MMutek (5995) 96.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 6228 | 6955 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 781 | 825 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 235 | 246 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 7244 | 8026 adásvétel |
| Az eladóként kapott 6374 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nincs tapasztalat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szenilla01 (274) (Vevő)
Pozitív
2012.02.06. 14:11:54
1526049890
A határ idő végére megérkezett a termék, amivel elégedett vagyok. Kapcsolat tartásban is jól működtek a dolgok. Én csak ajánlani tudom!Köszönöm. :=) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Majd 2 hónap elteltével sem kaptam meg a rendelt árut...jó pont viszont, hogy visszakaptam az elutalt összeget!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Se egy e-mail , se egy valós elérhetőség!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak aján lani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hetes késéssel, de megkaptam a vásárolt terméket, viszont a kommunikáció az eladóval lehetne zökkenőmentesebb, emiatt nem vagyok teljesen elégedett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem érkezett meg az áru, viszont az eladó korrekt módon visszautalta a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan, de minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokáig húzódott végül nem jött meg a termék,mert elkeveredett a postán,de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt! Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindvégig együttműködő volt, de sajnos a párhuzamosan rendelt másik termék készlethiánya miatt nem jött létre az adásvétel. De ennek lehetségességére, már a vásárlás előtt figyelmeztetett a leírásban. A pénzt kérésemre azonnal visszautalta. Szerintem ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindvégig együttműködő volt, de sajnos készlethiány miatt nem sikerült az adásvétel. Viszont ennek lehetőségére már a vásárlás előtt figyelmeztetett a leírásban. A pénzt kérésemre azonnal visszautalta. Szerintem ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Múlt héten azt írta hogy elküldte a megrendelt kifizetett árút ami a mai napig nem érkezett meg. Inkorrekt hazug eladó !!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kissé sokáig tartott, és a szín se sikerült, de végül rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kissé sokáig tartott, de rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék a szállítási határidő letelte után sem érkezett meg, és könyörögni kellett az eladónak hogy visszautalja a pénzt. Határozottan nem ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár az egyik termék nem működött, az eladó korrekt módon visszautalta az árát. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem érkezett meg a csomag
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adapter nem működik - BIOS alatt sem látom vele a képernyőt. De mivel már volt egy csere az áru olcsósága miatt nem kívánom cseréjén és nem értékelem le az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, de a kínai szállítás kb. egy hónapot vesz igénybe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a lehetőséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szabványok sokasága megtévesztette az eladót - a DVI nem azonos a DVI-D- vel - az nem kért árút visszavette és cserélte (bár a megfelelőt nem sikerült még beüzemelni)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tanulságos ügy volt. Az eladó felkerült a nem vásárolok tőle listára!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bazsaligabor (6) (Vevő)
Pozitív
2012.01.31. 20:07:42
1527613010
A tranzakció tökéletesen lezajlott. CSak ajállani tudom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben lezajlott csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem érkezett meg ,de a pénzt visszautalta,folyamatosan válaszólt a leveleimre,korrekt partner,köszönöm!Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szállítás közben egy letört egy kis darabja az előlapnak és így nem passzol a készülékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak! ++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Marshall20_a (10) (Vevő)
Pozitív
2012.01.30. 10:17:32
173733891
Az üzlet az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
forrolajos008 (0) (Vevő)
Semleges
2012.01.30. 09:34:49
1497833123
Sajnos a termék nem érkezett meg, de a vételárat visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bodzacska13 (12) (Vevő)
Pozitív
2012.01.30. 09:20:03
1516581659
minden rendben volt, a megbeszeltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.16686690.delux_2010 (3) (Vevő)
Semleges
2012.01.30. 00:36:21
1522076204
sajnos az én hibámból nem jött létre a tranzakció nem volt időm elintézni sajnos majd igyekszem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6815928.Csaba0125 (314) (Vevő)
Pozitív
2012.01.29. 23:11:36
1524838781
Korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció nem jött létre. Korrekt, az emailra jelentkezett és visszautalta a licitet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék az ígért határidőben sértetlenül megjött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AZ ÜZLET NEM JÖTT LÉTRE.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Meg vagyok elégedve
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
töbsszöri probáltam hjvnj de nem reagált sem az üzenetekre se pénz sse áru eegy igazi lehuzo pali nem ajánlom senkinek nemtudom a vatera miért nemlép ijennkor miért nem védi a tagokat ijenesetekben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.