MMutek (5995) 96.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6228 | 6955 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 781 | 825 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 235 | 246 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 7244 | 8026 adásvétel |
| Az eladóként kapott 6374 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt. Korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Misike76_v (628) (Vevő)
Pozitív
2012.02.14. 21:42:46
1527482549
Az üzlet nem jött létre, de korrekt segítőkész partnert ismertem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem sikerült az üzlet, de korrekt volt a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem történt meg a tranzakció mert az áru nem érkezett meg az eladóhoz... De végig korrekt volt és vissza utalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az akku nem sokáig bírta...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacslaszlo89 (16) (Vevő)
Semleges
2012.02.13. 21:38:34
1526571536
Sajnos a termék a nem érkezett meg majdnem 2 hónap után sem, viszont az eladó korrekt volt, válaszolt a levelekre,és a vételárat is visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az adás-vétel nem jött létre. Állítólag a beszállító miatt...hát úgy legyen. Persze pénzt azért nem kaptam vissza...pedig az átutalás oda-vissza működik tudtom szerint.Na mindegy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment! Csak ajánlani tudom..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt áru nem érkezett meg,de a pénzt visszautalta az eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Termék nem érkezett meg.Pénzt visszautalta."NO PROBLEM"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az a lényeg hogy megjött! =)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megvásárlás után utaltam a pénzt és postaköltséget,de sajnos hat hét után sem érkezett meg az áru. Jeleztem az eladó felé és vissza utalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék tökéletesen megfelelt a leírtaknak, csak egy hónap alatt sikerült megérkeznie. Karácsonyra szántuk, de január elejére ért ide. (december első napjaiban ütöttük le.../a leírásban 10-25 nap szerepelt/). Egyébként minden rendben volt... Megérkezett, és ez a lényeg. Köszönettel: dunnyus15
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék tökéletesen megfelelt a leírtaknak, csak egy hónap alatt sikerült megérkeznie. Karácsonyra szántuk, de január elejére ért ide. (december első napjaiban ütöttük le.../a leírásban 10-25 nap szerepelt/). Egyébként minden rendben volt... Megérkezett, és ez a lényeg. Köszönettel: dunnyus15
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát igen, nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vanhensing_a (24) (Vevő)
Semleges
2012.02.11. 12:30:12
1520146655
Egy honapot vártam a Magyar termékre A pénzt rendesen visszautalta.A vaterán ugyan ezt az akkut 3nap alatt kézhezkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre,de a teljes összeget gyorsan visszautalta az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazából nem tudom mi miatt hiúsult meg a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nincs hozzá fűzni való!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, de az Eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a tranzakció nem jött létre, mivel az vásárolt árút nem kaptam meg.az eladó a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Eladó kommunikatív volt de sajnos a termék két hónap után se érkezett meg. Kérésre az eladó gyorsan utalta vissza a teljes összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én kisvaterásnak számítok de ez volt az első vásárlás, ahol nagyot csalódtam. Nem terveztem negatívot adni, de a három termék, amit egy típus szerint hirdetett különböző volt( még a színe is más. mivel akkucsomagot akarok összeállítani ez szerintem fontos.semlegest adtam volna, ha csak annyi lett volna a baj, hogy 1.5 hónap után jött meg a termék, de legalább megjött. túl nagyba csinálja az eladó és nem figyel a részletekre., nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnaos nem tudtam megvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
melimelcsi (109) (Vevő)
Pozitív
2012.02.09. 21:09:18
1519039091
pontos,megbízható,mindenkinek ajánlom +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A Kártya nem működött a telefonomba ,holott az eladó szerint adott leírás szerint,állította hogy jó az LG KU 900-hoz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a vaterától kaptam egy levelet a leütöés után hogy vigyázzak az emberrel. ezért meg se történt az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, időben megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerszamgepek (5944) (Vevő)
Semleges
2012.02.08. 08:08:16
1516014914
Sajnos az akkumulátor nem teljesítette a várt specifikációkat.Igazából érthetetlen számomra a dolog mivel ugy tünt,és ugy is volt feltüntetve hogy gyári az akku,de sajnos rosszabb volt mint ami már betegeskedett.Visszaküldtem,az eladó pedig visszautalta az árát,igy semlegesre tudom értékelni,de a hozzállás dicséretes.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméket kb. 1 hónap elteltével kaptam meg,de hiányosan a leirásban szerepelt tartozékok nélkül. Miután megreklamáltam a terméket és visszaküldem az eladó korrekt módon visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan, de aztán megérkeztek a termékek. A termékek tökéletesek, az eladó kedves. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket a megrendelést és fizetést követő több mint 1 hónap elteltével kaptam meg többszöri levélváltást követően. A termék hivás fogadására alkalmas, de hívni/tárcsázni nem lehetséges vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, kommunikatív eladó, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben volt minden köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2 hónapot vártam az árura, de nem jött meg,de legalább visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.