0SauRena0 (153) 95.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
3 terméket nyertem darabonként 1 forintért. A borítékolást előzetes információk alapján 2 részletben tudta megoldani, ennek megfelelően fizettem. Ennek ellenére egy küldeményben érkezett, és NEM ajánlottan. 295 HUF volt a posta + boríték + 3x1 HUF. Velem ~1400 forintot fizettetett. Próbáltam vele kommunikálni, de benzin költségre hivatkozott, illetve arra, hogy még kedvezményt is kaptam. Közölte, hogy többet ne írjak, mert megszűnik a CÉGES e-mail címe. Hotmailes. Azt hiszem mindent elmondtam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 terméket nyertem darabonként 1 forintért. A borítékolást előzetes információk alapján 2 részletben tudta megoldani, ennek megfelelően fizettem. Ennek ellenére egy küldeményben érkezett, és NEM ajánlottan. 295 HUF volt a posta + boríték + 3x1 HUF. Velem ~1400 forintot fizettetett. Próbáltam vele kommunikálni, de benzin költségre hivatkozott, illetve arra, hogy még kedvezményt is kaptam. Közölte, hogy többet ne írjak, mert megszűnik a CÉGES e-mail címe. Hotmailes. Azt hiszem mindent elmondtam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3 terméket nyertem darabonként 1 forintért. A borítékolást előzetes információk alapján 2 részletben tudta megoldani, ennek megfelelően fizettem. Ennek ellenére egy küldeményben érkezett, és NEM ajánlottan. 295 HUF volt a posta + boríték + 3x1 HUF. Velem ~1400 forintot fizettetett. Próbáltam vele kommunikálni, de benzin költségre hivatkozott, illetve arra, hogy még kedvezményt is kaptam. Közölte, hogy többet ne írjak, mert megszűnik a CÉGES e-mail címe. Hotmailes. Azt hiszem mindent elmondtam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt, megbízható üzletfél. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt, megbízható üzletfél. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dolisztalajosne (35) (Vevő)
Pozitív
2009.08.24. 07:39:08
149453005
Megbizható eladó de a termék még 1Ft-ot sem ért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolisztalajosne (35) (Vevő)
Pozitív
2009.08.24. 07:38:03
149451237
Megbizható eladó de a termék még 1Ft-ot sem ért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem voltam maximálisan elégedett,ez a levelezésünkből kiderült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.111283.smile82 (407) (Vevő)
Pozitív
2009.08.19. 12:23:54
151085750
Köszönöm a szoknyát nagyon szupi! Kedves partner, ajánlom szeretettel!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett, köszönöm! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett, köszönöm! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A nadrág szuper szép a lukicát eltekintve amit le is irtál,minden a legnagyobb rendben zajlott ajánlom mert szuper megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.799901.melinho1 (33) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 18:56:01
151270454
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.799901.melinho1 (33) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 18:56:01
150734144
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.799901.melinho1 (33) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 18:56:01
150660814
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.799901.melinho1 (33) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 18:56:01
150607543
Az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.486818.csaobella (99) (Vevő)
Pozitív
2009.08.17. 12:29:55
150862545
minden rendben ment, ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.familybiro (2354) (Vevő)
Negatív
2009.08.17. 11:02:55
150857768
A pólót 1Ft-ért nyertem.Az eladó közölte CSAK ajánlottan postáz,mely 680Ft.A pólót ennek ellenére simán adta fel 165Ft-ért.Tehát,ha ajánlottan küldte volna is átvert.Kértem,hogy utalja vissza a pénzem(már Inaktív volt ekkor)de nem hajlandó,mert szerinte meg sem kapta az én számlámról már rég levont összeget.Remélem nem lesz Aktív eladó itt többet,ha mégis,nem ajánlom,hogy vásároljatok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.56375.gretike (310) (Vevő)
Pozitív
2009.08.16. 07:43:48
150325725
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, türelmes, rugalmas eladó. Maximálisan pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TASINEANITA (204) (Vevő)
Pozitív
2009.08.14. 06:35:51
150857793
Pontos, segítőkész. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen lezárult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sikeresen lezárult
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors partner, ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuperjó. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyagi13_a (141) (Vevő)
Pozitív
2009.08.10. 19:14:16
150451654
Korrekt , megbízható partner. Köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben,kedves korrekt partner.Öröm az üzletkötés vele!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a csomag megérkezett...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves eladó, az áru is remek. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sunflowers78 (902) (Vevő)
Pozitív
2009.08.10. 09:10:41
150997099
Rendkívül kedves, pontos, megbízható partner! Ajánlom mindenkinek! A ruha gyönyörűséges, köszönöm szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sunflowers78 (902) (Vevő)
Pozitív
2009.08.10. 09:08:53
150607459
Rendkívül kedves és megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!Köszönöm szépen a szép kis kabátot!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tökéletes eladó!Csak ajánlani lehet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1063480.feketepikkdama (18) (Vevő)
Pozitív
2009.08.08. 14:59:51
150607432
Korrekt, megbízható személy. Tisztelettel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.526135.istvan419 (3) (Vevő)
Pozitív
2009.08.07. 11:58:55
150680070
nagyon megbízható eladó minden a megbeszéletek szerint zajlott!bátran ajánlom mindenkinek!egyértelmű pozitív :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pósta költségként 880 ft-ot kellett fizetnem ami igazából csak 680 lett volna!!Az árut hibátlanul megkaptam, csak annyi gond volt vele hogy elirta az eladó a méretezését, azaz nem jó rám.
Másik fél: A postaköltség 680 Ft volt, amit kértem, 880 Ft volt a termék árával együtt, mert adtam még neki 100 Ft kedvezményt is, ugyanis 300 Ft-ért nyerte meg a terméket, meg lehet tekinteni, de ez úgy látszik, nem érdekelte. A méret pontosan azt jelölte, amit a centi mutatott. Gondolom magát méretezte el a kedves vevő. Sajnos e-mail-ben semmit nem is jelzett... Nekem, ha problémám lenne a termékkel, szeretném megoldani. Mindenki eldöntheti, mi történt!
Minden rendben ment,csak azt nem tudtam,hogy a játék amit eladott az internetről tölthető le..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható és kedves! :) Ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eredeti DBZ póló! nagyon köszönöm, 100% pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
