fullosrucik (565) 97.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 575 | 911 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 612 | 949 adásvétel |
| Az eladóként kapott 684 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Maximalisan megbizhato partner szep cuccokkal+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves eladó,már többször vásároltam nála,az áru mindig szép és hibátlan,csakis ajánlani tudom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves eladó,már többször vásároltam nála,az áru mindig szép és hibátlan,csakis ajánlani tudom!!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben van, hasznalhato allapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Adidas pulover teljesen rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kabat megfelelt a leirasnak, minden rendben van vele.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A baba kabat rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.JavjaLavla (27) (Vevő)
Semleges
2014.10.12. 10:22:01
1979060027
A ruha ujja foltos volt, ami nem szerepelt a leirasban de mosas utan halvanyodott a folt, igy ez a pulover legalabb hordhato.
Másik fél: JavjaLavla te szánalmas hazudozó vagy!
Vásárlás után arra hivatkozva h több mindent vettél alkudoztál,mivel nem engedtem hazugságokat kreáltál,h legalább 1db.termékárát kéred vissza és kitaláltad h hibás,a többi szép és jó:)Szép hibátlan cuccokat kaptál de nem érdemelted meg!Saját magadat minősíttetted:)Nálam tiltón vagy!!!
Az egyik pulover ki van szakadva, ami nem szerepelt a leirasban. Az eladonak jeleztem, hogy szeretnem visszakuldeni de azt a valaszt kaptam, hogy legkozelebbi vasarlasnal elengedi a postakoltseget, viszont ezek utan jelenleg ugy erzem nem szeretnek tobbet vasarolni tole.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,korrekt partner,csak ajánlani tudom !!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tunde21-18 (231) (Vevő)
Pozitív
2014.10.11. 12:43:34
1970717270
minden rendben zajlott, azt kaptam amit vártam, szép termékek, az egyik különösen a kedvencem lett, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tunde21-18 (231) (Vevő)
Pozitív
2014.10.11. 12:43:34
1974275345
minden rendben zajlott, azt kaptam amit vártam, szép termékek, az egyik különösen a kedvencem lett, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Pozitív
2014.10.10. 10:31:51
1980636080
Nagyon szépen köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Pozitív
2014.10.10. 10:31:51
1974999839
Nagyon szépen köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Pozitív
2014.10.10. 10:31:51
1975431158
Nagyon szépen köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Pozitív
2014.10.10. 10:31:51
1981430561
Nagyon szépen köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Pozitív
2014.10.10. 10:31:51
1975192007
Nagyon szépen köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem az elvártnak megfelelő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
whitemouse_a (197) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 12:38:04
1962332585
Köszönöm szépen!Mindennel elégedett vagyok, ajánlom az eladót!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben , megbeszéltek szerint zajlott le ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
124783.tibibika (474) (Vevő)
Semleges
2014.10.01. 07:33:55
1965667670
Sajnos méretproblémák miatt a tranzakció nem jött létre. Az eladó megértő volt és visszavette a termékét. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Más színűnek láttam a terméket.Az eladó nagyon megértő volt,az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adás-vétel.Korrekt és megbízható vaterás.Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
,köszönöm,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
,köszönöm,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragonmiki (344) (Vevő)
Pozitív
2014.09.30. 04:01:38
1974990929
Korrekt gyors partner mindenkinek ajánlom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragonmiki (344) (Vevő)
Pozitív
2014.09.30. 04:01:01
1975177556
Korrekt gyors partner mindenkinek ajánlom !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:37287823 (1) (Vevő)
Pozitív
2014.09.29. 15:20:38
1970551391
Nagyon szep a kiskabat es pont jo a gyerekemre,koszonom szepen,nagyon megbizhato partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WolfCsibe_29 (27) (Vevő)
Pozitív
2014.09.28. 12:29:00
1949973593
Precíz eladó. Maximálisan elégedett vagyok! Ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WolfCsibe_29 (27) (Vevő)
Pozitív
2014.09.28. 12:29:00
1948177451
Precíz eladó. Maximálisan elégedett vagyok! Ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
WolfCsibe_29 (27) (Vevő)
Pozitív
2014.09.28. 12:29:00
1944391928
Precíz eladó. Maximálisan elégedett vagyok! Ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő vaterás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy nem ismerte el hogy szakadt cipzárral küldte a terméket pedig én rákérdeztem, hogy teljesen tökéletes a cipzár szemrebbenés nélkül rávágta hogyha hibás lenne feltüntette volna! A mai napig nem ismerte el, ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a fotóit engem igazolnak ugyanis ebben az állásban ahogy a kocsi áll ha jó lenne a cipzár a szemeknek összehúzott állapotban kéne lenniük, és elég homályosan de látható a bal felső részénél 2szem hiányzik és olyan koszos volt egy napig áztattam
Másik fél: Korrektebb lett volna leírnod h vásárlásod után anyagi gondjaidra hivatkozva alkudoztál,de ez nem sikerült!Szánalmas vagy cukkor h így hazudozol:( A fotók nagyíthatóak,a zippet külön fotóztam! A nacit szép hibátlan tiszta állapotba kaptad meg!
Rákérdeztél és válaszoltam h hibátlan,mert az is volt.Micsoda sunyi alak vagy:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vanessza98 (423) (Vevő)
Pozitív
2014.09.26. 11:23:55
1974271934
Minden rendben zajlott, a termék a leírtaknak megfelelt. Az eladó kapcsolattartó, gyors és pontos. Csak ajánlani tudom. Csupa: ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mindenkinek ajánlom, minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,nagyon gyors,korrekt!Csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
margaretta40 (249) (Vevő)
Pozitív
2014.09.25. 16:06:01
1953610547
Megbízható,korrekt eladó,szép termékkel!Bátran ajánlom!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisherceg00 (1065) (Vevő)
Pozitív
2014.09.25. 15:30:55
1961970320
Megbízható eladó,ajánlom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper, kifogástalan cipőt kaptam! Nagyon örülők neki! Maximálisan ajánlom mindenkinek! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírásban vadonatúj hibátlan állapotként hirdetett kifogástalan minőségű "fullos" kabátot, nagyító nélkül is jól láthatóan 5 ponton apró lyukak "díszítették", amit az eladó természetesen nem vett észre.. Vásároltam egy hibátlan állapotban lévő szuperfullos kifogástalan minőségű itt is ott is lyukacskás koszos kabátot, egy nagyon lelkiismeretes, korrekt eladótól! Csak így tovább!!
Másik fél: 'szlantos' széggyeld magad amiért hazudozol! Tisztességesebb lett volna ha leírod h alkudozni akartál az árból ill.a pk-ből de mivel ez nem jött össze így kreálsz dolgokat de nem baj mert ez téged jellemez:) A terméklapon a fotók jól nagyíthatóak ezzel mindent megmondtam:) hibátlan szép cuccot vettél!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Julia308_a (102) (Vevő)
Pozitív
2014.09.23. 23:19:04
1961422880
Minden rendben zajlott le,gyors,pontos eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
