt az értékelései alapján! Nem tudom mi történt! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizható,rendes vaterás vásárló.ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FSebestyen (721) (Eladó)
Pozitív
2011.02.04. 20:31:03
180936323
Minden rendben ment.Megbízható, korrekt partner! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FSebestyen (721) (Eladó)
Pozitív
2011.02.04. 20:31:03
180937874
Minden rendben ment.Megbízható, korrekt partner! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FSebestyen (721) (Eladó)
Pozitív
2011.02.04. 20:31:03
180934164
Minden rendben ment.Megbízható, korrekt partner! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FSebestyen (721) (Eladó)
Pozitív
2011.02.04. 20:31:03
180935437
Minden rendben ment.Megbízható, korrekt partner! Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2010ajandek (465) (Eladó)
Pozitív
2011.01.31. 14:03:14
1435680492
Gyors! Remek partner! ÉN AJÁNLOM++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
858105.Monika970 (641) (Eladó)
Pozitív
2011.01.29. 20:07:28
188890840
Minden ok. !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,Nagyszerű vevő csak:++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bebeaulait (577) (Eladó)
Semleges
2011.01.03. 09:56:21
188510836
Többször kerestem. Levelekre nem válaszol.Több mint 3 hetet vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sugovica11 (1441) (Eladó)
Pozitív
2011.01.02. 20:58:06
189940654
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,gyors,megbízható Vaterás.Ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jelentkezett, de semmi gond, biztos valami gondja volt, nem haragszom semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors vásárló, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható vevő.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brezoniki_v (681) (Eladó)
Negatív
2010.10.20. 09:33:25
179914012
A vevőt az első sikeres kapcsolatfelvétel után nem lehetett elérni. Sajnálom, de ez így negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a vevő nem reagált egyetlen megkeresésemre sem. Nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.