7753323.canadai (651) 98.65%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, jó kapcsolattartó partner gyönyörű áruval. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,gyors és segítőkész.Köszönjük szépen.Nagyon örült neki az ünnepelt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, korrekt, rugalmas eladó, szép áruval, mindenkinek ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelgirl_2009 (8) (Vevő)
Pozitív
2009.03.23. 13:40:30
567656436
Kedves,megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!Mégegyszer elnézést a csúszásért!!!!Nagyon örülnek a gyerekek!!!Köszönjük!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, mindenkinek csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, mindenkinek csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9778774.cccet_t (6) (Vevő)
Pozitív
2009.03.23. 11:35:39
574298929
Minden rendben ment. Ajánlható, jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.drazsimazsi68 (1491) (Vevő)
Pozitív
2009.03.20. 21:30:16
571314019
Ismét nagyon szép rucit kaptam, nagyon, nagyon sok +++++++++++++++Köszönöm, máskor is szívesen benézek Hozzád kedves Edit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drazsimazsi68 (1491) (Vevő)
Pozitív
2009.03.20. 21:30:01
571314843
Ismét nagyon szép rucit kaptam, nagyon, nagyon sok +++++++++++++++Köszönöm, máskor is szívesen benézek Hozzád kedves Edit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a csomagot! Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a csomagot! Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a csomagot! Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner! Csak ajánlani tudom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismét csupa +++++Köszönöm a vásárlást.:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tupperlady (516) (Eladó)
Pozitív
2009.03.17. 09:59:57
543349042
Nagyon kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó partner, akit szívből merek ajánlani másoknak is :) Köszönöm és sok-sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tupperlady (516) (Eladó)
Pozitív
2009.03.17. 09:59:56
543349001
Nagyon kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó partner, akit szívből merek ajánlani másoknak is :) Köszönöm és sok-sok +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mishelle13_t (214) (Eladó)
Pozitív
2009.03.10. 23:42:48
563073492
Kedves, gyors, megbízható vásárló. Szívből ajánlom, és köszönöm a vásárlást! Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mishelle13_t (214) (Eladó)
Pozitív
2009.03.10. 23:42:35
563073471
Kedves, gyors, megbízható vásárló. Szívből ajánlom, és köszönöm a vásárlást! Sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és kapcsolattartó. Köszönöm megkaptam. Üdv +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam, mennyit kellene utalnom. Egyszerűbb lenne, ha e-mail-ben kapnák meg a vásárlók ezt az adatot. Üzenetet nem kaptam, hogy valamelyik terméknél van ez az információ, nem gondoltam, hogy ott kellene keresnem... Sajnálom.
Másik fél: Irtam a termeken keresztul,irtam fizetesi emlekeztetot,de semmire sem reagalt!Miutan vartam,semmire nem jott valasz ertekeltem 1 honap eltelte utan negativval!TE NEM TARTOD BE A SZABAJOKAT ES TE ADSZ BOSSZU NEGAT?KOSZ SZEPEN!Jol bemutatgoztal!Gratula
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam, mennyit kellene utalnom. Egyszerűbb lenne, ha e-mail-ben kapnák meg a vásárlók ezt az adatot. Üzenetet nem kaptam, hogy valamelyik terméknél van ez az információ, nem gondoltam, hogy ott kellene keresnem... Sajnálom.
Másik fél: Irtam a termeken keresztul,irtam fizetesi emlekeztetot,de semmire sem reagalt!Miutan vartam,semmire nem jott valasz ertekeltem 1 honap eltelte utan negativval!TE NEM TARTOD BE A SZABAJOKAT ES TE ADSZ BOSSZU NEGAT?KOSZ SZEPEN!Jol bemutatgoztal!Gratula
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam, mennyit kellene utalnom. Egyszerűbb lenne, ha e-mail-ben kapnák meg a vásárlók ezt az adatot. Üzenetet nem kaptam, hogy valamelyik terméknél van ez az információ, nem gondoltam, hogy ott kellene keresnem... Sajnálom.
Másik fél: Irtam a termeken keresztul,irtam fizetesi emlekeztetot,de semmire sem reagalt!Miutan vartam,semmire nem jott valasz ertekeltem 1 honap eltelte utan negativval!TE NEM TARTOD BE A SZABAJOKAT ES TE ADSZ BOSSZU NEGAT?KOSZ SZEPEN!Jol bemutatgoztal!Gratula
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször írtam, mennyit kellene utalnom. Egyszerűbb lenne, ha e-mail-ben kapnák meg a vásárlók ezt az adatot. Üzenetet nem kaptam, hogy valamelyik terméknél van ez az információ, nem gondoltam, hogy ott kellene keresnem... Sajnálom.
Másik fél: Irtam a termeken keresztul,irtam fizetesi emlekeztetot,de semmire sem reagalt!Miutan vartam,semmire nem jott valasz ertekeltem 1 honap eltelte utan negativval!TE NEM TARTOD BE A SZABAJOKAT ES TE ADSZ BOSSZU NEGAT?KOSZ SZEPEN!Jol bemutatgoztal!Gratula
Korrekt, gyors partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható. Ajánlom mindenkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható gyors pontos mindenkinek ajálom köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11808051.barbie67 (243) (Vevő)
Pozitív
2009.03.09. 15:24:38
542462246
MINDEN RENDBEN,NAGYON KÖSZÖNÖM,AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Gyors,pontos,megbízható. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben megbízható ajánlom mindenkinek+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , gyors partner! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos partner, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást, ma postázom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
