egerpad310 (26) 80.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő egy órával az aukció lejárta előtt jelezte hogy nem veszi meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan ment. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gond nélkül zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.stenger10 (11) (Eladó)
Semleges
2014.03.06. 17:51:28
1861855889
Üzentemre családi,anyagi problémákra hivatkozva visszalépett a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okokra hivatkozva visszalépett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Handbrake750 (98) (Eladó)
Semleges
2014.03.06. 07:54:12
1862427974
Nincs harag bárkivel előfordul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek anyagi gondjai támadtak így elállt az üzlettől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm a vásárlást,minden rendben,gyorsan zajlott,ajánlom++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Belbenoit66 (224) (Eladó)
Pozitív
2014.02.10. 15:27:20
1855974113
Gyors,megbízható vásárló,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SZallito068 (644) (Eladó)
Semleges
2014.02.06. 17:18:54
1841960903
Egy hónapig sem volt hajlandó jelentkezni, hogy még sem kéri a terméket, pedig többször is én kerestem!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mesemokuska (759) (Eladó)
Pozitív
2013.12.28. 16:15:07
1818498215
+++++++++++maximálisan pozitív! a legjobb szívvel ajánlom,és köszönöm a vásárlást!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel megtörtént,minden rendben zajlott.A partner megbízható,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vaterás, mindenkinek ajánlom! +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nostradam (1966) (Eladó)
Pozitív
2013.10.20. 21:33:23
1815179048
Minden rendben ment. Ajánlom! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Playboybaby2 (316) (Eladó)
Pozitív
2013.10.17. 14:28:36
1816012601
Megbízható vevő! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
