MMutek (5995) 96.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6228 | 6955 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 781 | 825 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 235 | 246 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 7244 | 8026 adásvétel |
| Az eladóként kapott 6374 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az aukcio nem jött létre mert nem érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlásom napján utaltam,és 2-3 hónap mulva végül küldte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adacska11 (213) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 08:32:34
1496175362
Tudom, hogy sok vevője van, de néha azért küldhetett volna üzenetet, pl. hogy "ne haragudjon, még nem kaptam meg a rendelést külföldről", vagy vmi hasonló egy mondat megtette volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adacska11 (213) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 08:31:49
1496175164
Tudom, hogy sok vevője van, de néha azért küldhetett volna üzenetet, pl. hogy "ne haragudjon, még nem kaptam meg a rendelést külföldről", vagy vmi hasonló egy mondat megtette volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adacska11 (213) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 08:31:12
1496174831
Tudom, hogy sok vevője van, de néha azért küldhetett volna üzenetet, pl. hogy "ne haragudjon, még nem kaptam meg a rendelést külföldről", vagy vmi hasonló egy mondat megtette volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött össze a vásárlás, de nem az eladó hibájából, hanem én vontam vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
319754.zolikawa (135) (Vevő)
Semleges
2012.03.06. 18:35:42
1525470308
Az adás-vétel nem jött létre az eladó hibájából, de ennek ellenére korrekt partner. Mivel nemtudta tartani a szállítási időt, ezért visszafizette az elküldött összeget, ezt itt is köszönöm neki. Korrekt partner, ha az emberben van egy kis türelem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt eladó++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.diamond000_a (80) (Vevő)
Pozitív
2012.03.06. 14:12:42
1521348752
a termék sajnos nem működött,de ettől függetlenül ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ungvarianita (205) (Vevő)
Pozitív
2012.03.05. 18:48:37
1503751652
Minden rendben ment, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicuskam66 (174) (Vevő)
Pozitív
2012.03.05. 16:44:39
1461370434
Megbízható. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok. megérkezett rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.morpheusz69_t (121) (Vevő)
Pozitív
2012.03.03. 17:16:57
1526141003
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 hónapot vártam, nem kaptam meg a rendelt áru-t...a pénzt visszakaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom mindekinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.buboka2_t (570) (Vevő)
Semleges
2012.03.03. 09:59:20
1524809210
Az adásvétel nem jött létre,mert az eladó fiókja fel lett függesztve!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék nagyon gyenge minőségű volt. Visszaküldtem, és ajánlata alapján azt választottam, hogy később küld elfogadható minőséget. Azóta sem válasz, sem pénz, sem az árú.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék nagyon gyenge minőségű volt. Visszaküldtem, és ajánlata alapján azt választottam, hogy később küld elfogadható minőséget. Azóta sem válasz, sem pénz, sem az árú.........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudta küldeni az eladó a megrendelt telefon burkolatot, nem tudom hogy miért. :( Viszont egy kis noszogatás és fenyegetőzés hatására rendesen visszakaptam a vételárat, igaz sok időbe telt, de visszakaptam. Sajnálom, hogy akadozott köztünk a kommunikáció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék maga kifogástalan volt, csak egy kis noszogatás és fenyegetés kellett a kettőnk közti kommunikáció létrejöttéhez. Nagyon sokat kellett várni az akkumulátorra, már le is mondtam róla. De aztán megkaptam! Ez a lényeg!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék eredetiségével kapcsolatban erős fenntartásaim vannak, nem eredeti csomagolásban kaptam, hanem egy sima borítékban, egy fülessel, a másik két méret "kimaradt".A kapcsolatfelvétel is nehézkes volt, a megadott számon csak egy póstafiókot találtam, ahol közölték, hogy írjak e-mailt, stb. Sajnos semlegesnél jobbat nem tudok adni. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyorfiszilvia (90) (Vevő)
Pozitív
2012.03.01. 13:19:21
1526751428
A terméket megkaptam,bár a feltüntetett 15-20 nap szállítási időből,több mint 40 lett!:( Ezért csak olyan vásárlónak ajánlom aki nagyon türelmes,és a készleten nem lévő termékre 5-8 hetet is tud várni!Az eladó kapcsolattartó,megbízható,csak a szállítással volt problémám!De szerencsére ideért amit szerettem volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok-.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó a terméket elküldte, ami nem működött a számítógépben, a probléma jelzésére kicserélte a terméket, de ehhez természetesen vissza kellett küldeni postán. Az újonnan küldött termék sem működött, ennek vissza küldése esetén a postaköltség lassan elérte volna a termék árát. Magyarul többe kerül az ide-oda postázgatás, mint a termék maga, ezért inkább feladtam. Amit nagyon sajnálok, hogy a megadott telefonszámon az eladó nem elérhető, így egy rövid beszélgetéssel az ügy lezárható lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
waldmanneva (13) (Vevő)
Semleges
2012.02.29. 17:56:12
1500425579
A terméket nem kaptam meg, de az értékét visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.waldmanneva (13) (Vevő)
Pozitív
2012.02.29. 17:55:12
1488557576
Segitőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.almarcity (179) (Vevő)
Semleges
2012.02.29. 16:14:11
1526536253
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyszerű eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hónap után sem érkezett meg a kért termék, de a vételárat első kérésre visszakaptam, amit ez úton is köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hónap után sem érkezett meg a kért termék, de a vételárat első kérésre visszakaptam, amit ez úton is köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két hónap után sem érkezett meg a kért termék, de a vételárat első kérésre visszakaptam, amit ez úton is köszönök.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mittudommaenazt....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Atermék nem érkezett meg, a pénzt ugyan visszautalták, de én nem ezt a szolgáltatást rendeltem meg. Mit adhatnék? NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Symmetrix78 (613) (Vevő)
Negatív
2012.02.28. 15:32:27
1523169188
1,5 hónap után kiderült, hogy még se fog megérkezni a termék...az utalástól számított 2 hónap után visszakaptam a pénzemet (ami részben boldogít), de nem azért utaltam el, hogy más addig is használja, majd visszaküldje!!! Én személy szerint arra szavazok, hogy meg kellene szüntetni az olyan termékek közzétételét (feltöltését) a vatera aukciós ház keretén belül, ami nincs kézzelfoghatóan az eladónál a meghirdetés pillanatában!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás technikai problémák miatt nem jött össze. A pénzt vissza utalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru nem érkezett meg az eladóhoz. Az átutalt összeget kérésre azonnal visszautalta. Minden email-re gyorsan készségesen válaszolt, néha azonban tájékoztathatná önmagától is az ügyfelét a folyamat állásáról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sziblerkrisztianne (15) (Vevő)
Semleges
2012.02.28. 13:11:54
1527934079
Igazából nem az eladó hibája hanem ahonnan-ö rendelte meg az árut!A másik terméket megkaptam csak a ps2 kártyákat nem teljesítették ! Viszont visszakaptam a termék árát. Egyébként az eladó korrekt megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sziblerkrisztianne (15) (Vevő)
Semleges
2012.02.28. 12:35:28
1527934076
Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, korrekt és gyors. A termékkel elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött meg az áru, a pénzt visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a termék nem érkezett meg (kb. 2 hónap), ezért visszautalta a pénzt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.